PrATeLlInKa

Matura próbna styczeń 2009

35 postów w tym temacie

Jak Wam idą próbne??

Dzisiejszy angielski był chyba dużo prostszy od tego z operonu :)

Jak wy to oceniacie?

Jutro ostatnie podejście czyli przedmiot ;D (z czego zdajecie?)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dziś pisałam niemiecki słuchanie i czytanie z Operonu było banalne, dziś z OKE sprawiło mi trudności. Natomiast krótka forma i list było bardzo fajny.

Polski było ok. tematy ciekawe.

Jutro rozszerzony WOS ciekawe czego będzię najwięcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja pisałam dziś angielski :)

Było o wiele wiele prościej niż z operonem...

Mam nadzieję że nie zrobiłam durnych błędów;p

A polski to tak nie za bardzo;/ Nie podobało mi sie wypracowanie... ;/

Jutro matma podstawa... będzie sie działo;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypracowanie nawet spoko. Czytanie ze zrozumieniem wydawało mi się proste, ale jak przeczytałam kilka razy te pytania to miałam dość tymbardziej że byłam po studniówce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tymbardziej że byłam po studniówce.

Ja po studniówce bym nie dała rady chyba ^^

a wypracowanie mi nie pasowało bo Ludzi bezdomnych całych nie czytałam;/

Poza tym moja baba z polaka jest okropna... przez 3 lata pisaliśmy ze 2 wypracowania tylko :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja po studniówce bym nie dała rady chyba

a wypracowanie mi nie pasowało bo Ludzi bezdomnych całych nie czytałam;/

Poza tym moja baba z polaka jest okropna... przez 3 lata pisaliśmy ze 2 wypracowania tylko

To podobnie jak u mnie :| i na dodatek dowiedziałam się ze całe LO piszące o "Ludziach bezdomnych" ma źle :( Dlaczego, każdy wybrał jedną teze np. że są piekłem i je opiswał. Dziś polonistka powiedziała że mieliśmy poruszyć dwa problemy piekła i nowoczesności. Przynajmniej nie jestem sama :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczymy jak będą wyniki;) Jutro geografia rozszerzona.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napiszcie cos o maturze z historii, bardzo mnie ciekawi jak ona wypadla w tym roku i jaki byl poziom trudnosci ( mam na mysli rozszerzona )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zobaczymy jak będą wyniki;) Jutro geografia rozszerzona.

i jak, i jak??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O WOS-ie też napiszcie, jaki był poziom trudności. Czego było najwięcej: społeczeństwa, polityki, czy prawa? I jaki był temat wypracowania. Mam na myśli rozszerzony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z WOS-u podobno dużo prawa było ale nie wiem bo nie pisałam ;)

U mnie dziś matma podstawowa;D

No i nie zapeszając to trudna nie była^^

Ta z OPERONem o wiele wiele gorsza ;D

ale zobaczymy jakie wyniki będą;p

A jak poszedł angielski???

Ja 30/35 z zamkniętych:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie tam z polskiego dobrze poszło jako jedyny w klasie pisałem na temat 2 o Ludziach Bezdomnych, anglik był banalny w zamkniętych mam 32/35, natomiast dzisiejsza matma to :cry: jakos tam poszło ale na satysfakcje nie licze

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej, własnie, wlasnie, piszcie jak tam po matmie i co bylo;P

i szukam kogos, kto pisał fizyke, bo ja dzisiaj pisałem podstawe i bym sie skonsultowal z kims chętnie:D i ciekaw jestem co bylo na rozszerzeniu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak, i jak??

Dość trudna, będę musiał się jeszcze pouczyć do majowej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozszerzona biologia - 20 stron, 39 zadań... Ledwo nam to donieśli z sekretariatu. :D

Dużo tego cholerstwa było, ale poziom trudności... Mocno średni, i bardziej łatwy niż trudny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie podpisuje pod wypowiedzia juz jednej uztykowniczki. Jak matura z historii? (rozszerzona mnie interesuje)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O WOS-ie też napiszcie, jaki był poziom trudności. Czego było najwięcej: społeczeństwa, polityki, czy prawa? I jaki był temat wypracowania. Mam na myśli rozszerzony.

Z wosu było wszystkiego po trochu.

Znalazło się pytanie o prawa człowieka, były pytania dotyczące społeczeństwa i państwa. Tak naprawde misz-masz, teksty źródłowe dotyczyły Stanów Zjednoczonych (wiz, pozycji na świecie, wojsk).

I temat Stany Zjednoczone po 89' nie pamiętam dokładnie bo pisałam na II Stany zjednoczone na świecie, ich działania militarne, społeczne, kulturalno-naukowe i polityczne oraz ich wpływ na USA

Wiem, że muszę zrobić powtórki na maxa, bo potym co dziś można spodziewać się wszystkiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja sie podpisuje pod wypowiedzia juz jednej uztykowniczki. Jak matura z historii? (rozszerzona mnie interesuje)

Sam pisalem podstawowa, ale kumpel co z histy wymiata mowil ze ta matura to raczej czarna magia, W wyoracowaniu trzeba bylo sie skupic na stosunkach polsko wegierskich, albo w sredniowieczu, albo w roku 56. Mowil, ze jedyne co mu przychodzilo do glowy to napisac "Polak Węgier dwa bratanki" i wyjsc z klasy;]

A jesli chodzi o mnie:

Polski podstawa - no raczej banal, pytania do tekstu raczej proste, a rozkminienie wierszy tak charakterystycznych tez nie nastreczalo wiekszych trudnosci.

Anglik rozszerzenie - listening w porzadku, z readingu moglem sie bardziej postrac, gramatyka lezy i kwiczy, wypracowanie - cud ze sie w limicie zmiescilem. Ogolnie pewnie kolo 80% wiec tragedii nie ma, ale niedosyt jest.

Hista podstawa - spodziewalem sie trudniejszych rzeczy, co nie znaczy ze jakas rewelacja. Ale nie mozna oczekiwac nie wiadomo czego jak czlowiek sie nie uczyl prawie nic. Ogolnie wiekszosc zadan rozwiazalem na podstawie wiedzy ogolnej i wczesniejszej, a nie tej nabytej podczas nauki bezposrednio do matury.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eirene, jak co roku, wszystkiego po trochu, ale z naciskiem na rośliny.

Genetyka, cokolwiek by się nie działo - musi być. Krzyżowanie muszki owocówki... oł jea. Ekologia, najprostsza z zasady. Kilka pytań z człowieka, stare i kochane doświadczenia - "Sformułuj problem badawczy i wnioski.", budowa komórki... Norma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na matmie było spoko;p

Podstawa trochę banalna no...

jedno zadanie to proste aż śmieszne tylko do wzoru podstawić i 4 pkt za darmo;p

jedno zadanie też prościutkie... że klasa ma X uczniów 60% to dziewczyny i jak 6 pojedzie gdzieś tam to dziewczyn jest tyle co chłopaków;D

Dużo bylo zadań z geometri bo aż 4 chyba... jedno takie dość trudne... był ostrosłup podana długość boku i kąt nachylenia 30 i rzeba było obliczyć długość boku sześcianu o takiej samej objętości jak ostrosłup... no i każdy inny wynik ma ;D

a jak rozszerzenie piszcie!! gegra słyszałam straszna była...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak, i jak??

Dość trudna, będę musiał się jeszcze pouczyć do majowej.

tak właśnie słyszałam, ponoć było wszystko to czego uczniowie nie lubią...

powodzenia na majowej ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a jak rozszerzenie piszcie!! gegra słyszałam straszna była...

Nie wiem jak rozszerzenie, ale podstawa ponoc banał. Ogolnie scisle umysly mojej szkoly stwierdzily, ze biola, matma, fiza, geografia (na podstawach) byly smiesznie proste.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz