Kasieñka :)

Egzamin Gimnazjalny :D

Recommended Posts

Przed chwilą wróciłam z próbnego testu humanistycznego :D Jutro czeka mnie mat.-fiz. a jakie Wy macie doświadczenie z egzaminem gimnazjlanym?? :D ja ogolnie po dziś stwioerdzam ze jest to lajt dla mnie :P Zobaczymy jak to punkty pokaża :P

a ja czegoś takiego nie miałem bo nie chodziłem do gim :P ogólnie pewnie nic trudnego;)

a ja czegoś takiego nie miałem bo nie chodziłem do gim

Rozumiem że kończyłeś jeszcze starym trybem 8 klasę :D Ciesz się że Gim ominąłeś :P Mówie Ci.. coś okropnego... Dla mnie suchar bo tak bym była z jedną klasą 8 lat :/ A przez gim co trzy lata miałam nową :] 1-3 póxniej 4-6 i 1-3 gim

To chodzi o te do gimanzuj czy te w gimnazuj ? Ja w tym roku bede mial te w 3 gim. ale probonych nawet nie mialem jeszcze :P

Egzaminy takie sobie. Teraz bym na pewno lepiej napisał...

Ja miałem 70 coś punktów(koniec 3 klasy)....

Nie panikujcie to sami zobaczycie, że te zadania nie są trudne.

U mnie w klasie dziewczyna najwięcej miała 98 :o :o

Na humanie najwięcej jest z polskiego, a na przyrodniczym mniej więcej po równo(najmniej bioli).

no ja miałem stary tryb 8 lat i wg mnie był lepszy;) hehe co do samych egzaminów to jakiekolwiek nie są aż tak trudne jak się wydaje hehe zobacze jak moje na studiach wypadną :P

Te egzaminy to jedna wielka ściema. Niby sie 3 lata uczy zeby to napisać, a ta wiedza sie praktycznie nie przydaje, którą sie wynosi z lekcji. Ja pisałem egzamin rok temu i miałem 92 pkt. 45 z pola [5 w plecy za wypracowanie xD] i 47 z matmy ;) Jakbym wiedział, że Ep=mgh to byłby szpan, bo byłoby 50 ;D Ale cóż, wzorów z fizy nigdy mi sie uczyć nie chciało, a na maturze mają obowiązek wszystkie obowiązkowe podać =]

Wniosek z tego wszystkiego - nie przejmować się ;)

Te egzaminy to jedna wielka ściema. Niby sie 3 lata uczy zeby to napisać, a ta wiedza sie praktycznie nie przydaje, którą sie wynosi z lekcji.
dokladnie
Wniosek z tego wszystkiego - nie przejmować się
popieram calkowicie :D

Ja nie mialam czasu, chcei ani zdrowia zeby sie uczyc na egzamin i totalnie bez przygotowania napisalam na 87chyba :wink: jak sie tylko od czasu do czas cos na lekcjach kontaktowalo to jest dobrze, a test na rozumienie czytanego tekstu to juz wogole banal, w srdniej teksty sa dopiero glupie :?

Ale jak ktoś na lekcj nie uwazal w ogole to mzoe miec problem. Tak jak ja, ale mam strategie :P przez to pół rocze bede sie uczyl, a zeby nowy material umiec to nieraz trzeba i stary, wiec se bede przypominal i stary :P Ale nie boje sie tego testu :P

Ja pisałem egzamin rok temu i miałem 92 pkt

No ładnie ładnie... Gratuluję :D Ja z pewnością tylu nie będe miec ale myślę że o 80 zahaczę :) (no ale to w końcu próbny :P) A co do wzorów to jestem w klasie mat.-fiz. i to że Ep=mgh to ja muszę umieć śpiewająco nawet o 2 w nocy :P

Próbny egzamin zawsze jest trudniejszy

Nie zawsze, np. ad 2004.

Ep=mgh to ja muszę umieć śpiewająco nawet o 2 w nocy Razz

Ep= ee...co? :P

Z Matmy ponoc jestem b. dobry, z chemii dobry, ale fizyka to cos czego nie potrafie sie nauczyc ;]

przez to pół rocze bede sie uczyl

ee..cos ci nie wierze. ;]

Wniosek z tego wszystkiego - nie przejmować się

Ta..jasne..Tyle ze w liceum pkty z testu sa b. wazne ;(

Ep= ee...co?
Energia potencjalna=masa*stała grawitacji*wysokośc :) banał :)

Ta..jasne..Tyle ze w liceum pkty z testu sa b. wazne ;(

Zalezy w jakim. Np. w moim nie brali w ogole pod uwage :)

Ja egzaminy próbne miałam 6-7 grudnia. Dziś miały być wyniki ale jestem chora więc nie poszłam do szkoły...się okaże w poniedzialek jak napisałam. W mojej szkole to jest chore bo próbe egzaminy piszemy w pierwszej klasie, drógiej i trzeciej gimnazjum i dostajemy za nie oceny plus jeszcze egzamin oficjalny w kwietniu 3gim ;) cudownie poprostu...

Zalezy w jakim. Np. w moim nie brali w ogole pod uwage

Widac Olesno to wielkie miasto...:P Potrzebuje 115 pkt [testy + oceny] :(

Dziś miały być wyniki

Tia...a ja dostane wyniki w styczniu dopiero...

egzaminy piszemy w pierwszej klasie, drógiej i trzeciej gimnazjum i dostajemy za nie oceny plus jeszcze egzamin oficjalny w kwietniu 3gim Wink cudownie po prostu //ort...

Nie narzekaj, przynajmniej sie przygotujesz ;]

Potrzebuje 115 pkt

To mało potrzebujesz ja miałem chyba 136, Quba jeszcze więcej.

Widac Olesno to wielkie miasto...

No fakt nie duże, ale jedna dziewczyna miała coś ponad 180 pkt :)

To mało potrzebujesz ja miałem chyba 136, Quba jeszcze więcej.

Bo gim bardzo sredniawe.

No fakt nie duże, ale jedna dziewczyna miała coś ponad 180 pkt

Kazdy wyczyn da sie przebic ;]

nie wydaje mi się żebyu gimnazjum było średniawe. Nie wiesz - nie mów.

Na wejściu do liceum miałem 178 pkt, głównie za świadectwo, zawody i konkursy przedmiotowe. Ale i tak dużego wyboru szkół nie było. W sumie to jedno liceum. xP

nie wydaje mi się żebyu gimnazjum było średniawe. Nie wiesz - nie mów.

Przepraszam - to napisal pan admin ktory wszystkich wzywa do uzywania mozgow??:P

Mialem na mysli to gim do ktorego ide! Co mnie obchodza gimnazja w Olesnicy? :P

Dobra nieważne ;D

Sam używaj mózgu:

M. Olesno

D. Olesna

C. Olesnu

(...)

Msc. Zagadka? Hmmm ciekawe jak sie Olesno odmienia :>

Ironia? Tak.

[ Dodano: 2005-12-16, 15:55 ]

Mialem na mysli to gim do ktorego ide! Co mnie obchodza gimnazja w Olesnicy?

To Ty w podstawówce musisz być ;D

Dobra nieważne ;D

Sam używaj mózgu:

M. Olesno

D. Olesna

C. Olesnu

(...)

Msc. Zagadka? Hmmm ciekawe jak sie Olesno odmienia :>

Ironia? Tak.

[ Dodano: 2005-12-16, 15:55 ]

Mialem na mysli to gim do ktorego ide! Co mnie obchodza gimnazja w Olesnicy?

To Ty w podstawówce musisz być ;D

Bueheh ;]

Quba- Lyn

2:1 ;]

Mialem na mysli liceum oczywiscie.

A nazwy tej wiochy nie zapamietalem i tyle :P Moja wina,ze pierwszy raz slysze o czyms takim?:P

Olesno to miasto... =/ //@Q.

Ten egzamin to rzeczywiscie jedna wielka sciema, ja ,ktory na fizyce i matmie przewaznie sluchalem muzy lub gralem w cos z kumplami napisalem ten w kwietniu na 82 pkt :46 z mat-fiz i 36 z polaka(z tego nigdy nie bylem dobry:/) a co do liceum to i tak by mnie przyjeli :P fakt ze mialem 156pkt no ale to szczegol :P

ja tam mialam 137, duzo z humana a malo z mat-fiz (i tak sie spodziewalam) a poza tym uwazam ze to nie oddaje naszej wiedzy przeciez to ze mamy nie za duzo pkt z np mat-fiz nie swiadczy ze nie umiemy tego czy co, po prostu skleroza/stres itp. itd :D

u mnie bylo jakos inaczej... liczyli polowe z testow (50), 40 za oceny i 10 za jakies szczegolne wyroznienia... razem mozna bylo zdobyc 100 ;p zazwyczaj jak probne sa latwe to prawdziwe sa trudne, albo na odwrot.. ja mialam jakos 38 i 33, no ale dokladnie nie pamietam ;p

Ja wiem tylko tyle ze to bylo tak banalne ze szok, jeszcze nam dali tak latwa wypowiedz dluzsza ze myslalam ze padne ze smeichu :lol: oczywisice ze to nie jest calkowicie obiektywna ocena, no ale no :wink: nie mozna tutaj porownywac wynikow jakie sie dostalo, bo w roznych szkolach bylo roznie, nas np. strasznie pilnowali(jeszcze siedzialam w 1 lawce centralnie przed stolikiem komisji 0 sciagania), a u mojej znajomem to nauczyciele pomagali pisac, podopowiadali itp ja mialam z calosci chyba 87 czy jakos tak, nei bylo zle, moglo byc lepiej, no ale nei wszystko przerobilismy co tam bylo, chociazby z geografii :wink:

Dla mnie takie testy to dobra rzecz, bynajmniej lekcji nie ma. Oprócz tego są jescze proste albo da się na nich zwalać. Jednym słowem mówiąc pikuś. Na testach próbnych miałam łącznie 80 punktów, czyli chyba nie najgorzej...? A dla wszystkich, których czekają jakiekolwiek testy, egzaminy albo cokolwiek innego: głowa do gory, zawsze można iść na poprawki :P

(nigdy nie musiałam zaliczać poprawek)

egzaminu gimnazjalnego, i tego w podstawowce nie mozna niezdac, a co za tym idzie nie ma poprawek, trudno zebys miala pisac poprawke, jak nie mialas z czego.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• alegoria
    • Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      czasami mam wrażenie, że..
      ... będąc obdarzoną - podobnie jak reszta ludzi - zmysłem wzroku pozwalającym na jakże znaną i swojską percepcję świata w zakresie światła widzialnego dodatkowo widzę jeszcze skrawek nadfioletu. Tak, to jest metafora.
    • yiliyane
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Troy Denning - Niezwyciężony
    • yiliyane
      Burza wokół ostatniej działalności aktywistów LGBT i reakcji władz
      Myślę, że to jest bardzo nieodpowiedni moment, żeby organizować jakiekolwiek zgromadzenia. Póki nie ma przepisów prawnych odbierających osobom nieheteronormatywnym podstawowe prawa człowieka (np. gdyby w prawie polskim pojawiło się dopuszczenie stosowania przemocy, więzienia i/lub izolowania takich osób ze względu na ich nieheteronormatywność), póty nie walczą oni o prawa, a o przywileje. A walkę o przywileje warto zostawić na czas, kiedy pandemii już nie będzie. Nie tylko dlatego, że zgromadzen
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Smartfony powinny z poziomu software'u uniemożliwiać kręcenie filmów w pionie automatycznie obracając kadr o 90 stopni.
    • Kalafior_Grozy
      Wasz ostatni zakup.
      Dwa śpiwory typu "mumia" i zajebiście mocna latarka typu "szperacz", która świeci tak mocno, że z 8 piętra w nocy mogę liczyć psie gówna na trawniku. No genialna jest ^^