Jump to content

Macie jazdy na lekcjach? :D

NoVi

Recommended Posts

Posted

Witam założylem temat bo mi sie nasunął po dzisiejszym dniu w szkole.

Przez ostatnie kilka tygodni z każdą leckją u mnie jest coraz gorzej tzn chodzi o przedmiot mechanika.

Z każdą lekcja baba sie coraz bardzije drze i co najlepsza zaczyna nas wyzywac.

Maly skrót zrobie z dzisiejszego dnia.

Wbiła do klasy i zaraz z ryjem siadać i sie zatkac no to se mysle bedzie dzisija polew :D

I miałem rację.

To było takoś w połowie lekcji jak babka powiedziała do jednego ucznia Ty Idioto. Nie powiem bo ja bym sie tez wkurzył i jej powiedział.

On powiedział że sama pani jest idiotką i że nieżyczy sobie żeby go wyzywała. że co ona sobie wyobraża że jak jest nauczycielem to może wyzywać I na koniec jej powiedział niech sie martw o swoje auto :lol:

No i po takiej wymianie zdań dała se spokój :D

Jak tak dalej pójdzie to niedługo moją szkołe w Uwadze zobaczycie :D

A wy macie takie jazdy na lekcjach? :D

Posted
Jak tak dalej pójdzie to niedługo moją szkołe w Uwadze zobaczycie

szukanie taniej sensacji. ogólnie nic fajnego. nie rozumiem takiego podejścia..

i IMO i nauczyciel i uczeń zachowali się jak idioci.

Posted
i IMO i nauczyciel i uczeń zachowali się jak idioci.

no ale jak by nauczyciel nie zaczął to by uczeń siedział cicho :P

Posted

U mnie poza wychodzeniem z klasy, 2 razy jaraniem na lekcji, przeklinaniem, wychodzeniem przez okno, zamykaniem klasy na klucz, zakladaniem na siebie ozdob choinkowych, skakaniem po lawkach, stawaniem na rekach to jest normalnie -i zeby nie bylo ze tak jest ciagle, tylko na kilku lekcjach gdzie sa po** nauczyciele... ogolnie przez moja kl jednego juz zwolnili ;D

ale szczerze niezbyt mi się podobają takie lekcje... czasem jest fajnie, ale czasem przesadzają - i nauczyciele i uczniowie...

• 2 weeks later...
Posted

u nas gość dzisiaj przypalił ławkę :lol:

Posted

U nas najgorsze są lekcje matematyki. Jako, że mamy z nasza wychowawczynią to mamy ją dostatecznie często.

rzucanie kredą, kradzieże okularów nauczycielce z burka, chowanie się za szafę w klasie, dopisywanie różnych głupich uwag do dziennika...ahh długo by opisywać. Po naszej lekcji zawsze pani W. jest na skraju załamania nerwowego.

Czasami jest to smieszne, czasami bardzo śmieszne, a czasami tarzamy się po podłodze ze śmiechu. Najlepiej jest jak pani W zaczyna nam prawić kazania. Gdzie my pójdziemy gdy skończymy gimnazjum, że z takim zachowaniem i z takimi ocenami (warto wspomnieć, że w I półroczu mieliśmy najlepszą średnią w szkole wśród drugich klas) to nie zdamy matury i będziemy jej się kłaniać sprzątając ulicę w pomarańczowej kamizelce. Parę razy przez naszą klasę pani W się popłakała.

Jednak rozmwaialiśmy z wieloma nauczycielami i okazuje się, że to nie przez naszą klasę. Nauczyciele też jej nie lubią.

Posted
no ale jak by nauczyciel nie zaczął to by uczeń siedział cicho

nikogo nie obchodzi kto zaczął. chodzi o to kto i jak to zakończył. mam nadzieję, że nauczyciel a nie uczeń..

Posted

No jasne że mam kiedyś na lekcji , miałem rozwolnienie... spytałem dykretnie panią czy moge do łazienki mówi anie a ja już prawie puszczam bu hehe. No i wydarłem sie na całąklasie "Chce mi sie Quupee!" xD Cała klasa ma polewe do tej pory xD

Agnieszka1991
Posted

Są różni nauczyciele. Są tacy, którzy pozwalają sobie wchodzić na głowę i tacy, do których nie można czuć sympatii. U nas w szkole generalnie właśnie tak jest...niektórzy są super :D , ale są też niezłe ,,zołzy". Kilku nauczycieli próbuje nas traktować jak ,,kolegów"(nie w pełnym tego słowa znaczeniu)...i jest ok...oczywiście bez przesady. Na wiele też nie mogą sobie pozwalać. :roll:

Posted

W gimnazjum to u nas na lekcji działy się różne naprawdę dziwno żeczy: kwiatki uczyły się latać(oczywiście same z siebie :razz: ), robaczki(pinki?) chodziły po sali. ktoś psiknął gazem pieprzowym na psy ..

W liceum też nie jest nudno mimo, że aż takich jazd nie ma.

Ale zawsze najlepiej jest na dodatkowym angliku :lol: Na jednaj z pierwszych lekcji mieliśmy odpowiedzieć na 3 pytania każdy po kolei, dotyczące ubrań. Z pierwszym mi dobrze poszło. Potem starałam się sklecić poprawne gramatycznie zdanie że, ,,Nigdy nie kopiowałam stylów ubierania się sławnych osób" Ledwo zdarzyłam to powiedzieć koleżanka stuknęła mnie w łokieć i powiedziała ,, Karolina nie kłam wszyscy od dawna wiedza, ze starasz się ubierać jak Mandaryna". Dostałam wtedy nagłego napadu śmiechu i nie byłam w stanie nic więcej powiedzieć. Phil pozostawił to bez komentarza Wink. Innym razem pisaliśmy historyjki w ten sposób,że na kartce były pytania udzielaliśmy odpowiedzi, zaginaliśmy dalej i podawaliśmy następnej osobie która nie wiedząc co jest wcześniej odpowiadała na następne. Później kilka osób miało odczytać te prace. Wyszło sporo zabawnych rzeczy np: Mandaryna umówiła się z Gierychem itp. jako ostatnia zaczęła czytać prace taka dziewczyna. Jednak w połowie dostała takiego ataku śmiechu, że nic nie mogła powiedzieć. Wzięłam od niej zaczęłam czytać i też nie wytrzymałam. Miało być romantycznie . Pytanie było ,,Co mężczyzna powiedział do kobiety?",A odpowiedź ,,Powiedział wyglądasz okropnie." Niby nic śmiesznego ale prawie popłakałam się ze śmiechu . Czytanie tego tekstu dokończyła dopiero następna osoba. Smile Po takich sytuacjach dobry humor mam aż do rana Smile

Posted

wiesz co nie wiem ale w uwadze było coś że chcieli jacyś chłopacy rozwalić auto jakiemuś nauczycielowi chyba ale to już było dobre kilka tygodni temu to było to czy nie ??

Posted

Z tym autem to chyba lekka przesada...heh..jezeli ktos by mial rozwalic auto nauczycielowi za "Ty idioto" tym bardziej ze koles jej tez tak odpowiedzial... heh :P

Ale u mnie tez tak jest ;)

Babka sie drze ze pojdzie do dyrektora ze nasze zachowanie jest karygodne to cala klasa zaczela walic w lawki i krzyczec "Bunt, bunt, bunt...(itd)" a potem "To nie sprawiedliwe, to nie sprawiedliwe...(itd)"

Potem usiedlismy w kolku i zaczelismy medytowac... :lol2:

No a najlepszy byl sam poczatek, babka wchodzi do klasy a wszyscy zaczeli krzyczec "Uuuuuuuuuuu....

Posted

hmmm w sumie, to chyba chodzisz do Technikum (?) lub gimnazjum (??).

takie żarty własnie tylko tam są w modzie :P no, ale ...

Posted

ja mam jazdy, ale dlatego bo prawo jazdy zdaje :roll:

Posted

nie tylko;] ja chodze do LO i też sa niezłe jazdy np, podpalanie kartek, ławek, papierosów na lekcji,flash moby, robienie przemeblowania w trakcie lekcji Zachowanie na lekcji nie zalezy od tego czy jesteć w tech, gim, lo, podstawówce tylko od towarzystwa

Posted

To współczuję takiej klasy ;) pomimo tego, że wydaje się 'fajna' to później będziesz na tym cierpiała.

