slodka_diablica

Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

Recommended Posts

Mam pytanie do chłopaków(panów). Czy wam sprawia przyjemność robienia dziewczynie minetki?? Jak się czujecie gdy dziewczyna nie odwdzięcza się w "ten sam" sposób?

przyjemnosci sexualnej jako takiej nie ma....podnieca to owszem czy obrzydzenie...to juz zalezy od osoby ale uwazam ze zazwyczaj mezcyzni nie czuja obrzydzenia chocaz sa wyjatki...wszysko ok majac na uwadze zachowanie higieny intymnej bo inaczej to psuje sprawe....a co gdy partnerka sie nie odwzajemni....tez zalezy od charakteru od was od tego jak dlugo i jak dobrze sie znacie...moze nic nie znaczyc a moze tez poczuc si euarzony lub wykorzystany

przyjemnosci sexualnej jako takiej nie ma

To fakt, ale ja odczuwam przyjemność innego rodzaju - bardziej psychiczną. Podobnie jak przy innych pieszczotach - masowaniu, ugniataniu i takich tam ;)

Ale warunki, opisane powyżej są jak najbardziej właściwe (higiena przede wszystkim).

Wiadomo ze ani my nie wiemy o was wszystkiego ani wy o nas... wiec chyba pytania i szczere odpowiedzi sa najepszym sposobem na poznanie plci przeciwnej...

a wiec: co myslicie o diewczynie ktora pierwsza do Was zagada? Narzuca sie i jest za bardzo "otwarta" czy raczej oceniacie to na plus i uwazacie za oznake pozytywnej otwartosci;)

Jak zagada no to spoko, nie odbieram tego przecież jako zaloty czy dobieranie się do mnie hehe :wink: / ale jak zaczyna mi truć o tym jak to jej koleżanki to, jej koleżanki tamto czy inne pierdoły które zaliczam do tzn. plotek .. to zwykłem powiedzieć ze nagle sobie o czymś przypomniałem :mrgreen:

a jezeli dlugo nie gadalam z koesiem tyko na "czesc" tak zwane jestesmy? ostatni raz gadalam z nim powiedzmy 2 tygodnie temu ae tylko na gg? a znamy sie dlugo dosc... co powiedziec? oprocz "co slychac"

hmmm... a co w dziewczynach przykuwa waszą uwagę??;>

Buzia, biust, pupa nie ma sie co czarowac niestety ale wyglad jest bardzo wazny

hmmm... a co w dziewczynach przykuwa waszą uwagę??;>

Wygląd, owszem ale jeśli mówimy o pierwszym kontakcie z jakąś dziewczyną (bo na co innego zwrócić uwage gdy nie mamy jeszcze z kimś obycia? ^^ ). Później hmm, tajemniczość, ciekawość, szczerość, spontaniczność, zmysłowość :)

Osobiście nie lubie gadatliwych panienek opowiadających o tym, że jej koleżanka to modelka, kuzyn ma to i tamto, kumpel jeszcze co innego i wogóle chwalących się niewiadomo czym na każdy kroku :P

Czy kiedy zobaczycie dziewczynę kompletnie pijaną, która wyznaje wam miłość to czy całkowicie ja skreślacie?

Nigdy tak nie miałem, ale raczej stwiedził bym że zachowuje się kretyńsko i żałośnie, bynajmniej w tym momencie. :|

Z jednej strony nie, bo prawdopodobnie nie robi tego swiadomie. Ale pijana dziewczyna?? W ostatecznym rozrachunku nie mialaby szans.

"Lubie się najeb**", :wink:

haha

A jaka sytuacja, związana z jakąś dziewczyną (może być koleżanką!) w Waszym życiu była najgorsza? Upokarzająca, wstydliwa...

A jaka sytuacja, związana z jakąś dziewczyną (może być koleżanką!) w Waszym życiu była najgorsza? Upokarzająca, wstydliwa...

na wakacyjne grille, pierwsze koleżanki odpadały po godzinie, budząc się w swoich żygach. Po poczym wpadały w momencie kiedy się stołowaliśmy :mrgreen:

Piękna i majestatyczna czy śliczna i wesoła? ;)

Śliczna i wesoła :mrgreen:

chłopacy, czy lubicie gdy dziewczyna nazywa was "misiem", "kotkiem", itp, czy wolicie jak mówi po imieniu?

Jak jest to dziewczyna, z którą jestem i którą kocham, to jak najbardziej! Ale jak jest to koleżanka i nawet jak zdrobni moje imię, to od razu mówię, żeby tak do mnie nie mówiła ;P Po prostu złe uczucie mnie wtedy przechodzi, jak moja luba to mówi jest na odwrót.

chłopacy, czy lubicie gdy dziewczyna nazywa was "misiem", "kotkiem", itp, czy wolicie jak mówi po imieniu?

Większość moich znajomych (bez podziału na kobiety i mężczyzn) przyjęła że mówi się do mnie tak a nie inaczej. Żadko zdarza mi się słyszeć, moje imię - nawet nauczyciele często mówią mi po ksywce. Ale za to moje słoneczko mówi do mnie zazwyczaj - serduszko, szatanek, i tak można wymieniać :wink: / Ogólnie wie że jestem wyczulony na swoje imie :|

kolega ostatnio w sumie na zarty rzucil ze dlaczego ja do niego nie mowie bartus jak on do mnie "Basiu" no wiec chyba chlopak lubi;p

kolega ostatnio w sumie na zarty rzucil ze dlaczego ja do niego nie mowie bartus jak on do mnie "Basiu" no wiec chyba chlopak lubi;p
Tu akurat generalizacja byłaby pochopna, zależy od faceta. Większość, których znam (zresztą ostatnio rozmawialiśmy m.in. o tym), nie znoszą, kiedy zdrabnia się ich imię.