Quba

Pytania i odpowiedzi

5892 postów w tym temacie

18 minut temu, Anarchist napisał:

Wierzysz w onejromancję?

Wierzę w prorocze sny. I to, że z sennych marzeń istotnie da się wiele wyczytać (zwłaszcza jeśli uparcie powraca w nich jeden i ten sam motyw). Ale w onejromancję taką, że gdy przyśni Ci się para butów = za pół roku wyjdziesz za mąż nie, to bajki wymyślane jedynie na potrzeby senników.

W Twoim domu / mieszkaniu ni stąd, ni zowąd materializuje się dodatkowy pokój. Jak go wykorzystasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze taki nie powstał. Widziałaś kiedyś Miejską Reprezentację Zombie w Szachach?

W jaki sposób zemściłbyś się / zemściła na kimś, kto ukradł by Ci ostatni kubek ulubionego napoju, w przypadku deficytu apokalipsy, gdy więcej już tego rarytasu by nie było?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W obliczu nadchodzącej apokalipsy najpewniej miałbym wylane na knucie spisków i planowanie zemsty. Po prostu bym tego kogoś od**bał przy pomocy pierwszej znalezionej broni :) W innych przypadkach zastosowałbym pendrajwa niszczącego komputery po podłączeniu do portu USB (są takie do kupienia nawet).

Na 10 minut przejmujesz władzę nad światem i masz możliwość dokonania jednej jedynej zmiany, która by wchodziła w życie natychmiastowo. Jaka by to była zmiana?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otworzyłabym na nowo jednostkę 731 dla skorumpowanych polityków, przestępców uznanych winnych najcięższych przestępstw, terrorystów  z całego świata.

Raz do roku organizowała drzwi otwarte dla turystów :D.

Jaką najdziwniejszą osobę dotąd spotkałaś/ spotkałeś, czym wyróżniała się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba mój nauczyciel od matmy z liceum. Miał niesamowicie specyficzne poglądy, zadawał na matmie filozoficzne pytania i dyskutował na te tematy, wyglądał jak Sokrates. Bardzo go ceniłam jako nauczyciela i człowieka. 

Jakiego najpiękniejszego (wewnętrznie) człowieka spotkałeś/spotkałaś i jak przejawiało się to dobro w nim?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy rzeczywiście była aż tak "piękna wewnętrznie" i nieskazitelna jak wydawała się być to nie wiem (pewnie nie), ale dziewczyna pracująca w jednej z lokalnych filii bibliotecznych z całą pewnością roztaczała wobec siebie niesamowitą aurę. Ciepłe, życzliwe i pomocne osoby oczywiście chodzą po świecie, i wbrew pozorom wcale nie tak trudno natknąć się na nie, ale z niej owa dobroć po prostu promieniowała niczym ze słońca we wręcz nadnaturalny sposób i właśnie to wyróżniało ją spośród innych. Nadzwyczajne zjawisko, przebywając w jej towarzystwie naprawdę można było odnieść wrażenie, że obcuje się z aniołem [i nie jest to bynajmniej tylko moje subiektywne odczucie - jeden z bibliotecznych gości, który bezpośrednio przy mnie zaprosił ją na prywatne (!) spotkanie poza godzinami pracy bez wątpienia miał podobne odczucia]. Tak niezwykłą osobę spotkałam w swoim życiu tylko raz.

Jaki prezent zawsze chciałeś / chciałaś dostać w dzieciństwie, ale z różnych powodów nigdy nie było dane Ci go otrzymać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki samochód, w którym można było siedzieć i tam chyba się pedałowało jak na rowerze by on jechał. Ruskie toto przywoziły na bazary, początek szalonych lat 90-tych. W moim bloku dwa dzieciaki to miały.

Czy dałabyś / dałbyś radę przeżyć jeden dzień bez elektryczności?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze marzył mi się taki post apokaliptyczny dzień. Więc tak.

Przeżyłbyś/ przeżyła miesiąc bez bieżącej wody? Tylko butelki, beczkowozy, żadnych kąpieli, etc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez kąpieli ciężko. Raczej bym się nie pisał na to, chyba że za duża kasę.

Czy wierzysz w to, że latające kotopsochomiki kiedyś zawładną światem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że nie będą miały szans z polskimi studentami w czasie sesji. 

Za kim tęsknisz najbardziej? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wygram głównej wygranej w Lotto (mimo puszczenia 3 zakładów).

Co dziś zrobisz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie już zrobiłem tatuaż i czas na dokładną jego pielęgnację 2-tygodniową.Jednak większe tatuaże bardziej bolą.

Jaki sok dziś piłeś/aś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piłam sok jabłkowy, zwany dalej cydrem.

Lubisz kiedy ktoś robi dla (za) Ciebie jedzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nienawidzę gotowania, więc owszem - lubię, gdy ktoś mnie w nim wyręcza.

Używasz suchego szamponu kiedy nie chce Ci się myć włosów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Burzy nie ma, ale jest szaro-buro i ogólnie pogoda popsuła mi plany. :( 

Jak nazywają się twoje zwierzęta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, deszcz zawsze mnie uspokaja i nadaje sił.

Czy pijesz w upały gorące napoje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prócz mrożonej kawy to tylko gorące pije.

Lubisz słodkie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz