slodka_diablica

Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

2889 postów w tym temacie

Czym dla was jest zdrada? Chodzi mi o sytuacje kiedy to wy zdradzacie swoją dziewczynę (nie mowie ze musicie ja zdradzac, tylko tak teoretycznie gdyby zdarzyl wam sie skok w bok)... Czy powiedzielibyscie dziewczynie? Czy waszym zdaniem "to nic nie znaczylo" i dziewczyna nie ma powodu do tego zeby was zostawic? Dlaczego faceci zdradzaja? (wiem, że kobiety tez zdradzaja, ale teraz mowimy o was:))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a takie pytanie ode mnie: to prawda że nie musicie się nieźle wysilać, żeby utrzymać wzrok na poziomie naszych oczu (czyli żeby nie zjechać niżej)? bo ostatnio takich różnych zwierzeń się nasłuchałam i fajnie by było wiedzieć, czy to z moimi znajomymi jest coś nie tego, czy faktycznie w większości jesteście takimi zboczkami (co w sumie wydawałoby się oczywiste) :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja_czyli_nikt, chodzi ci o zdradę fizyczną? Ludzie zdradzają dlatego, bo:

Nikogo nie pokochali tak bardzo, ze im wystarcza kontakt seksualny z ta osoba, chca poznac cos nowego, nudy,

Oleandra, Ja sie wysilac nie musze :P. Podczas rozmowy kazdemu patrze w oczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
to prawda że nie musicie się nieźle wysilać, żeby utrzymać wzrok na poziomie naszych oczu (czyli żeby nie zjechać niżej)

Nie chodzi tyle o zjeżdżanie niżej żeby na coś tam patrzeć, po prostu kontakt wzrokowy jest nieco peszący, a że typowy facet woli inne części ciała to tylko dodatkowy powód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
a takie pytanie ode mnie: to prawda że nie musicie się nieźle wysilać, żeby utrzymać wzrok na poziomie naszych oczu (czyli żeby nie zjechać niżej)? :twisted:

Nie wiem czy mogę wypowiedzieć się chociaż za część facetów, więc wypowiem się za siebie samego. ; >

Jeśli o mnie chodzi, nigdy nie miałem problemów z uciekającym wzrokiem w kierunku innych części ciała. Mój wzrok krąży ; usta - oczy, oczy - usta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz ja zapytam, jeśli mogę. Bo od 1,5 roku nad tym myślę i nie potrafię zrozumieć.

Dlaczego facet odchodzi bez słowa (w sensie zrywa znajomość), skoro przedtem było dobrze, bardzo dobrze? Skoro zaczynało się układać? To dlaczego on w tym momencie przestaje się odzywać?

Tak, zdaję sobie sprawę, że wyrwane z kontekstu. Ale nvm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest raczej wiele przyczyn, których można się domyślać : doszedł do wniosku, że stara się już zbyt długo. Poznał kogoś innego. Kierował nim strach przed związkiem, obowiązkami, czy tam uczuciami. A może miał jakieś problemy i nie chciał przez to zanudzać towarzystwa, swoimi humorami. Ciężko powiedzieć. ; >

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieje, ze ktoś sie tu jeszcze zjawi... ;p

Np chłopak który jest bardzo szczery, dobry..nie jest jakimś frajerem wobec danej dziewczyny, ktora raczej lubi, byc moze podoba mu sie i nie ma zlych zamiarow wobec niej... w koncu dochodzi do czegos wiecej miedzy nimi, a on nagle zaszywa sie w sobie?? co to oznacza? oczywiscie procz wykorzystania! wstydzi sie, nie wie co teraz dziewczyna myslec sobie moze? to jakas gra? cokolwiek... jakies odpowiedzi? :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może koleś potrzebował zbliżenia, a na ogół jest typem samotnika i nie leży mu w naturze bycie z dziewczyną na dłuższą metę :roll: może ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlaczego zawsze rozrzucacie skarpetki po mieszkaniu?? (może mało ambine pytanie ale szukamy z koleżankami odp już od 10 lat..)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zblizenia heh super...

Tylko, ze on własnie chcialby byc z kims na dłuzsza mete, nie jest jakis zamkniety w sobie... tylko jest chlopakiem po przejsciach. Bo to wyglada teraz jak wykorzystanie, a tego na pewno nie zrobiłby, wiedzac ze sobie nie zycze. Raczej wszystko według nas dzieje sie z jakiegos szczerego powodu. A teraz siedzi cicho... boi sie? wstydzi? to tak specjalnie ma cos na celu? glupieje :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dlaczego zawsze rozrzucacie skarpetki po mieszkaniu?? (może mało ambine pytanie ale szukamy z koleżankami odp już od 10 lat..)

To jest po prostu niekontrolowane, ale można to tak jakby skontrolować tylko trzeba użyć siły :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Młodsze chcą jeszcze korzystać z życia, bawić się. Starszym nie odpowiada różnica wieku, więc zostają w mniej więcej takim wieku jakim np. ja jestem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.Czy np. dotyk (choćby głowa na ramieniu podczas wieczornego filmu),ciągła obecnośc przy tej konretnej dziewczynie, rezyzgnowanie z ulubionego zajęcia dlatego, że ja nie moge w nim uczestnioczyć, zaczepki słowne pod byle pretekstem zaliczacvie jeszcze do flirtu? Czy dziewczyna może i powinna trakt ować to już poważniej?

1. O czym może świadczyć, jeśli chłopak najpierw zachowuje się tak jak powyżej, a po kilku dniach (w zasadzie w jednym dniu cos sie zmienilo) przestaje byc taki mily (staje się wrecz nieprzyjazny), nie odpisuje na smsy ani na gg, bywa opryskliwy?...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1.Czy np. dotyk (choćby głowa na ramieniu podczas wieczornego filmu),ciągła obecnośc przy tej konretnej dziewczynie, rezyzgnowanie z ulubionego zajęcia dlatego, że ja nie moge w nim uczestnioczyć, zaczepki słowne pod byle pretekstem zaliczacvie jeszcze do flirtu? Czy dziewczyna może i powinna trakt ować to już poważniej?

Może, aczkolwiek nie musi. Normalnie nie tule się do dziewczyny, nie rezygnuje z zajęć dla kogoś, więc u mnie to oznacza już coś więcej.

1. O czym może świadczyć, jeśli chłopak najpierw zachowuje się tak jak powyżej, a po kilku dniach (w zasadzie w jednym dniu cos sie zmienilo) przestaje byc taki mily (staje się wrecz nieprzyjazny), nie odpisuje na smsy ani na gg, bywa opryskliwy?...

Może mu przeszło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz