Weronika

Co Wam sprawia przykrość?

61 postów w tym temacie

Jak ktoś mi wytknie coś, o czym wiem, tylko próbuję sama przed sobą udawać, że tego nie ma.

-jak nie widzę się długo z przyjaciółką

-jak cierpi bliska osoba

-jak jakiś rodzic na ulicy drze się na malutkie dziecko... :crazy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się czepiają w moim wyglądzie czegoś i stylu ubierania i to niesłusznie bo ja idę z trendami a niektóre znajome nie i jak widzą coś nowego u mnie czego jeszcze nie mają to się śmieją a potem to samo kupują. jeszcze jak się czepiają mojego wyglądu chociaż same nie są piękne. i w ogóle, jak ktoś mnie obgaduje, ubliża itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przykro mi kiedy:

* ktoś z moich bliskich jest smutny, cierpi,

* pojawiają się plotki na mój temat,

* tak często widzę że na tym świecie jest tak mało sprawiedliwości..

* cierpią zwierzęta, spotykam sadystów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świadomość, że najprawdopodobniej nie uda mi się nigdy zostać naprawdę zrozumianą [przedstawić swojego świata w sposób, który by to umożliwiał...?] ani autentycznie poczuć, że jestem częścią "ludzkiej układanki [społeczności]", nie zaś zbędnym i z natury niepasującym elementem - to chyba nawet więcej niż smutne i sprawiające przykrość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przykrość sprawia mi bezsensowne niszczenie rzeczy oraz brak poszanowania do nich (wszak to w znakomitej większości owoc czyjejś pracy).

• + 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 29.12.2008 at 07:07, Weronika napisał:

Co Wam sprawia przykrość, co Was smuci i boli?

Największą przykrość sprawia mi gdy olewają mnie ludzie, dla których jak zrobiłabym naprawdę dużo. A smuci mnie i boli nie tolerancja ludzi wobec siebie, wyśmiewanie innyh i to, że czasami czuję się tak źle i pusto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz