• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

eta_z

uzywa ktos AQQ??? co myslicie o tym programie???

Recommended Posts

Tak jak powiedzieli poprzednicy, lepszy od gg. Na pierwszy rzut oka dobry, niestety bardzo szybko można zauważyć błędy w progsie, przez co aplikacja się częśto wykrzacza, albo pożera większość systemowych zasóbów.

Mi się podoba tylko dlatego że można tam dawać długie opisy jakby w GG możan bylo dawać takie długie opisy to GG dla mnie było by najlepszym komunikatorem wtedy teraz też w sumie jest ale uważam że ma za krutkie opisy i za to duży minus dla GG takie jest moje zdanie =)

GG dla mnie było by najlepszym komunikatorem wtedy teraz też w sumie jest

ehehe że co prosze ?? Jeśli uważasz ze gg jest najlepszym komunikatorem to cos nei tak tu jest. GG to badziew, jest sławne tylko dlatego że jest najdlużej na rynku. W tescie komunikatorów w KŚ było na 10 miejscu :/

używam od niedawna i jestem zadowolona ;) denerwuje mnie tylko to ze nie każda ziana statusu jest sygnalizowana dźwiekiem jak w przypadku gg... a tak poza tym to okok :razz:

[fquote]używam od niedawna i jestem zadowolona Wink denerwuje mnie tylko to ze nie każda ziana statusu jest sygnalizowana dźwiekiem jak w przypadku gg... a tak poza tym to okok Razz[/fquote]

Wgraj sobie plugin ChangeState ;) Wtedy nawet jak ktoś na nwd wchodzi to widać :) Tzn, jak jest rozłączony i na nwd wchodzi to jest komunikat, że się połączył ale jest na niedostępnym :P

AQQ używam już bardzo długo. I nie zmienię.

Dobry komunikator ale niestety było kilka rzeczy które mnie w nim irytowały (nie pamiętam już jakich :P ) i przerzuciłem się na tlena który jest równie fajny jak nie lepszy :) .

Bardzo dobry multikomunikator. Dzięki obsłudze kilku sieci (pluginy) jest bardzo funkcjonalny. Osobiście mam doinstalowany jescze: Blocker oraz Auto-Responder.

Świetny komunikator. Używam go już od dość długiego czasu i nie zawiodłam się ;) Świetne skiny i pluginy. GG wysiada :P

AQQ to jedyny program, który mi pasuje jeżeli o komunikatory chodzi. Wysyłam dużo screenów... a jak wiadomo wyposażony jest w ciekawe do tego narzędzie:) Jak dla mnie zajeb***y

ja niedawno zmieniłem z aqq na konnekta... i się cieszę :)

Konnekta nie polecam mało zaawansowanym użytkownikom - do konnekta warto mieć trochę więcej wiedzy informatycznej, żeby w pełni wykorzystać jego możliwości. :)

Ja osobiście go używam a po ostatniej aktualizacji obsługuje również TLEN!! o niebo lepszy jest od gg

PS przeżuciłem się na aqq dla tego iż przy włączaniu gg wyskakiwał mi błąd i się wyłączało :mrgreen: :mrgreen: :P

mam go i bardzo mi sie podoba :) jeszcze sa darmowe dzownki lub tapety :D i tka tylko czasmi mnie wkurza ze sie zawiesza :)

ktoś korzysta już z aqq 2.0? :)

zainteresowało mnie przejście na style w cssie oraz możliwość przechowywania na pendrivie, ale zanim przejdę z konnekta, to wolałbym dowiedzieć się jakichś opinii ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • yiliyane
      Ciągły obserwator
      Zastanawiam się czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Z jednej strony można odnieść wrażenie, że przeszkadza Ci jego wgapianie się w Ciebie i że chciałabyś, żeby zwyczajnie zajął się sobą i dał Ci spokój, a z drugiej strony chcesz zaproponować mu spotkanie... Najpierw zastanów się czego konkretnie byś chciała. Czy żeby, kolokwialnie mówiąc, odczepił się od Ciebie, czy żeby zamiast wpatrywać się w Ciebie jak w sroka w gnat, zaprosił Cię na randkę. Bez tej decyzji nie można wiele Ci doradzić.
    • Kerosine
      Ciągły obserwator
      Ewentualnie po prostu przywiązuje dużą wagę do swojej anonimowości i nie jest zbyt dobry w nawiązywaniu znajomości [tudzież skrajnie selektywny]. Nie zawsze aż tak daleko idące / negatywne wnioski znajdują pokrycie w rzeczywistości. W mojej absolutnie niefachowej i opartej tak naprawdę jedynie na kilku zdaniach ocenie - gość ewidentnie jest Tobą zainteresowany, ale ma zarazem potężne braki na polu kompetencji społecznych. Dlaczego konkretnie ciężko się z nim rozmawia? Co jesteś w stanie pow
    • Nieznajoma940801
      Ciągły obserwator
      Witam. Mam problem z facetem z pracy. Ciągle mnie obserwuje z daleka patrzy się na mnie notorycznie jak idę jak mówię jak coś robię jak siedzę. A z drugiej strony kiedy jestem blisko udaje że mnie olewa nie widzi nie zwraca uwagi. Czasami się uśmiechnie jak przejdzie obok mnie. Ogólnie ciągle czuję jego wzrok na sobie czuje się obserwowana no i staje się to dość męczące, wkurzające. Ogólnie jako facet podoba mi się ale ciężko się z nim rozmawia. W pracy też nie mam jak za bardzo podejsc i zapyta
    • Martusiaaaaaa92
      ostry seks
      Raz w życiu spróbowałam ostry anal bez lubrykantu i facefuck. Było okropnie, nigdy więcej.
    • Kerosine
      Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
      Trudny temat, z którym jednak miałam w zeszłym roku styczność - gościliśmy u siebie byłą koleżankę mojej mamy z kursu, na który obie swego czasu uczęszczały i która jak się później okazało mieszka niedaleko nas. Nie było źle [przynajmniej tak mi się wydaje...], wieczór z całą pewnością uratował jednak fakt, iż jest ona w pierwszej kolejności znajomą mojej rodzicielki oraz reprezentantką pokolenia mimo wszystko starszego niż moje - mogła zatem bez problemu znaleźć wspólne tematy do rozmowy z pozo