Jump to content

Iść czy nie iśc?? Dylemat....

czekolada

Recommended Posts

Posted

Witam Was :*

W najbliższym czasie odbędą sie urodziny brata mojego chłopaka(18)

No i mam dylemat....

Iść czy nie iść ??....

Praktycznie go nie znam, nie miałam okazji ani razu z nim pogadać....

No i na dodatek zaproszona zostałam przez mojego chłopaka a nie przez niego osobiście.

To ma być impreza rodzinna i tego się najbardziej boje...

Że im nie podpasuje(wiem, najważniejsze, że ON mnie kocha, ale dla mnie akceptacja jego rodziny jest istotna....)

A nawet jeśli pójdę to co z prezentem??

Co dać?? Bo nie wypada iść z gołą ręką...

Mam nadzieje, że poradzicie :)

czekolada1408
Posted

prezent kup razem z chlopakiem ja bym poszla na Twoim miejscu powodzenia

Posted

idź, nie będziesz tam jako typowo Ty, tylko mozna powiedziec ze Ty i chlopak bedziecie brani jako jedno :P

Posted

To dobry pomysł,byś kupiła prezent z chłopakiem i poszła tam z nim.

Jak Ci się nie spodoba,zawsze możesz powiedzieć,że źle się czujesz i wyjść z imprezy ;)

Posted

Kup coś razem z chłopakiem i idź.

Rozumiem, że rodzina chłopaka Cię zbyt dobrze nie zna? Pierwsze takie spotkanie jest na pewno stresujące, ale po jakimś czasie stres znika. ;) A jeśli będziesz ich unikać mogą zacząć mieć negatywny stosunek do Twojej osoby. Idź, bądź miła, grzeczna, ułożona i w ogóle baw się dobrze ;d

Posted
Praktycznie go nie znam, nie miałam okazji ani razu z nim pogadać....

Okazja by go poznać :P I reszte rodziny też.

Iść czy nie iść ??....

No jasne. :D

Ps. O prezencie już wszystko napisali wyżej :)

Posted
Iść czy nie iść ??

No pewnie, że tak!! Jak ktoś na urodziny zaprasza to się nie odmawia

Praktycznie go nie znam, nie miałam okazji ani razu z nim pogadać...

Jak ktoś już wyżej napisał będziesz miała go okazję poznać:)

No i na dodatek zaproszona zostałam przez mojego chłopaka a nie przez niego osobiście.

Nie znasz go, więc nie ma okazji, żeby sam Cię zaprosił. Jeśłi tak powiedział swojemu bratu to na pewno chce żebyś się zjawiła na imprezie:)

To ma być impreza rodzinna i tego się najbardziej boje...

Że im nie podpasuje(wiem, najważniejsze, że ON mnie kocha, ale dla mnie akceptacja jego rodziny jest istotna....)

Na pewno Cię polubią,przecież jego rodzice nie są jakimiś potworami bez uczuć:D

A nawet jeśli pójdę to co z prezentem??

Co dać?? Bo nie wypada iść z gołą ręką...

Prezent może kupić Twój chłopak i powiedzieć, że to od Was:))

Posted

Dziękuję za odzew:)

No zapewne się zdziwicie, bo po mojej pierwszej wypowiedzi można wywnioskować, że od niedawna jesteśmy razem, ale jestem z nim 3,5 roku....

Wiem, ze jego mama mnie akceptuje, bo dzięki mnie ON jest szczęśliwy.... Ale gdyby mogła to zamieniłaby mnie na lepszy model:/ (przynajmniej zawsze tak czułam...) Dlatego boję sie tego spotkania...

Wszyscy mi mówią, ze mam iść, choćby dla mojego chłopaka, żeby mu nie zrobić przykrości (on u mnie jest na każdej rodzinnej imprezie, jest lubiany i w ogóle...). A jak myslicie, jaki prezent byłby odpowiedni?? Żeby był on nas, nie tylko on niego??

Posted

potwierdzam zdanie innych,jak najbardziej idź.skoro jesteś już z tym chłopakiem tak długo,to czas poznać jego rodzinę.(;

Ale gdyby mogła to zamieniłaby mnie na lepszy model:/ (przynajmniej zawsze tak czułam...)

nie wiadomo czy to prawda,bo tak jak napisałaś,to są Twoje odczucia.ale jeśli nawet to nie powinnaś się tym przejmować.ważne,że On Cię kocha,jak dla mnie reszta się nie powinna aż tak bardzo liczyć.

a co kupić?

zależy czym chłopak się interesuje.myślę,że skoro to jest brat Twojego chłopaka,to myślę,że on będzie najbardziej wiedział co mu się przyda.;]

WhiiteChocolate
Posted

Pewnie że idz . !

Pilnuj swojego chłopaka :D

Nie wiesz co kupić ?

Najlepiej sie składaj z kims na cos jednego i duzeego np ja sie skaładałam na fajke wodną dla mojej kolezanki xD

Pozdrawiam ;*

czekolada1408
Posted

my Ci za bardzo nie powiemy co kupic pogadaj z chlopakiem zastanowcie sie razem

Posted

Zapytaj chłopaka czy napewno jesteś tam mile widziana, jeśli się okarze, że tak to idż :) poznasz bliżej Jego rodzinę.

Posted

Oczywiście, że iść. Przy okazji poznasz brata i resztę rodziny. Co do prezentu to według mnie powinien to być wspólny prezent od ciebie i od twojego chłopaka. Natomiast jaki będzie to prezent, powinnaś wspólnie z chłopakiem się zastanowić (w końcu on zna go lepiej :P)

Posted

Idź. Prędzej czy później poznasz rodzinkę swojego chłopaka, a zaproszenie na urodziny czy święta to świetna okazja ku temu.

Oczywiście kontroluj picie alkoholu, aby nie wypaść nagannie w ich oczach. ;)

Posted

Jeśli będziesz szła ze swoim chłopakiem to IDZ xd

Posted

umów się z chłopakiem, że zrobicie mu wspólny prezent. powinnaś iść. bo kiedyś musi nastąpić przełomowa chwila poznania rodziny ukochanego xD i tak naprawdę nie diabeł straszny jak go malują. widać, że twój chłopak chce cię wprowadzić w jego życie rodzinne i to bardzo dobrze. :)

Posted

Pewnie, że idź. Okazja, aby poznać rodzinę.

Kupcie z chłopakiem wspólny prezent.

I baw się dobrze ;)

Posted

Idź. Zawsze przecież możesz wyjść!

Posted

Dzięki za odzew.

Postanowiłam, idę.

Choć wolałabym się tam nie pojawiać.

Robię to tylko dla NIEGO.

Ech... to już tak niedługo :roll:

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia