konstancja77

aukcje na fruli - o co w tym chodzi?

Recommended Posts

no raczej, przez to zadałem pytanie - kto jest tak "Yntelygentny" i takie coś wprowadził

Przecież napisałem w poście wyżej, w jakim serwisie jest takie ograniczenie... jak bede wiedział o jakiś innych, to na pewno napiszę. w końcu my internauci musimy dzielić się wiedzą:P

No to fakt, grunt to wiedza, i ja mam takie pytanie troche w temacie bo też o sieci, a trochę obok. Czy wiecie może kto stoi za serwisem megarent.pl? Ja słyszałam, że to robią studenci z Warszawy a teraz się mówi, że jakiś gigant w to zainwestował kasę, ale żadnych informacji nie mogę znaleźć. Pytałam znajomych, oni też coś takiego słyszeli i się z nimi założyłam, że to będzie hit.

No to fakt, grunt to wiedza, i ja mam takie pytanie troche w temacie bo też o sieci, a trochę obok. Czy wiecie może kto stoi za serwisem megarent.pl? Ja słyszałam, że to robią studenci z Warszawy a teraz się mówi, że jakiś gigant w to zainwestował kasę, ale żadnych informacji nie mogę znaleźć. Pytałam znajomych, oni też coś takiego słyszeli i się z nimi założyłam, że to będzie hit.

Nic nie wiem wiecej, ale wydaje mi sie, ze jest to b. mozliwe, ze robia to studenci, bo wiele takich serwisow zapoczatkowanych jest przez studentow.

PS. maly off top:P

też myślę że studenci, to grupa cechująca się największą kreatywnością moim zdaniem

skromnie się przyznam że do tej grupy należę :D:D:D

Z nowości doszło tylko na fruli powiadamianie przez gg- Fajna sprawa, nie ujmuje to powiem niczemu z racji tego, że gadu ostatnio mniej pada i łatwo dowiedzieć się odnośnie wszelakich aukcji jakie są w danym czasie na tym serwisie.

m. in. na podbij. bodajże można wygrać tylko 8 razy

nie wiem jak wy, ale ja uwazam ze ograniczenia nie sa wcale bezpodstawne, w pewien sposob zapewniaja harmonie i uczciwosc, nie pozwalaja jednemu graczowi czy bootowi wygrac 100rzeczy, a da innym tez szanse, wiec wg mnie rozsadne ograniczenia sa ok

Dodano 07 Kwi 2009, 00:35:11:

Z nowości doszło tylko na fruli powiadamianie przez gg- Fajna sprawa, nie ujmuje to powiem niczemu z racji tego, że gadu ostatnio mniej pada i łatwo dowiedzieć się odnośnie wszelakich aukcji jakie są w danym czasie na tym serwisie.

ale profanacja, mnie gg pada przynajmniej raz dziennie, na jednym konkretnym kompie to co kilka dni musze sie na nowo rejestrowac, a generalnie to znikaja, nie dochodza, itp mi lub do mnie wiadomosci,i to mnie denerwuje

ale ogolnie to pochwalam pomysl z gg, lepsze to niz ciagle zagladanie na mail czy cos przyszlo, a gg w tle sobie spokojnie dzialac moze

no oprócz gg to wprowadzili więcej nowości

informacje przez sms, i auckje licytowane w 2ga strone, z możliwością zwrotu frutek

Dodano 22 Kwi 2009, 18:29:20:

no i w ogóle jak już tu jestem, to wspomnę tylko że uruchomili także jakiś konkurs z ciekawymi nagrodami, ale szczegółami się jeszcze nie interesowałem :D

do :wpatrykw

Mmm iście spamowo działasz:-) Fajna akcja ale liczba Twoich wypowiedzi na forum oraz sposób w jaki spamujesz w temacie jest dość podejrzane dla pozostałej większości osób;-) 8)

Haha, w tym poście jeszcze brakuje stopki firmowej. dobrze, ze pryznajmniej usunales, to Cie szef pochwali;) Duzo sily w to wlozyles - zalozyc nowe konto, wkleic tekst i usunac swoje dane:P

A teraz na powaznie... to chyba raczej nikt sie nie zlapie na to sposrod 600tys uzytkownikow jak ostatnio podawali. czy myslicie, ze tylko jedna osoba nagle sie zcziala o co chodzi a wczesniejsze 600 tys bylo glupie?

szczerze:

to wg mnie w momencie kiedy zaczniemy sie tu obrzucac miesem ze ten zrobil to tamten tamto, temu nie wyplacili, a ten nie wygral, i w zasadzie nikt tego nie udowadnia, i nikt nie potwierdza to zaczyna to sensu nie miec,

ja juz dziekuje, uzyskalam informacje o fruli jakich potrzebowalam, opinie mam wyrobioną, biezacą aktywnosc serwisu monitoruje juz samodzielnie, wiec dziekuje, I'm out

pozdrawiam

Znalazłem ostatnio chyba młody projekt w internecie http://www.opchaj.pl ,i z racji tego ze nie ubiegam się zbytnio za trendami (nasza-klasa, fotka itp.) Postanowiłem przystać chwile nad tym. Pomimo może nie do końca przejrzystej strony i innych mankamentów - pomysł wydaje się być oryginalny. Z tego co wyczytałem: Na stronie używa się alternatywnej gospodarki pieniądza czyli zamieniają zł w np. tu punkty i nimi poruszasz się po stronie. Masz własne konto jak w banku tylko ze z punktami, przez co dzięki temu jak uważają jest większe bezpieczeństwo że nikt nie będzie kradł wirtualnej gotówki (No bo w sumie z punktami do sklepu po chleb nie pójdziesz xD ) I przeciwieństwie do innych portali tego typu nie pobierają żadnych opłat dodatkowych za sprzedaż/kupno. Dodatkowo można wyczytać że za zamianę większą niż 100zł podwajaja ilość punktów a powyrzej chyba 1000 potrajają co by było wsumie dla nas klijętów opłacalne. Czyli krótko mówiąc: Zamieniasz kase na punkty, i kupujesz. Ale gdzie jest haczyk?

Ktoś juz korzystał z tej witryny? Może ktos zamawiał? czekam na wasze opinie..

Rany nawet nie wiedzialam ze tego sie tyle namnozylo. Moj kumpel z kolei licytuje na za10groszy i podobno wiecej wygrywa niz przegrywa i zakupy mu sie oplacaja;). Ale do tego trzeba miec zaciecie i duzo szczescia...

Nie wierze żeby we Fruli.pl i innych takich portalach były booty. Przecież takie działanie było by ścigane prawem!!

Ale do tego trzeba miec zaciecie i duzo szczescia...

Bardzo się z tym zgadzam! Ale jak już wygrasz to się cieszysz np.:

http://fruli.pl/aukcja/notebook-asus-g5 ... 27583.html

takiego lapka za 500 zł? No nie oszukujmy się, opłaca się! Nawet po to żeby sprzedać np. na allegro.

Ja też próbuję teraz wygrać na aukcji. Gram o konsolę na dobij.to i zamierzam postawić na swoim. Zgodzę się, że szczęście tez jest tu potrzebne, ale jeśli ktoś bardzo chce wygrać i ma odpowiednią strategię, to da radę i może wyjść na tym bardzo dobrze. Pożyjemy - zobaczymy.

Widzieliście co fruli wystawiło? Link=Kuchnia. Ciekawe za ile pójdzie. Chyba się portale zmieniają i próbują dawać coś innego niż same gadżety elektorniczne