rkuku

Ulubiony sklep z ciuchami?

Recommended Posts

Skateshop: Andergrand, 69, 'Za windą' - we Wrocławiu...

Metka nie obchodzi mnie tyle, ale kupuje ciuchy markowe firma -clinic- ofkors...

Zawsze patrze na to czy dany ciuch mi się podoba, a nie na to czym ma mętkę firmową, ale jeśli kupuje w sklepach firmowych to w Croop Town i w Trollu.

Spodnie - tylko Americanos.

Cała reszta - Reserved, Reporter, House, rzadziej NewYorker.

Z spodniami sie nie zgodze bo kupuje w new yorker ale z reszta tak. :D

Mam to szczescie, ze nie musze chodzic po sklepach. To sklep przychodzi do mnie. Mimo, ze nie mam wyboru to full satisfaction ;-)

a więc: na pierwszym miejscu New Yorker-jeansy, bluzki, kurtki i dodatki ;)

pozz nim to: Aggi, Promod-chyba tyle ;)

Deep...Ceny są naprawdę w porządku i jak ma się szczęście to można natrafić na niezłe perełki :D

Najczesciej kupuje ubrania w Reporterze i w Cropp Town. Zdarza sie tez kupic jakies ciuszki w skateshopie ( damskie !!!! ), to wtedy w K2 najczesciej ;)

Ciuchy itp: H&M, Huose, albo pożyczam od mamy :wink:

Wszystko co do basketu (spodnie, koszulki, torby, buty, skarpetki, ściągacze, bala itp) : Nike (And1 itp) Adidas i Reebok

hmmm avantar :) ubrania podobno tureckie ale kij tam ich wie...

carry , hause, reporter i na tym koniec :)

metka mi zwisa :]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• dannonka
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• yiliyane
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Taka sama miseczka znalazła się też na dzień dziecka  
    • Shady-Lane90
      Idealny prezent na dzień dziecka ♥ Piękny wisiorek, serduszko z najwyższej próby srebra od moich ukochanych rodziców. Być może też, jeśli nie trzepnie mnie rzut SM (co mało prawdopodobne), to z oddziałem neurologii spotkam się następnym razem pod koniec sierpnia ♥ Dostałam 3 opakowania Tecfidery, jak nigdy ♥
    • dannonka
      Po 9 miesiącach przerwy w końcu mogłam oddać te 450 ml krwi  Za każdym razem czuję się niesamowicie z myślą, że oddając cząstkę siebie, mogę komuś uratować życie. 
    • Kerosine
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Odpowiedziałam w pierwszym temacie [swoją drogą wyjątkowo dobrze do mnie dopasowanym, brawo za wybór] =) Nie jestem pewna, czy aby nie zwodzi mnie intuicja, ale na wszelki wypadek - jeśli jesteś przekonana o konieczności wypowiedzenia się za każdym razem w obydwu wybranych dla Ciebie przez daną osobę wątkach informuję, że jak najbardziej możesz udzielić się tylko w jednym z nich   Zapraszam teraz do zabawy @mw2. Oto moje propozycje dla Ciebie: Pierwszy temat potraktuj jako prze
    • Kerosine
      Reinkarnacja. Kim lub czym chcielibyście byc?
      Czasami się nad tym zastanawiam - nie tylko w kontekście dosyć oczywistej i mało oryginalnej próby znalezienia odpowiedzi na pytania typu "dlaczego przyszłam na świat właśnie w tym jego zakątku, w tej rodzinie i dlaczego spotkałam na swojej drodze akurat tych konkretnych ludzi [dlaczego ogólnie spotkało mnie to, co spotkało]?", ale także identyfikacji ewentualnych naleciałości z równie ewentualnego poprzedniego życia w obecnym wcieleniu [dających o sobie znać, jeśli faktycznie takie coś miało mi