olusia1343

8 błogosławieństw!

4 posty w tym temacie

Muszę zinterpretować 8 błogosławieństwo:

Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe o was.

Pomóżcie! Napiszcie też co o tym sądzicie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uczono mnie troszke inaczej, bynajmniej treść ósmego błogosławieństwa była zupełnie inna. Sens też.

"Każde z błogosławieństw odnosi się do Kościoła, jako wspólnoty. Emanuje przez to chociażby to, że każda z emocji ludzkich, ludzkiej egzystencji ma poparcie w Bogu i swoim życiu wiecznym."

poza tym, poczytaj tutaj - http://protestanci.forumowisko.net/viewtopic.php?p=6318

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie za bardzo rozumiem co tu jest do interpretowania. Podane jak na tacy.

Najprościej mówiąc chodzi o to że jeżeli ktoś nas obraża roznosi plotki czy w jakiś sposób krzywdzi, z powodu wiary w Chrystusa, a my dalej tą wiarę wyznajemy to w oczach Bożych jesteśmy ludźmi błogosłwionymi, czyli taka postawa się Bogu podoba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

weź pod uwage kontekst historyczny. Przesladowania członków sekty itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• ¡hola!
      Po prostu wydajesz się być z jednej strony niezwykle sympatyczną, a z drugiej oryginalną i interesującą osóbką, that's all  Zdradzisz nam jeszcze, jakiej tematyce poświęcony jest Twój blog?
    • ¡hola!
      Hej Borowy!  A cóż takiego intrygującego jest w materiałach biurowych?  Moim zdaniem wszystkie te pierdółki bardzo użyteczne przy codziennym planowaniu, żeby wszystko miało ręce i nogi. Witaj Shady-Lane90! Co lubisz kolorować? I jakimi metodami? Miło widzieć, że też jest tu jakiś maniak Cześć karr! No oczywiście, że mają lepiej. Jak to mówią, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Gdybym miała iść do fabryki, gdzie jest ubój kurczaków to bym tam pewnie pawia puściła, kolokwialnie mówiąc. Hej Kerosine! Co do książki to się na razie jeszcze wstrzymam z opinią, bo za mało stron przeczytałam, żeby ją wystawiać. Kolorowania w wersji cyfrowej próbowałam, ale zdecydowanie mnie nie pociąga, może po prostu dlatego, że nie pałam miłością do technologii i jak coś mogę robić na papierze (jak np. czytanie książki, uczenie się) to robię to na papierze  Nie mogę nazwać mojego malowania spontanicznego. Czasami czaję się kilka dni z tym, żeby zacząć kolorowanie, bo muszę mieć już wstępny projekt w głowie, żeby się za nie zabrać. Zdecydowanie nie mam daru artystycznego, ale zawsze staram się wszystko robić najładniej jak potrafię. Teraz właśnie jestem na rysunku, który robię już od 6 godzin, a może z 1/3 jego jest zrobiona  Pisaki różnego rodzaju też lubię, bo i przydają się do kolorowania tych wszystkich cudownych stron Hejo Algo! Jasne, 21 mam (a opisie swojego powitania pewnie brzmię jakbym miała z 13 )   W ogóle to dziękuję za to, że tyle osób mnie powitało. Bardzo mi miło!
    • Cytat na dzień dzisiejszy
      I don't pay attention to the world ending. It has ended for me many times and began again in the morning.
    • Son Lux
      Zdecydowanie muszę bliżej się zapoznać z ich twórczością  Obecnie przeglądam nowości muzyki elektronicznej ale z tym wykonawcą jeszcze się nie spotkałem    
    • Prawdziwy przyjaciel - jaki jest?
      A jednak w naszym przypadku jest pięknie zdrowa.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84330
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    halemagazynowe447

• Tematów
      57870