Risse

Fly With Me

2 posty w tym temacie

W tym temacie będę "wklejał" w miarę możliwości na bieżąco najlepsze produkcje w gatunkach: Progressive Trance, Upliffting, Vocal, Minimal, Tech House... Jedynie niekomercyjne, a niekiedy też undergroundowe tracki. Będą to zarówno jeszcze ciepłe kawałki, jak i niezapomniane klasyki. Temat powstał z myślą o pasjonatach tego rodzaju muzyki, ot tak - dla idei.

1. Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man on the Run (Original Vocal Mix)

Listen & Download

Ocena: 10/10!

2. Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man on the Run (Dash Berlin 4AM Mix)

Listen & Download

Ocena: 8,5/10

Na dobry początek genialna produkcja z rąk Dash'a, którego produkcję "You Never Said" wielu mianuje najlepszym kawałkiem ubiegłego roku. Niesamowitym, przeszywającym wokalem możemy delektować się podczas słuchania "Man On The Run". Lekkie progresywne wstawki charakterystyczne dla stylu Dash'a, przeszywający bassline - wszystko na najwyższym poziomie pod względem technicznym. Polecam!

3. Marcel Woods - High 5 (Original Mix)

4. Marcel Woods Feat Elles De Graaf - Can't Sleep (Original Mix)

5. Marcel Woods - Wake Up (Original Mix)

Listen & Download

Energiczny Tech-Trance, najlepsza produkcja w tym gatunku jaka wyszła w lutym: "High 5 (Original Mix)". Po prostu niesamowite.

Dodano 11 Lut 2009, 08:39:10:

Kolejna porcja ambitnej muzyki z Mojej strony:

1. Rhythm Code ft Simone Denney - Rise (Popof Remix)

Listen & Download

Genialne... Zagrane przez Mason'a na tegorocznym SF.

2. Kid Kaio - Tic Tac (Original Mix)

Listen & Download

Niesamowite, przekłuwające umysł minimalowe brzmienia. Kunszt! Polecam!

3. David Amo & Julio Navas Pres. Tony Verdi - Timeless (Original Mix)

Listen & Download

Kolejny techniczny geniusz...

4. Double U and SS - Kursk (Original Mix)

Listen & Download

Produkcja polaka, która miała swój debiut na tegorocznym EnHouse. Poplecam wszystkim zwolennikom ambitnej technicznej muzyki, produkcja jest naprawde na poziomie.

5. Jonas Steur - Simple Pleasures (Ben Preston Remix)

Listen & Download

Na koniec genialna produkcja o zabarwieniu progresywnym z rąk pana, po którym można się spodziewać jedynie produkcji na wysokim poziomie. Szczerze polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man on the Run (Original Vocal Mix)

.. świetne po prostu jak dla mnie : )

słyszałaś może Dash Berlin - Till The Sky Falls Down(Vocal mix) ;>?? : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Popularny

 • Posty

  • Lilla Weneda
   Czy samobójcy idą do nieba?
   W dyskusjach tego typu najlepiej sięgać bezpośrednio do źródeł, a zatem oto, co bezpośrednio mówi na ten temat Katechizm Kościoła Katolickiego: Samobójstwo 2280. Każdy jest odpowiedzialny przed Bogiem za swoje życie, które od Niego otrzymał. Bóg pozostaje najwyższym Panem życia. Jesteśmy obowiązani przyjąć je z wdzięcznością i chronić je ze względu na Jego cześć i dla zbawienia naszych dusz. Jesteśmy zarządcami, a nie właścicielami życia, które Bóg nam powierzył. Nie rozporządzamy nim. 2281. Samobójstwo zaprzecza naturalnemu dążeniu istoty ludzkiej do zachowania i przedłużenia swojego życia. Pozostaje ono w głębokiej sprzeczności z należytą miłością siebie. Jest także zniewagą miłości bliźniego, ponieważ w sposób nieuzasadniony zrywa więzy solidarności ze społecznością rodzinną, narodową i ludzką, wobec których mamy zobowiązania. Samobójstwo sprzeciwia się miłości Boga żywego. 2282. Samobójstwo popełnione z zamiarem dania "przykładu", zwłaszcza ludziom młodym, nabiera dodatkowo ciężaru zgorszenia. Dobrowolne współdziałanie w samobójstwie jest sprzeczne z prawem moralnym. Ciężkie zaburzenia psychiczne, strach lub poważna obawa przed próbą, cierpieniem lub torturami mogą zmniejszyć odpowiedzialność samobójcy. 2283. Nie powinno się tracić nadziei dotyczącej wiecznego zbawienia osób, które odebrały sobie życie. Bóg, w sobie wiadomy sposób, może dać im możliwość zbawiennego żalu. Kościół modli się za ludzi, którzy odebrali sobie życie. W skrócie: w swej oficjalnej nauce Kościół nie udziela jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie [alternatywnie: udziela tych odpowiedzi kilka]. Samobójstwo - jako złamanie piątego przykazania - jest grzechem śmiertelnym i domyślnie popełniający je człowiek skazuje się na wieczne potępienie, istnieją jednak "okoliczności łagodzące" mogące sprawić, że delikwent lub delikwentka trafią przykładowo jedynie do Czyśćca [warto w tym miejscu pamiętać, że według statystyk naukowych zdecydowana większość samobójców to osoby, u których stwierdzono wcześniej różnorakie zaburzenia psychiczne]. Wszystko tak naprawdę wydaje się sprowadzać do motywacji i stopnia świadomości przyczyn kierujących naszym postępowaniem, samej istoty czynu oraz jego konsekwencji zarówno w chwili popełniania samobójstwa, jak i podczas sądu pośmiertnego [a także oczywiście wyrażenia na tym ostatnim lub nie skruchy i żalu]. Innymi słowy myślę, że można spokojnie przyjąć, iż w zależności od konkretnego przypadku istnieje możliwość trafienia zarówno do Nieba, jak i do Piekła oraz wspomnianego Czyśćca.
  • Celt
   Nowoczesne nastolatki.
   Byłbym bardzo naiwny, gdybym liczył na to, że przyszła córka poprosi mnie o pozwolenie na uprawianie z kimś seksu, na inicjację seksualną w określonym wieku, i że przedtem powie mi o swoich zamiarach w tej kwestii, a po fakcie powie mi wprost "Nie jestem już dziewicą". I tym bardziej nie spodziewałbym się, że jej chłopak powie mi, że ma zamiar bzyknąć mi córkę. Przecież to zawsze jest decyzja dziewczyny/kobiety, która zwykle nie konsultuje jej z rodzicem. I rodzice zwykle mogą się najwyżej tylko domyślać, czy córka jest już po inicjacji seksualnej, czy jeszcze przed. BTW, moim zdaniem cnota nie jest czymś, co można oddać lub podarować.
  • yiliyane
   Nowoczesne nastolatki.
   W pierwszym poście były takie napomknienia jakoby ten temat miał tyczyć się osób w wieku gimnazjalnym, czyli właśnie 13-15 lat. Ale i tak 15-18 to nadal dzieci - i tak powinny być traktowane. Seks jest dla dorosłych. I naprawdę ciężko mi uwierzyć, że dałbyś własnej córce przyzwolenie na oddanie cnoty w tak młodym wieku.
  • Celt
   Nowoczesne nastolatki.
   To mówimy właśnie o dzieciach w takim wieku, tzn. przed wiekiem przyzwolenia? Jeśli tak, to oczywiście nie chciałbym. Myślałem, że mowa tu o starszych dziewczynach, takich w wieku 15-18 lat. W takim wieku już nie jest się dzieckiem, choć nie jest się też dorosłym/dorosłą.
  • yiliyane
   Nowoczesne nastolatki.
   Chciałbyś, żeby Twoja córka w wieku 13-15 lat oddawała się na prawo i lewo? ;] Seks w tym wieku to nie jest zdrowie. Bo nawet ten tak zwany z głową może zakończyć się ciążą, gdy antykoncepcja zawiedzie. Poza tym wczesna inicjacja seksualna nie jest obojętna dla psychiki dziecka. Bo mówimy tu o dzieciach, a nie o dorosłych kobietach.