Sign in to follow this  
Followers0
skate666_

Nie wiem, co chcę dostać pod choinkę. Co wy dostaliście?

Recommended Posts

hejjooooo ;D

za niedługo święta . zresztą to już wszyscy wiedzą ;P

starzy pytają sie mnie co cchce dostać pod choinkę . ?

lecz niestety nie mam zielonego pojcięa

może podzielicie sie tym co wy chcecie . i co dostaliście w zeszłym roku czy kiedyś tam ;)

Boże... Żebym to ja miała takie problemy, to byłabym szczęśliwa...

Co do tematu, to chyba sama powinnaś odpowiedzieć sobie na swoje (jakże durne, swoją drogą, pytanie). Po co na siłę szukać i wymyślać, żeby tylko coś dostać?

durne . nie durne . ale jest . !

rodzice się mnie pytają . a ja nie wiem . !!

jak dla mnie to mega problem .

tymbardziej że kasy nie chce . bo mam jej aż za dużo .

tel . laptopa czy czegoś takiego też nie bo też mam wszystko .!

i dupa . xD nie wiem co chcieć ;/

Jeśli masz wszystko, niczego ci nie brak, to weź kasę i wpłać do banku na cel charytatywny. Przynajmniej coś pożytecznego zrobisz x]

nie wiem co chcieć ;/

proponowałabym trochę rozumu, ale niestety, nie wiem, gdzie Twoi rodzice mogą go dla Ciebie nabyć

nigdy !!

ja chce przenty !!

dotego wyżywam sie na rodzicach ze nie robią tak jak kiedyś

jak miałam 11 i mniej lat .

że pisałam im liste zabawek jakie cche i wszystkie mi kupowali .

i jescze zawsze coś wiecej dokupli i przynosił to gwiazdor .

ale od jakiś 3 lat zawsze śiweta są do dupy nie ma tej magi .

nie cche żbey gwiazdor przychodził lol.

ale chce żeby oni mi kupowali coś fajnego . i im o tym powiedziałam

a oni że nie wiedzą co mi kupić . bo np na rach PC sie nie znają tzn nie wiedzą jakie lubie . ciuchy wątpie że by trafili w mój gust . ksiązki ble. sprzety AGD tak jak pisałam mam . no kompletnie nie mam pojecia co cchciec ;((((((( i oni też . a tak bardzo bym chciała żeby to oni kupli pełno prezentów i je ładnie zapakowali i położyli pod choinkę ;/

ja chce przenty !!

dotego wyżywam sie na rodzicach ze nie robią tak jak kiedyś

jak miałam 11 i mniej lat .

że pisałam im liste zabawek jakie cche i wszystkie mi kupowali .

i jescze zawsze coś wiecej dokupli i przynosił to gwiazdor .

nie cche żbey gwiazdor przychodził lol.

ale chce żeby oni mi kupowali coś fajnego . i im o tym powiedziałam

a oni że nie wiedzą co mi kupić . bo np na rach PC sie nie znają tzn nie wiedzą jakie lubie . ciuchy wątpie że by trafili w mój gust . ksiązki ble. sprzety AGD tak jak pisałam mam . no kompletnie nie mam pojecia co cchciec ;((((((( i oni też . a tak bardzo bym chciała żeby to oni kupli pełno prezentów i je ładnie zapakowali i położyli pod choinkę ;/

proponowałabym trochę rozumu, ale niestety, nie wiem, gdzie Twoi rodzice mogą go dla Ciebie nabyć

otóż to :shock:

o co wam chodzi he ?

moja wina że mam laptopa . tel i powiedzmy ipoda . ?

mam to mam .

bardziej sie martwie tym że nie wiem co chce pod choinke oO >

skate:

Proponuję pistolet z jednym nabojem (+ktoś, kto wykona za ciebie zadanie, bo sadze, ze nie podolasz i nie trafisz do celu).

Nie, nie Twoja wina. Problem w tym, że rzeczywiście zachowujesz się jak dziecko i trudno jest raczej domyślać się za Ciebie, co Ty możesz chcieć dostać. Musisz być bardzo rozpieszczona i mieć bogatych rodziców. Już pomijając fakt, że nie znamy Ciebie ani Twoich zainteresowań, chodzi o to, że skoro Ty wszystko masz, to pewnie Ci trudno dogodzić. Fajnie, gdybyś zrozumiała, że Święta to czas nie tylko prezentów, ale głównie czas spędzany w rodzinnym gronie, przy stole, we wszechobecnym cieple, do czego dochodzi jeszcze aspekt religijny, jeśli ktoś jest wierzący. Ale skoro takie wartości nie mają dla Ciebie znaczenia (tak sądzę po tym, co piszesz), to mój wykład jest skończony.

Co w takim razie stanowi dla Ciebie magię?

Skoro kiedyś pisałaś im na kartce, co chciałabyś dostać, to dlaczego nie zrobić tego teraz? Pokręć się po sklepach. Mówisz, że nie trafią w Twój gust z ciuchami czy grami - wybierz je sobie sama i możesz dostać je na Gwiazdkę.

ksiązki ble

Dlaczego mnie to nie dziwi.

Kurczę, chciałabym mieć takie problemy, serio. Poproś o coś co pomogło by Ci rozwinąć jakieś pasje. O ile jakiekolwiek posiadasz...

Ha ha ha:P

Pytanie głupie no ale czego można się spodziewać...

I widać że ktoś tu jest nieźle rozpieszczony:/

A co do pytania napisałaś że ubrań nie chcesz bo nie trafią w Twój gust w takim razie niech dadzą Ci kase i idź na zakupy, widzisz problem? Bo ja nie :)

Ja też mam tel, laptopa...I iPod'a...Ale nie mówię że mam wszystko, nie mam.

Może chcij samochód..Resoraka.?!:P

Albo lalkę Barbie.??

To w sam raz dla ciebie.;)

Na twoim miejscu zażyczyłabym sobie troszkę goryczy w życiu. Może dzięki temu nie byłabyś tak rozpuszczonym dzieckiem ? Może Twoje wypowiedzi nie były by puste, tak totalnie puste... Może dowiedziałabyś się, co to jest prawdziwy problem i na własnej skórze poczuła jak życie potrafi być okrutne.

Ale pewnie nie chcesz nie?

Zażycz sobie więc ogromny klosz pod którym będziesz mogła żyć w przyszłości, inaczej nie dasz sobie rady.

Kiedy nie wiem co chcę to zawsze mówię że najlepszym prezentem będzie jak mi dadzą pieniądzę. Wole żeby dawali mi pieniądze niż mówić " żeby zrobili mi niespodziankę " niespodzianka nie zawsze będzie mi się podobać oczym już nieraz się przekonałam

nie chce nic konkretnego, chcę tylko normalne rodzinne święta, ale wiadomo ze jakieś prezenty bedą, więc na pewno dostanę jakąś przydatną praktyczną rzecz która przyda mi się na dalsze życie i bardzo dobrze

Już parę osób to napisało ,ale Adele wyciągneła mi słowa z ust.

Najlepszym prezentem będzie dla Ciebie jakieś zapewnienie ,że w przyszłości dalej będą Cię wszyscy rozpieszczali ,o co będzie bardzo trudno ,bo takie osoby jak Ty sorry ,za określenie ale 'puste' w swej wypowiedzi i oczekiwaniach będę miały ciężko w życiu i to bardzo ciężko ,bo jeśli nie dostaniesz tak zwanego 'klosza' który będzie Cię chronił przed wszystkimi przeciwnościami których jak na razie widzę nie doznałaś to chyba sobie sama nie dasz rady.

a tak właściwie to zastanawiam się czy ten temat to prowokacja albo czy ludzie potrafią być aż tak żałośni.

