Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
Quba

Nowe funkcjonalności w profilach

Recommended Posts

Puchaty

ja mysle, ze pojedyncza fotke wlasna dodac i tyle starczy.

Rzeczywiście, to jest forum nie portal internetowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Quba

Ja tam wole z czasem dojść do twierdzenia, że nasza klasa robi z siebie m-forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
histeryczna
Ja tam wole z czasem dojść do twierdzenia, że nasza klasa robi z siebie m-forum.
Wiesz, byloby lepiej, gdyby to n-k się robiła jak forum, niż m-forum jak n-k.

Puczix ma rację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible

Też jestem przeciwna opcji, kto ostatnio odwiedzał twój profil. Po co to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gareth

Też jestem przeciw opcji kto widział profil, wystarczy że takie coś już na NK i fotce.peel. Szkoda czasu na coś takiego, zamiast tego można by jakiś ciekawszy pomysł wcielić w życie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Claudynka

Mnie tam się podoba opcja, kto oglądał profil. Nawet miałam zapytać, czy będzie wprowadzona, ale mnie Quba uprzedził ;P

Czego jeszcze możemy się spodziewać? ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible

I tak pewnie nie mamy nic do gadania. <;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
histeryczna

Ale tak ogólnie rzecz biorąc, to ja nigdy nie przeglądałam czyichś profili, czasem może żeby przeglądnąć posty, więc po co to? x)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pirat

to tak jak mówić że Rosja jest podobna do Związku Radzieckiego, albo ZSRR do Rosji - na jedno wychodzi..

Może zamiast czerwonej kolorystyki zmienimy na zieloną, wprowadzimy znajomych i może jeszcze jakieś płatne konta, jak na nasząklasę przystało...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bishamoth

Dobra, skonczcie z ta nasza klasa bo nie dlugo zrobi sie nastepna klotnia nikomu do szczescia nie potrzebna. Przypomnijcie sobie co sie dzialo w pewnym dziale...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Quba

Macie jakiś kompleks naszej-klasy, tymczasem 95% z was ma tam konta. Mi ten portal delikatnie mowiac wisi. Odwiedziny profilu to nie ich pomysl, bo juz dawno na roznego rodzaju forach byl. Hist - to ze nie odwiedzasz profili, nie znaczy ze nie zaczniesz tego robic. Nie odwiedzalas ich, bo nie bylo tam nic ciekawego. Tak, to jest forum, a nie portal, ale ja chce jak najbardziej uatrakcyjnic. Wszystkie wprowadzane opcje mogą byc przez was po prostu ignorowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible

Quba, ale powiedz mi jedną rzecz - po co to? Czy to, że było na innych forach, oznacza, że u nas też musi być?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Quba

Komentarze tez byly. Tak samo awatary i ilosc postow. To jest moja wola, ze chce poswiecic czas na lekkie zmiany. Wszystko mozna wylaczyc w profilu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Claudynka

Za bardzo nie rozumiem, po co te lamenty i porównania forum do naszej - klasy.

To, że będziemy mieć w swoich profilach dużo możliwości to chyba bardziej zaleta, niż wada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bishamoth
To, że będziemy mieć w swoich profilach dużo możliwości to chyba bardziej zaleta, niż wada.

Jak widzisz to nie dla wszystkich zaleta... Duzo ludzi mysli o tym portalu jak o ******.

W miejsce gwiazdek prosze wprowadzic odpowiedni epitet i zachowac to dla siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pirat
Macie jakiś kompleks naszej-klasy, tymczasem 95% z was ma tam konta. Mi ten portal delikatnie mowiac wisi. Odwiedziny profilu to nie ich pomysl, bo juz dawno na roznego rodzaju forach byl.

skąd ta irytacja? po prostu ludzie mówią swoje opinie odnośnie tych pomysłów, a to że przychodzi im na myśl akurat naszaklasa, to co, widocznie zauważalna jest pewna zbieżność i tyle.

po co to?

otóż to, zanim się coś zrobi najpierw trzeba zadać sobie pytanie "po co to" i jeśli odpowiedź jest w miare sensowna to kontynuować, bo jak na razie to odpowiedzią na pytanie jest:

na roznego rodzaju forach byl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible
Tak samo awatary i ilosc postow.

To akurat jest, że tak powiem, standardem na tego typu portalach i raczej dziwne byłoby, gdyby tego zabrakło. Natomiast opcja, którą chcesz wprowadzić, takim standardem zdecydowanie nie jest.

Ale i tak zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
alien
skąd ta irytacja?

Takie samo wrażenie irytacji mam, patrząc na Wasze odpowiedzi.

Nie podoba się, nie będziecie z tego korzystać. I jak to Quba pisał, wszystko będzie zależne od nas, będzie możliwość kontrolowania tych opcji we własnym profilu.

Sprawa jest prosta, nowości są zawsze prze zemnie mile widziane. Jestem zwolennikiem wprowadzonych funkcjonalności.

Dokładna, przejrzysta lista dodatków - przydałaby się.

GJ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mara

alien ma rację - wieszacie na tym koty a przecież nie trzeba korzystać. Na n-k mnóstwo ludzi narzeka a naprawdę, znam niewiele osób które nie mają tam konta. Dlatego krytyka pomysłu trochę mija się z celem - nie macie sensownych kontrargumentów, fakt, że nowe rozwiązania kojarzą się z naszą klasą nie znaczy, że są żywcem z niej wzięte i że admin chce tu zrobić drugą taką społecznościówkę.

A mi się pomysł podoba. Mam już 5(6?) komciów w profilu i wszyscy mnie lubią _^_ czekam tylko na reaktywację Hamburga numer 8 która by mi postawiła negatyw, o ile by mu sie wystarczająco nudziło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Claudynka

Te odwiedziny są ok, ale dobrze byłoby to jakoś uporządkować, bo na razie straszny jest za przeproszeniem burdel w tych profilach.

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible

No i gdzie to można wyłączyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jp88
może dodać kto odwiedzał Twój profil :lol: :?:

zartowałem 8)

To możne wprowadzacie opłaty za to by widzieć kto podglądał Twój profil poza 3 ostatnimi osobami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Quba

To zależy na jakiej zasadzie chcesz to wylaczyc. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paula_
To możne wprowadzacie opłaty za to by widzieć kto podglądał Twój profil poza 3 ostatnimi osobami.

I po co ten komentarz? To już zostało omówione i jakoś nie wiem czy sobie żartujesz.

To zależy na jakiej zasadzie chcesz to wylaczyc. :)

A na jakiej można? I czy w ogóle można (no tak, czytałam, że można będzie), bo jakoś nie widzę gdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Quba

Was pytam. Macie ludzie naprawde jakies wielkie kompleksy ;) Zarzekam, ze nigdy nie wprowadze oplat, za uzytkowanie 100% funkcjonalnosci forum.

Pytam, bo jeszcze nie zdazylem napisac wylaczania. To zaden problem, ale chce wiedziec czy ma to wylaczac i ogladanie i logowanie, czy moze tylko ogladanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz