• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

lasspati89

Pieszczotliwe określenia

Recommended Posts

Może jestem dziwna, ale bardzo nie lubię jak chłopak zwraca się do mnie jakimiś zdrobnieniami. Niedobrze mi się robi od tych: myszek, kotków, rybek, cukiereczków, kochań, robaczków, itp. Wolę jak mówi się do mnie zdrobnieniem imienia. Wypiszcie jak na Was mówią drugie połówki, może coś mi się spodoba :D

ja mówie do dziewczyny zawsze: "Kochanie" , " Słońce", "Kotku" , " Szczęście Ty moje" :P:P zazwyczaj tylko to :P

Ja jestem nazywana Smerfetką (nie wiem skąd takie skojarzenie) ,albo rybeńką- tego akurat nie cierpie xD

Gździsiu, Natalko, Natuś, Kochanie, Słoneczko, Kwiatuszku, Kotku, (ja do niego Kocurku ;) ), Pępuszku... i jak mi się przypomni to powiem.

Do mnie ktoś kiedyś mówił Motylku, ale już dawno tego nie słyszałam :( "Słoneczko" jest ładne, ale można się tam doszukać podtekstu o treści "nie mogę na Ciebie patrzeć", w końcu na słońce (pod słońce) trudno spojrzeć ^_^

"Słoneczko" jest ładne, ale można się tam doszukać podtekstu o treści "nie mogę na Ciebie patrzeć", w końcu na słońce (pod słońce) trudno spojrzeć ^_^

Dlaczego od razu tak pesymistycznie patrzeć :P Lepiej pomyśleć, że Słoneczko, bo rozświetla życie :)

NieLubieMasła napisał:

"Słoneczko" jest ładne, ale można się tam doszukać podtekstu o treści "nie mogę na Ciebie patrzeć", w końcu na słońce (pod słońce) trudno spojrzeć Smile

Dlaczego od razu tak pesymistycznie patrzeć Razz Lepiej pomyśleć, że Słoneczko, bo rozświetla życie Smile

Można jeszcze określić że słoneczko jest jedyne w swoim rodzaju i gdyby nie słońce byłoby szaro i masakrycznie.

Kochana osoba pokazuje nam drogę do uczuć :)

Można jeszcze określić że słoneczko jest jedyne w swoim rodzaju i gdyby nie słońce byłoby szaro i masakrycznie.

Kochana osoba pokazuje nam drogę do uczuć :)

Widzisz, a jednak bronisz pieszczotliwych określeń ;)

Tego jednego, bo mi się akurat podoba. :) Pisałam o tym wcześniej. I to chyba jedyne, które mi przychodzi do głowy lub było wypisane w postach :(

Kochana osoba pokazuje nam drogę do uczuć

Wiem, wiem... ^_^ byłam tylko ciekawa, czy lasspati89 stanie w obronie tego słoneczka, bo na początku mówiła, że nic jej się nie podoba.

[fquote]Tego jednego, bo mi się akurat podoba.[/fquote]

Ale to nie polega na tym, żeby wymyślać jakieś finezyjne określenia. Jak Twój chłopak zauważy, że "Słoneczko" Ci się podoba i tylko ono, to nie będzie się wysilał na nic więcej. Chyba że wymyśli coś oryginalnego, co Ci się spodoba :)

bardzo lubie jak mówi poprostu kochanie... :)

ale jest jeszcze skarb(tez bardzo lubie)misiu, dosłowanie moze trzy razy usłyszałam rybko...

Ale tak naprawde najbardziej lubie jak mówi do mnie ciepłym głosem... Aniu...

ojejj.. sporo tego jest.. większość już została wymieniona to nie będe się powtarzać.. :) Ale ja np. lubię.. NIUNIA, NUNA, PERE