Poproś rodziców może o jakiś kolejny 'wyjechany' jak to Ty powiedziałaś SPRZĘT AGD ,żebyś mogła trochę poszpanować.

jak dla mnie to głupia prowokacja. Masz wszystko i nie wiesz co chcesz? Naprawde nie masz wszystkiego... Podstawowych zasad człowieczeństwa

Właśnie..Jak masz za dużo forsy podziel sie ze mną.!!

Nie pójdą na marne..:P

Ale troszkę dyscypliny by ci sie przydało moja panno. Albo troszkę samoogarnięcia jakiegoś..:P

fakt religia w naszym domu nie istnieje . !

żadna ;]

a bogatych rodziców . hmm no mam .

wybierz je sobie sama . no własnie . i wtedy te prezenty tracą magie ;/

jak wiem co dostane . to równie dobrze moge sobie to kupić dzisiaj .

i kasy też nie chce b oto też nie ma własnie sensu .

nie jestem rozpieszczona mam same problemy w życiu ;/

a osoby rozpieszczone raczej ich nie mają ;/

nie bawie sie zabawkami ;/

to nie żadna prowokacji . założyłam oprócz tego jużkilka innych tematów

i dziwne ale wszyscy co sie udzielali pisali tak samo jak wy

pusta rozpieszczona córeczka bla bla , tss .

a sptrzet AGD do szpanu ekstra ale jaki ;/

hmm nie mam za duzó kasy . ;p

a miłści fakt nie mam ;(( . ale wole do tego nie wracać ;/

durne . nie durne . ale jest . !

rodzice się mnie pytają . a ja nie wiem . !!

jak dla mnie to mega problem .

tymbardziej że kasy nie chce . bo mam jej aż za dużo .

tel . laptopa czy czegoś takiego też nie bo też mam wszystko .!

i dupa . xD nie wiem co chcieć ;/

jakąs płytkę fajną, grę, ciuch, masz nick skate, może deskorolkę, 666, to gitarę? bilet na koncert?

ja tam łyżewki dostałam, a chciałabym karnet na lodogryf i więcej mi do szczęści anie trzeba, swiezy ananas, kolejny kalendarz, cokolwiek, liczy się od kogo a nie co :)

Dodano 08 Gru 2008, 15:52:25:

a poza tym.

''a sptrzet AGD do szpanu ekstra ale jaki ;/ ''

może jakiś wypasiony odkurzacz ? toster ?

bo chyba nie masz zielonego pojęcia co to jest sprzęt AGD.

Chyba ,że lubisz szpanować mikserami bądź pralką.

To pewnie ja sie nie znam na tym co modne .

Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• bolek12
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      Wasze osiągnięcia w sporcie ?
      Mam trochę pucharów za pierwsze miejsca w amatorskich maratonach rowerowych. Najwięcej 90 km podczas maratonu przejechane w trzy godziny mniej więcej.
    • Shady-Lane90
      Prawda czy fałsz?
      Prawda. Jestem zimnolubna, toteż w moim pokoju przez cały rok są otwarte oba okna. Problem jest, kiedy na dachu zalega śnieg (mam okna dachowe) - wówczas ciężko je otworzyć. Temperatura, w jakiej czuję się najlepiej, to 16 stopni. Staram się więc właśnie taką utrzymywać we własnym pokoju. Obgryzasz paznokcie.
    • Shady-Lane90
      Gry karciane
      Jestem debilem, jeśli chodzi o gry karciane. Za dzieciaka dużo grałam z wujkiem w "wojnę". I przez wiele lat była to jedyna gra karciana, w jaką potrafiłam grać (poza układaniem pasjansa oczywiście) ;D   Z biegiem lat nauczyłam się także grać w makao. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o moje zdolności w gry karciane. Chętnie nauczyłabym się jeszcze czegoś, ale myślę, że mogłabym mieć problem z tym, że przegrywam, więc wolę nie ryzykować ;D 
    • Shady-Lane90
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Nostalgicznie. Kochałam ten numer, kiedy byłam gówniarą. 
    • Shady-Lane90
      Ile macie najbliższych osób?
      Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5.