Quba: ja zdaje po maturach ^^ taki mój cel ^^

Posted

ja mam jazdy np. kolega puszcza dzwonek zkomurki z jakimiś rozmowami a ja stoje przy tablicy i nagle.... on puszcza dzwonek ja upadam na podłoge i krzycze znowu te głosy!!!!!!!! nauczycielka niewie co robić i nas niepyta na lekcji ;p

Posted

Nie tylko tam ale w kazdej szkole gdzie nauczyciel nie moze wyrobic sobie autorytetu

sa niezłe jazdy np, podpalanie kartek, ławek, papierosów na lekcji,flash moby, robienie przemeblowania w trakcie lekcji

niektore zachowania to juz maksymalna przesada PALENIE SZLUGÓW NA LEKCJI to juz przekracza granice dobrego smaku

ale przemeblowanie mi sie podoba :D :D :D :D

Posted

czego to juz sie nie przezywało na lekcji :D :P

1. palenie szlug pod ławką :P

2. picie wódki za ksążką :P

3. obrzucanie nauczyciela obslinionymi papierkami :D

4. lot szkolnego TV z 3 piętra w dół , pilot poleciał za nim ale go nie dogonił :P

5. podpalanie zeszytu lub książki w klasie na lekcji :D pełno dymu ;)

wiele innych ale , tyle wystarczy ;)

w iększości to przesada, nie kiedy dziwie sie ludziom którzy to robią, ale niekiedy jest to smieszne ;)

Posted

Niektóre rzeczy wydają się śmieszne, ale niektóre to wręcz przesada. U mnie jazdy takiej ostrej nie ma. Choć ostatnio zdarzyło się, że gość powiedział do chłopaka: "zachowujesz się jak palant" (bo on jest palantem), a tamten odpowiedział: "to pan zachowuje się jak palant". Ale tylko słowa. Większej jazdy u mnie się nie spotyka...

Posted
4. lot szkolnego TV z 3 piętra w dół , pilot poleciał za nim ale go nie dogonił :P

Jak na imprezie u Bogdana ;)

Posted

zależy na jakiej lekcji :)

np. na chemii..na jednej lekcji chłopcy wyciągnęli chleb, masło, smalec, sztućce i robili kanapki :D Fiona {"nauczycielka"} się na nich darła i nastąpił dialog, po którym sikałam! w gacie:

F: Co wy robicie?

Ch: Kanapki, nie widać?

F: Jest lekcja.

Ch: To co?

F: Przestańcie! Wy szamba intelektualne! Rodzice was niedorobili!

Ch: Już skończyliśmy. Chcesz {!} kanapkę?

F: Nie.

Ch: I tak byśmi ci nie dali. Za gruba jesteś.

Ona u nas na lekcji pisała odwołanie czy coś takiego ^^ że się z pracy chce zwolnić ;]

Ale tylko u niej na lekcji są takie jazdy :) inni nauczyciele sobie nie pozwalają, i dobrze!

pozdrawiam :):*

Posted

A co powiecie na to

Uczen wychodzi ze szkoly z deskorolka, przed szkoła stoi Matiz księdza, ten (uczen ) rozpedza się i uderza deskorolka w szybe ze ta rozsypuje sie w drobny mak ?

Posted

Nauczycielka z wf mnie wyzywa hmm... i ja zacznę ją wyzywać, bo jeżeli pójdę do dyrektora to powiem, że ona zaczęła ;P.

Raz idziemy na łyżwy noi ona musiała kupić lekarstwa koledze, noi kazała nam zostać na chodniku. Dobra, stoimy stoimy nagle wychodzi podenerwowana i zaczyna klnąć babkę tekstami "Nie masz wora zołzo" :D Albo się podniecała, że skakała z samolotu na spadochronie, ta ta ...

Dyrektor(mamy z nim matematyke) gdy uczeń jakiegoś zadania nie rozumie zaczyna opowiadać żałosne dowcipy noi ten głośny i sztuczny śmiech kolegi pff...

Historia J-Ja B-Babka PS. Jakby co babka mnie nie lubi, jestem dla niej złem w tej klasie chociaż nic jej nie zrobiłem :P

(Patrzę się w kartke na sprawdzianie)

B: Patrz się w kartkę !

J: No chyba się patrzę ?!

(Myślę nad zadaniem, nie zaglądam nawet do Oskara)

B: Marcin, nie ściągaj od Oskara

Albo uczyliśmy się tam o czymś (nie pamiętam o czym, ale podam przykład) np. Bitwa pod Grunwaldem 1410 ...

B: I w 1410 roku co się odbyło ?

W: Bitwa pod Grunwaldem

B: Tak, Bitwa pod Grunwaldem, Bitwa pod Grunwaldem.

B: Punkt pierwszy, Punkt pierwszy

Ktoś rozmawiał.

B: (jej sławne "y") Y.... Klaudia wpisz mu zachowanie, noi ja też mu wpiszę (wpisała) Y... ktoś jeszcze ?!

I nie wiem dlaczego, ale zawsze wymawiając to zdanie patrzy na mnie :P, chociaż ja tylko sobie rysuję :)