lasspati89

Pieszczotliwe określenia

Recommended Posts

o! niedzwiadka tez bym mogła dopisac do listy :P

(tyle ze w przeciwienstwie do Lyn traktujemy to jako okreslenie męskie ;) )

a! i jeszzce oboje jestesmy "Głupotkami" i "Pierdółkami"

[fquote=mystery](tyle ze w przeciwienstwie do Lyn traktujemy to jako okreslenie męskie Wink ) [/fquote]

Jest to okreslenie na Nia ze wzgledu na pewne wydarzenie, ale o tym moze innym razem.

I jeszcze jestesmy 'Glupkami', lub jak ktos woli Jej wersje 'Gupkami'..

jesli to kwestia wspomnien to jak najbradziej czuje sie przekonana ;]

I jeszcze jestesmy 'Glupkami', lub jak ktos woli Jej wersje 'Gupkami'..

niech zyją głupotki gupki i inne podobne

do mnie to czesto "kuleczko"... (ale gruba nie jestem-zeby nie bylo :D) A czasem per pierdzioszku tez sie zdarza.. :D No ale najczesciej takie typowe, typu "slonce", "kochanie".. Rzadko kiedy zdrabnia imie, chyba ze w esach:)

o żoneczce ( i Meżusiu) zapomniałam. ale w sumie juz chyba nie bede wiecej dopisywac bo za duzo byłoby Tych moich wtrącen

Lubię bądź lubiałam: Aniołku, Koteczku, Skarbeczku, Motylku czy cos w tym stylu :P Aniołku ~~ :D

Ja mówie na moją : Skarbuś, Słoneczko , Kochanie , Myszko , Malutka i zdrobnienia imienia :wink:

Lubie jak ona do mnie mówi Misiu :oops:

Myszka, kotek, kroliczek,motylku,robaczku, rybka, misiaczek i inne zwierzatka odpadaja. Za zdrobnieniami imon tez nie przepadam.Ale skarb, sloneczko, gwiazdeczka i kwiatuszek calkowicie mi odpowiadaja :)

najczesciej to stokrotka, kochanie i skarb a z racji tego, ze moj chlopak jest wysoki i szczuply to zeby mnie powkurzac to mowi grubasku lub brzydalku :x

Jeszcze nie mam drugiej połówki , ale mógłby mówić do mnie Olusiu :mrgreen: , albo oleńko moja;)

JA UWIELBIAM MOWIC DO MOJEGO UKOCHANEGO "MYSZA" ZA CO JEST STRASZNIE WSCIEKLY...PENIE DLATEGO ZE TO JEST MALO MESKIE .... ALE JA TAK LUBIE MOWIC :mrgreen: HIHIH ale i tak cześciej mowie Adrianek ;*

Hm :) wiesz... Mnie często tez bardzo denerwuja zdrobnienia jakimi zwraca sie do mnie mój Kot... :D mówię mu o tym i równiez wole zdrobnienie mojego imienia...! ale słonko, kotek mi sie podoba :) czemu nie;)

Ja do mojego kochanego uwielbiam mówić ''moja Ty księżniczko'', ta złośc na jego twarzy wyraża wszystkie uczucia love.gif

A tak na codzień mówi do mnie skarbie, słońce, liluś ( nie wiem skąd się to wzięło, ale mi się podoba )

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Sibethesto
      Co wam dziś zryło beret?
      Ogarnęłam co robił w życiu Kukiz przed polityką. Przez chwilę miałam przez to laga mózgu, nie powiem że nie. Całe życie tylko jakoś mętnie przewijało mi się gdzieś w tle Kukiz'15, a tu proszę...
    • Sibethesto
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Zdarza mi się jej słuchać, ale głównie w mało istotnych kwestiach. Rzadko ją, hmm, czuję, bo mam dosyć specyficzny sposób układania myśli. Sporo wewnętrznych podszeptów dosłownie przyjmuje postać uosobionych głosów. Także gdy mam ochotę na odrobinę niekonwencjonalnego przewodnictwa w życiu, to po prostu stawiam tarota.
    • Sibethesto
      Czy dziś wrażliwość się opłaca?
      Nie, wrażliwość się nie opłaca, ale tak samo nie opłaca się hodować kwiatów, podziwiać widoków lub bywać na wystawach. To zabawna cecha, niby często się jej nienawidzi, ale w gruncie rzeczy ma w sobie jakiś szlachetny, fascynujący rys. Albo po prostu tak sobie wmawiam, jako osoba całkiem wrażliwa - żeby się pocieszyć. Kto wie.
    • Kerosine
      Dania/produkty, jakich zawsze chcieliście spróbować
      Przeglądając dzisiaj najnowszą gazetkę promocyjną Lidla dostrzegłam na jednym ze zdjęć nieznany mi wcześniej rodzaj lodów, a mianowicie Magnum Ruby - i tak oto dowiedziałam się o istnieniu zupełnie nowego [obok klasycznej gorzkiej, mlecznej i białej] rodzaju czekolady o ponoć zaskakującym, delikatnym, lekko kremowym i charakteryzującym się owocowymi nutami smaku. Nie muszę chyba dodawać, że od razu wskoczyła ona [choćby pod postacią wspomnianych lodów] na moją listę must taste ^^
    • yiliyane
      Co ostatnio oglądałeś?
      Marsz pingwinów - 8/10. Obejrzałam ten film głównie dlatego, bo strasznie mi się podoba jak pingwiny "jeżdżą" na brzuchach XD Fajny, fabularyzowany film dokumentalny, współczuję tylko kamerzyście, że musiał spędzić zimę na Antarktydzie. Brr.