slodka_diablica

Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

2889 postów w tym temacie

Co sądzicie o kaloryferku na brzuchu dziewczyny? Mówie o kaloryferze nie o "sześciopaku" :)

Podoba wam sie jak dziewczynie widac zarys miesni na brzuchu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w towrzystwie swojej dziewczyny oglądacie się za innymi dziewczynami? Tzn. spacerując z dziewczyną przechodzicie koło rzucającej się w oczy ślicznotki - odwracacie się za nią, czy udajcie, że nie zrobiła na Was wrażenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie oglądam się za dziewczynami, moja jest najładniejsza.

Musiałaby być na prawdę jakaś wyjątkowa, żebym się za nią obejrzał, ale takie nie zdarzają się prawie w ogóle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nawet my musimy czasem spac i cos zjesc

I pracować też jakoś trzeba przecie. Chociaż połowicznie, ale jednak. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie osobiście zdarza się pomyśleć (gdy nie śpię) o zwykłym przytuleniu się do dziewczyny, bez podtekstów seksualnych. Serio! xD

Czy coś jest ze mną nie tak? :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaką długość włosów preferujecie u dziewczyn: długie, krótkie czy może średnie? Czy ma to dla Was w ogóle znaczenie?

Wolicie włosy naturalne, czy farbowane?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaką długość włosów preferujecie u dziewczyn: długie, krótkie czy może średnie?

Długie, krótkie i średnie.

Czy ma to dla Was w ogóle znaczenie?

Jak widać nie. :wink:

Naturalne oczywiście. Ale nie mam nic przeciwko farbowanym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaką długość włosów preferujecie u dziewczyn: długie, krótkie czy może średnie?

Bardziej wole długie, ale nie jest to moim kryterium wyboru.

Czy ma to dla Was w ogóle znaczenie?

żadnego

Naturalne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaką długość włosów preferujecie u dziewczyn: długie, krótkie czy może średnie?[Czy ma to dla Was w ogóle znaczenie?

Zdecydowanie dlugie. Jakieś ma ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, teraz dowalę. No ale ok, miało być szczerze, więc nurtujące nas od wieków pytanie. Po jaką cholerę przechwalacie się swoimi rozmiarami, tworząc niestworzone liczby? Na co Wam całe to mierzenie i inne dziwne, bezcelowe procesy? Często słyszałam odpowiedź, że kobiety także przechwalają się rozmiarami swoich piersi, chociaż osobiście z niczym takim się nie spotkałam.. Więc jak to jest, Panowie? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dobra, teraz dowalę.

Dobra, to ja też dowalę. A co mi tam.

Po jaką cholerę przechwalacie się swoimi rozmiarami, tworząc niestworzone liczby?

Ja tak nie robię. ale na drugi raz będę zaniżał, żeby kogoś znów nie przestraszyć. :/

A poza tym jeszcze nie spotkałem się ani razu z przypadkiem, żeby ktokolwiek się przechwalał wyimaginowanymi rozmiarami. :ble:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A poza tym jeszcze nie spotkałem się ani razu z przypadkiem, żeby ktokolwiek się przechwalał wyimaginowanymi rozmiarami. :ble:

A jednak zdarza się. 8) Zwykłe przechwałki, dla niektórych mieć większego to kolejny powód do szpanu, poczucia się lepszym. To tak jak np. ktoś ma lepszy telefon i szpanuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co my to robimy ? :P chodzi o to że od dawna przyjeło się że rozmiar ma znaczenie :) chociaz nie koniecznie tak musi być :D technika technika technika :D i nie spadac poniżej średniej krajowej :D:P... mimo wszystko olcia jak bys miała do wyboru kiełbase albo parowkję a byłabys glodna jak wilk to chyba wiemy co bys wybrała ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mimo wszystko olcia jak bys miała do wyboru kiełbase albo parowkję a byłabys glodna jak wilk to chyba wiemy co bys wybrała ;]

Doprawdy, piękne porównanie ;)

Dobra, chłopaki, teraz ja. Czy naprawde lubicie wymalowane dziewczyny? Nie przeszkadza Wam (nawet najbardziej dyskretny i delikatny ) puder, szminki? Należycie do tej grupy, ktora szczerze ceni sobie jak najpełniejszą naturalnośc i bierze pod uwagę w ocenie dziewczyny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy naprawde lubicie wymalowane dziewczyny? Nie przeszkadza Wam (nawet najbardziej dyskretny i delikatny ) puder, szminki? Należycie do tej grupy, ktora szczerze ceni sobie jak najpełniejszą naturalnośc i bierze pod uwagę w ocenie dziewczyny?

Wiele razy spotkałem się z opinią, że największe wrażenie wywołuje dziewczyna bez makijażu, z byle jak upiętymi włosami śmigająca sobie wesoło w dresach po domu. I muszę to ze swojej strony potwierdzić, sam głupawki na taki widok dostawałem nie raz.

A tak na marginesie: błyszczyk i szminka to moi najwięksi wrogowie. :ble:

Ale nie sądzę, żeby to wszystko miało jakieś szczególne znaczenie w kwestii oceny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej się nie boimy, tylko śmieszą nas nazbyt pewne siebie dziewczyny, które myślą że pozjadały wszystkie rozumy. Najgorsze są feministki :roll:

Wrażenie robi dziewczyna, która jest inteligentna, ma coś do powiedzenia i trzyma się swojego zdania, ale jest w stanie przyznać się do błędu jeśli jest on ewidentny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Boicie się inteligentnych i pewnych siebie dziewczyn czy może robią one na Was wrażenie?

Nie sądzę, żebym się bał, bo nie ma czego. :wink:

Za to wrażenie jak najbardziej robią, pozytywne ofkoz.

Najgorsze są feministki

O to to. Takie fanatyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Podoba Wam się tatuaż u dziewczyny?

Tatuaże są okej.

w jakim miejscu/jakiej wielkości?

Gdzie to moim zdaniem bez różnicy, a co do wielkości, to właściwie byle bez konkretnych przegięć typu wytatuowane obie ręce. Chociaż w sumie... sam nie wiem. To też mogłoby być fajne. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz