Quba

Pytania i odpowiedzi

5937 postów w tym temacie

Zjadłabym dziś zajebiście dużą pizzę za miliony.

Jaką część ciała zapominasz umyć zazwyczaj?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dotąd nie, ale wolę nie zapeszać :D

Pozwalasz swoim zwierzętom by wchodziły na łóżka, kanapy bądź fotele?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ba. Nie tylko im pozwalam, ale wręcz spędzają one na nich większość czasu. Trudno zresztą byłoby im tego zabronić (kot jak wiadomo jest samosterowny, a przy tym bardzo mobilny), ja zaś nie muszę kupować osobnych legowisk. A że za każdym pobytem zwierza na łóżku czy kanapie opada z niego mniejsza lub większa porcja kociwłosa ... mój dom i tak nigdy nie był idealny.

Za co najbardziej nie lubisz swojego organizmu (postaraj się w miarę możliwości podać obiektywną wadę i odłożyć na bok ewentualne kompleksy)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za problemy z refluksem, to utrudnia życie. Nie jest kompleksem.

Pomysł na łatwy, tani i szybki obiad?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fryty z piekarnika i "kotlety" sojowe plus może surówka z lidla.

Co byś zrobił/a jakby zabrakło prądu na miesiąc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojechałabym do rodziców wraz ze zwierzakami, które potrzebują prądu do dogrzewania. Gdyby zabrakło prądu w całej Polsce lub na świecie, musiałabym opracować inny sposób na zapewnienie im odpowiedniej ilości ciepła i UV, przez co miałabym zajęcie i nie myślałabym o tym, że cholernie brakuje mi telefonu. 

Ulubiona rasa kota?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neva Masquerade, a jeśli umaszczony / a w typie seal point to już w ogóle och i ach. Także jednak ogólnie syberyjczyki, norweskie leśne, ragdolle, tureckie vany oraz większość długowłosych i półdługowłosych ras, które są dla mnie po prostu Pięknem Absolutnym.

Ulubiona zabawka lub / i zabawa Twojego pupila?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piszczący, zdziwiony kurczak. O taki:

3bb8d3e84ecc91075ef04f775e97

I jeszcze zwyczajny, duży, nadmuchany balon!

Gdzie chciałbyś być w tym momencie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W siedzibie Totalizatora Sportowego oczekując na odbiór wygranej, która by mi zapewniła dożywotni brak zmartwień natury finansowej.

Gdzie w tym momencie zdecydowanie byś nie chciała/nie chciał być?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W lecącym samolocie.

Czy młody hrabia powinien tamtej listopadowej nocy wyjść podczas pełni ze swej posiadłości, wiedząc że w mgłach na wrzosowisku czai się jego wewnętrzne pragnienie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawdopodobnie nie, ale wtedy czytelnicy książki, której jest głównym bohaterem zostaliby pozbawieni [również prawdopodobnie] kawałka przedniej rozrywki.

Do którego z czterech domów Hogwartu chciał(a)byś trafić, a do którego najprawdopodobniej rzeczywiście został(a)byś przydzielony/a?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz