slodka_diablica

Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

2889 postów w tym temacie

1. O czym może świadczyć, jeśli chłopak najpierw zachowuje się tak jak powyżej, a po kilku dniach (w zasadzie w jednym dniu cos sie zmienilo) przestaje byc taki mily (staje się wrecz nieprzyjazny), nie odpisuje na smsy ani na gg, bywa opryskliwy?...

Nie powiedziałbym,że mu przeszło tylko Ty nie dałaś mu znać,że też Cię to rusza, brak odpowiedzi wyzwolił w nim mniej miłego więcej złego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1.Czy np. dotyk (choćby głowa na ramieniu podczas wieczornego filmu),ciągła obecnośc przy tej konretnej dziewczynie, rezyzgnowanie z ulubionego zajęcia dlatego, że ja nie moge w nim uczestnioczyć, zaczepki słowne pod byle pretekstem zaliczacvie jeszcze do flirtu? Czy dziewczyna może i powinna trakt ować to już poważniej?

Raczej nie. Generalnie nie tulę się do dziewczyn, nie rezygnuję dla nich z zajęć. W ogóle nie lubię takich zaczepek. Trochę to dziecinne.

1. O czym może świadczyć, jeśli chłopak najpierw zachowuje się tak jak powyżej, a po kilku dniach (w zasadzie w jednym dniu cos sie zmienilo) przestaje byc taki mily (staje się wrecz nieprzyjazny), nie odpisuje na smsy ani na gg, bywa opryskliwy?...

Nie było to dla niego ważne(?)

Znudziło mu się(?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmm... a co w dziewczynach przykuwa waszą uwagę??;>

Wygląd, owszem ale jeśli mówimy o pierwszym kontakcie z jakąś dziewczyną (bo na co innego zwrócić uwage gdy nie mamy jeszcze z kimś obycia? ^^ ). Później hmm, tajemniczość, ciekawość, szczerość, spontaniczność, zmysłowość :)

Osobiście nie lubie gadatliwych panienek opowiadających o tym, że jej koleżanka to modelka, kuzyn ma to i tamto, kumpel jeszcze co innego i wogóle chwalących się niewiadomo czym na każdy kroku :P

sa inteligentne panienki, ktore mowia duzo ale w miare madrze.nie opowiadaja o kuzynach i kolezankach ale o rzeczach ciekawych, ktore potrafia zainteresowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy bawią Was takie dziewczyny które regularnie piją na pokaz?

Jek byście się czuli gdyby napiła się Wasza dziewczyna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy bawią Was takie dziewczyny które regularnie piją na pokaz?

Nie, jeśli tak robią, to na prawdę muszą być bardzo ograniczone.

Jak byście się czuli gdyby napiła się Wasza dziewczyna?

Jeśli piłaby w moim towarzystwie, to nie mam nic przeciwko, wszystko jest dla ludzi. Ale jeśli upiłaby się tak, że potem nie pamiętałaby co robiła, to nie fajnie byłoby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wykorzystują? Masz na myśli macanki? Jeśli tak to współczuje towarzystwa. Jeśli się dziewczyna napije to jest ok, ale jeśli się schleje no to już gorzej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A dlaczego faceci wykorzystują często to że dziewczyna się napije?

Sa ludzie i taborety.

I nie nalezy pisac ogolnie "faceci"

Niektorzy upijaja specjalnie dziewczyny, a niektorzy nawet nie lubia z taka rozmawiac, ktora sie napila...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wykorzystują? Masz na myśli macanki? Jeśli tak to współczuje towarzystwa. Jeśli się dziewczyna napije to jest ok, ale jeśli się schleje no to już gorzej.

zgadzam sie :] jak takiee towarzychoo no to współczuc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja szczerze mówiąc nie patrze, ale Tak samo jak dziewczyny (kobiety) patrzą się na twarz, tak my na piersi :) Zauważ że patrzą się tylko na duże biusty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma w waszym biuscie niczego rajcujacego.

Ulega on po prostu subiektywnej ocenie. Hmm spogladam w dekolt najcesciej z ciekawosci ,oceniam ksztalt ,wielkosc itp :P

nast pyt xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na co najczęściej najpierw zwracacie uwagę w wyglądzie dziewczyny?

Po ubiorze można fajnie wyłowić kogoś z tłumu. A gdy już wyłowię, to oczy i włosy u mnie na pierwszym miejscu od zawsze. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja mam takie pytanie: jak byście zareagowali, gdyby dziewczyna rozebrała się przed wami i okazałoby się, że ma w znaczącym dla was miejscu, np. na piersi, bliznę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na co najczęściej najpierw zwracacie uwagę w wyglądzie dziewczyny?

Po ubiorze można kogoś ciekawego wyłowić z tłumu. Najczęściej patrzę na twarz, dłonie i nogi. ;)

jak byście zareagowali, gdyby dziewczyna rozebrała się przed wami i okazałoby się, że ma w znaczącym dla was miejscu, np. na piersi, bliznę?

Tak samo jakby tej blizny nie było, w końcu każdy ma jakieś ułomności.

Nie robi mi to żadnej różnicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na co najczęściej najpierw zwracacie uwagę w wyglądzie dziewczyny? ^^

oczy

a ja mam takie pytanie: jak byście zareagowali, gdyby dziewczyna rozebrała się przed wami i okazałoby się, że ma w znaczącym dla was miejscu, np. na piersi, bliznę?

nie przeszkadza mi to, nie zwróciłbym nawet uwagi...sam mam bardzo duzo blizn, bylby mi raźniej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm

twarz....czy jest ok :P

cialo oraz jego proporcje xD (boobies & nogi)

dlonie ,paznokcie (czy jest zadbana)

zajeta czy nie oraz jak 'spotkanie' z nia wplynie na moja hmm...reputacje ?? :P

blizny ?? moga byc fajne xD

no chyba ze miala przeszczep twarzy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jak byście zareagowali, gdyby dziewczyna rozebrała się przed wami i okazałoby się, że ma w znaczącym dla was miejscu, np. na piersi, bliznę?

To bardzo charakterystyczna, wyjątkowa cecha. Ale jakbym miał zareagować? Dla mnie to nic dziwnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz