slodka1516

Uwazacie sie za brzydkich ?

586 postów w tym temacie

Czy ktos uwaza sie za brzydkie ?

a dlaczego tak jest ?

a moze tylko dla szpanu sie pisze ale ja jestem brzydka zeby ktos ci pisał ze jestes sliczna itp ?

czy tak jest ??

Prosze o wypowiedzi xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy się nie uważalam za brzydką wrecz przeciwnie uważam się za ładną dziewczynę.

a moze tylko dla szpanu sie pisze ale ja jestem brzydka zeby ktos ci pisał ze jestes sliczna itp ?

Rzeczywiscie niektóre laski mają maniere mówienia ze są brzydkie w szczególnosci te ładne chyba tylko po to, aby się dowartościowac.

Drazni mnie to.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nigdy się nie uważalam za brzydką wrecz przeciwnie uważam się za ładną dziewczynę.

Rzeczywiscie niektóre laski mają maniere mówienia ze są brzydkie w szczególnosci te ładne chyba tylko po to' date=' aby się dowartościowac.

Drazni mnie to.[/quote']

Tak masz racje ja uwazam sie za nawet nawet a zreszta widac to czy interesuja sie toba faceci

a takie laski chyba sa puste bo one dobrze wiedza ze sa sliczne itp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. znam swoją wartość (:

Czasem dziewczyny obejmują taktykę typu jakim ja brzydkim kaczątkiem jestem. fakt, denerwujące.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. znam swoją wartość (:

Czasem dziewczyny obejmują taktykę typu jakim ja brzydkim kaczątkiem jestem. fakt, denerwujące.

wiesz ale nie które poprostu udawaja ze jej nie znaja...

albo sa tez takie dziewczyny biedne zle sie ubieraja i juz sa wysmiane..

a tak naprawde jak by laska sie ogarnela ubrala pozadnie uczesala to Fajna laska z niej :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jakiś przystojniak ze mnie to nie jest wcale. :D

Ale fakt zaliczam się raczej do brzydali , szczególnie ze względu na twarz pooraną bliznami po trądziku :oops: i jakimś paskudnym odbarwieniem, sam nie wiem po czym, skóry na nosie i wokół ust.

No cóż, gdyby każdy był piękny to nikt by nie był. Hehe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zastanawiam się nad takimi rzeczami. Jestem i to się liczy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie zastanawiam się nad takimi rzeczami. Jestem i to się liczy ;)

Moze i dobry pomysl ale czasem trzeba spojrzec w lustro i zobaczyc jak ja wygladam

i popracowac nad nim ! czas na zmiany

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moze i dobry pomysl ale czasem trzeba spojrzec w lustro i zobaczyc jak ja wygladam

i popracowac nad nim ! czas na zmiany

ewentualnie spojrzeć w lustro i krzyknąć ale jestem zajebista. po co mi zmiany! (:

nie zawsze potrzebujemy metamorfozy (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no ale troche samokrytyki !

po co ludziom niepotrzebne kompleksy. więcej optymizmu (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem piekny i kocham samego siebie,a gdybym był kobietą to zrobiłbym wszystko,żeby być z kimś takim jak ja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie ten tematskoro chcesz sobe robic zwałe to wybacz pomyliles forum

spokojnie-raportowałam.

a co do tematu:

Ponoć nie jestem brzydka-jeszcze...

zresztą czy to ma znaczenie? jednym sie podobam, innym zupełnie nie-jak to w życiu(:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię i akceptuję siebie, a to najważniejsze, nie ważne czy ktos powie mi 'oh jaka jestes ładna/piękne/cdna/brzydka/okropna' wazne ze ja się sobie podobam w danej chwili i tak zauwazyją mnie inni,mierzą mnie moja miarą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lubię i akceptuję siebie, a to najważniejsze, nie ważne czy ktos powie mi 'oh jaka jestes ładna/piękne/cdna/brzydka/okropna' wazne ze ja się sobie podobam w danej chwili i tak zauwazyją mnie inni,mierzą mnie moja miarą.

Przechodzisz obojetnie jak np chlopacy sa w jakies tam grupce znajomych i ty idziesz a on powie jaka ona brzydka i takie rozzne teksty i co ciebie to nie tyka ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przechodzisz obojetnie jak np chlopacy sa w jakies tam grupce znajomych i ty idziesz a on powie jaka ona brzydka i takie rozzne teksty i co ciebie to nie tyka ?

a wiesz? w życiu nie miałam takiej sytuacji, takie teksty 'jaka brzydka' są dla dzieciaków, ile masz lat, moge wiedzieć?

zresztą, nie tyka mnie to.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w sobie lubię tylko swoje włosy. ;o I nic poza tym. I to nie dlatego, żeby każdy mi mówił "przestań, jesteś piękna, ach och!". Po prostu takie mam odczucia. Jest parę rzeczy, które bym w sobie zmieniła, co nie znaczy, że nie akceptuję siebie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja się lubię i akceptuję. Uważam, że wyglądam spoko;) Fakt, zmieniłabym w sobie ze 2 rzeczy jakMalinowooka, , ale reszta mi się podoba :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem jakaś super, ekstra piękna, ale akceptuje swój wygląd. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest ok. Nie jestem może chodzącym cudem, ideałem, i nie dbam o siebie obsesyjnie, ale przestrzegając kilku zabiegów wyglądam naprawdę nieźle. No, a z rzeczy na których nie mam wpływu to chciałabym mieć bardziej wystające kości policzkowe.

Najbardziej w sobie lubię usta. I oczy, chociaz wszyscy mówią mi ze duże, to mogłyby być większe.

Generalnie nie narzekam, a co najważniejsze:

że w takiej sytuacji chyba bym się położyła na ziemi ze śmiechu. Albo odesłałabym do piaskownicy.

Tak naprawdę to niewiele zależy do tego czy jesteśmy ładni czy nie. Najważniejsze to akceptować siebie. Ja nie mam z tym problemu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no ale troche samokrytyki !

No, ale nie rozumiem czemu krzyczysz. Mam stanąć przed lustrem wynajdywać wady i potem histeryzować? Nie na tym to polega, człowiek powinien dążyć do akceptacji ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znam takie co są przykładem ideału i jęczą "jestem za gruba" mówią tak po to żeby wszyscy widzieli jakie są śliczne...;/ wkurza mnie to;/ bo ja naprawde czuje sie gruba, brzydka, bo taka jestem, a nie dlatego zeby ktos mi mowil ze jest inaczej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przystojniak to ze mnie nie jest. Kiedyś ciągle tak myślałem, nawet czasami nie mogłem przestać o tym myśleć, ale ostatnio zmieniło się moje nastawienie do tego. Akceptuję siebie takiego jakim jestem, szukam w sobie pozytywnych rzeczy i od razu moje życie wygląda trochę lepiej ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś tak? a dlaczego? bo zawsze byłam wyższa niż wszystkie moje koleżanki, bo ja miałam trądzik a one nie, bo one miały super ciuchy a ja zwyczajne, bo nimi sie interesowali faceci a mną nie.

Dzisiaj:

jestem zadowolona ze swojego wyglądu, co z tego ze mam trądzik i mały biust?przeciez mam za to duże oczuy i usta, jestem szczupła, mam zgrabne nogi, i tak w nieskończoność:) wszystko zależy od nastawienia. Odkąd zaczęłam akceptować siebie, czuc sie piękna zaczęłam sie też innym podbać:)

Dzisiaj mój wysoki wzrost jest zaletą:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem piękny :D a poważnie to jestem jaki jestem i to się nigdy nie zmieni więc po prostu akceptuje siebie :) i działa :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz