anonim46

Czy podoba wam się zarost u chłopaka?

Czy powinien mie zarost??   423 głosów

1. 1.

• Nie!! Ma mieÄ? gÅ?adziutkÄ? twarz!!
      130
    • Tak!! Lekki zarost!!
      264
    • Rumcajs
      29

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

316 postów w tym temacie

Uwielbiam zarost a wręcz gęstą brodę z wąsami. Im gęstsza tym lepiej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylu teraz drwali po ulicach chodzi.

U mojego lubię gładką twarz, bo ma dość rzadki zarost i wygląda bardzo niechlujnie, jeśli przez 2-3 dni się nie goli.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mam szczęście bo mój ma gęste, mocne i ciemne włosie i wygląda z brodą i wąsami obłędnie :wub:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chłopak ma ładny i zadbany zarost, to jak najbardziej mi się podoba ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie nie jestem fanką chyba że mowa o takim kilkudniowym, ale na moje nieszczęście mój facet kocha swoją brodę, więc musiałam się z tym pogodzić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lekki zarost jest męski ale bez przesady :-) Wąsy i zarost Świętego Mikołaja- odpada :-P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednym zarost pasuje, a inni wyglądają w nim strasznie... W sumie, uważam że to zależy od stopnia dbania o niego i czasu włożonego w zapuszczanie, bo jeśli facet dba, przycina, myje te włosy to okey :biggrin: ale jeśli są na brodzie resztki jedzenia lub ta broda przypomina brody panów za czasów życia w jaskiniach.. too jest już gorzej :biggrin: Zależy też od rysów, niektórym do twarzy gdyby zapuścili, a dla innych na prawdę lepiej by wyszło gdyby się ogolili i robili to już zawsze. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój mężczyzna brodę posiada, jest to jego oczko w głowie. Pielęgnuje ją równie mocno aniżeli ja swoje włosy :) Lubię go w takiej zadziornej wersji, facet z brodą moim skromnym zdaniem wybija się na tle gładziutkich twarzyczek. Plus dla brody!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się nie podoba. No i jest to dość niepraktyczne, gdy przychodzi do całowania z facetem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mojego jak najbardziej :) najfajniejszy jest taki kilkudniowy, nie przepadam za długą brodą ;) mój facet też lubi zarost nosić, wiem że lepiej się w nim czuje, bo jak go ogoli to wygląda jak nastolatek ;) a o taki wygląd mu nie chodziło. Teraz zbliżają się jego urodziny i chcę mu kupić wlaśnie trymer do brody, na oku mam beard designer, na forach i porównywarkach ludzie chwalą

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wizualnie mężczyzna z zarostem jest świetny,jednak w bliższych relacjach już chyba tak fajne to nie jest ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest źle ;) mój facet często nosi zarost, dobrze przystrzyżony, odpowiednio zadbany jest przyjemny w dotyku :).

Eurydyka kupiłaś tego beard designera?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie mężczyzna bez zarostu jest jak dżdżownica! A dżdżownic nie znoszę!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz