Jump to content

ANGIELSKI:Prezętacja o sławnej osobie w czasie przeszłym!!


Sylwia:*

Recommended Posts

Posted

Prosze o pomoc bo musze napisac prezętacje na angielski o sławnej osobie już nie żyjącej.W czasie przeszłym zajmującą gdzieś ok.1 min.Pomórzcie!!

Link to comment
Posted

Napisz po polsku o kim chcesz i co tam ma się znaleźc to ci pomoge :wink:

Link to comment
Posted

Elvis Aaron Presley -urodzony 8 stycznia 1935 w Tupelo, piosenkarz amerykański. Perkusista i jeden z najbardziej znanych ludzi w kulturze masowej XX wieku.Od lat dziecięcych śpiewał w chórze kościelnym.W 1954 roku w wytwórni Sun Records nagrał pierwszy singel z piosenką That's All Right Mama".Z czasem jego popularność zaczeła rosnąć.W grudniu 1956 nadano mu nieformalny tytuł "króla rock and rolla".Oprócz śpiewu grał wiele ról w różnych gatunkach filmowych od dramatów po komedie muzyczne.1 maja 1967 roku poślubił Priscillę Beaulieu, którą poznał podczas służby wojskowej w Niemczech.Ostatni koncert Elvis dał w Indianapolis 26 czerwca 1977 roku. 1 lutego 1968 roku przyszło na świat jego i Priscilly jedyne dziecko – Lisa Marie Presley.Potem był rozwód,przez to Presley zaczoł zażywać coraz większe dawki leków,także przez spożywanie bardzo kalorycznych posiłków w ostatnich latachj stał sie bardzo otyły.Zmarł na atak serca 16 sierpnia 1977 w Memphis.Ostatecznie Elvis sprzedał ponad miliard płyt.Elvis stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych artystów.

:)

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...
Posted

Elvis Presley- born 8 January 1935 in Tupelo – an American singer. A drummer and one of the best known people in mass culture of the 20th century. He was singing in a church choir from the earliest ages of his life. In 1954, in Sun Records Studio he recorded his first track containing the song ‘That's All Right Mama’. As time was passing by, his popularity was growing. In December 1956 he got the informal title of ‘rock’n’roll king’. Apart from singing, he acted in lots of films, ranging from dramas to music comedies. On 1st May 1967 he married Priscilla Beaulieu, whom he had met during his military service in Germany. His last concert took place on 26th June in 1977 in Indianapolis. On 1st February 1968 his only child Lisa Marie Presley was born. Then came the divorce, which made Presley take bigger and bigger doses of different medicines. He also became very obese because of eating high caloric food. He died at a heart attack on 16th August in 1977 in Memphis. After all, Elvis sold over billion CD’s. He became one of the most recognizable artists.

Przepraszam, że tak późno. Mam nadzieję, że jeszcze się przyda.

:)

Link to comment
Posted

[fquote="Sylwia]Prosze o pomoc bo musze napisac prezętacje na angielski o sławnej osobie już nie żyjącej.W czasie przeszłym zajmującą gdzieś ok.1 min.Pomórzcie!![/fquote]

Elvis żyje :wink:

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • dannonka
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Deszczowe Myśli #1 Już nigdy nie będę czuć się ani tak szczęśliwie, ani tak bezpiecznie jak kiedyś.
  • Nieprzenikniona
   Może warto rozważyć inne środki antykoncepcyjne niż mechaniczne? Są jeszcze plastry, tabletki, zastrzyki czy spirala, którą zakłada lekarz ginekolog. Jeżeli jesteście w stałym związku, to należałoby podjąć temat zmiany antykoncepcji na tę, która odpowiada obu stronom.  Tak jak napisał Gloria, dostrzeż pozytywne aspekty w tym, że nie masz orgazmu, zbliżenie dzięki temu trwa dłużej i nie musisz się martwić, że masz przedwczesny wytrysk, co jest bolączką wielu mężczyzn. Myśleliście z partnerką o zabawkach erotycznych? Na rynku dostępnych jest sporo specyfików ułatwiających orgazm.
  • Gloria
   Czy byłaś z tym u lekarza?
  • Gloria
   Cześć! Może sytuacja wynika z tego, że używasz prezerwatywy podczas stosunku. Musielibyście kiedyś spróbować bez (jeżeli taka możliwość wchodzi w grę). Skoro jesteś przyzwyczajony zaspokajać się w inny sposób, to musiałbyś w jakiś sposób przestawić się na to, aby osiągać orgazm podczas stosunku. Z drugiej strony, jesteś w dosyć komfortowej sytuacji, bo możesz przez długi czas uprawiać seks bez orgazmu. Wielu mężczyzn dużo by za to dało. Myślę, że możesz mieć pewną blokadę w głowie - zresztą sam o tym piszesz, że dużo o tym myślisz itp... Jak wypiłeś alkohol to było w porządku i do tego byłeś podniecony... Na pewno nie ma co sobie narzucać presji - ważne, abyście czuli się dobrze robiąc to, a nie myśleli o tym, czy tak ma być itp. Jak to dalej widzisz... ?
  • Gloria
   @types i jak?
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   5
  2. 2
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   3
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   3
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   2
  5. 5
   Love20
   Love20
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  7 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  wardrum
  wardrum
  5 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Cranche
  Cranche
  5 posts
  types
  types
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  4 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  74 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  448 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up