myraxidos

3 cechy faceta [niekoniecznie idealnego]

199 postów w tym temacie

wiadomo ze ideały po prostu nie istnieja, ale wymien przynajmniej 3 cechy, ktore chciałabys aby mial Twoj facet, cechy ktore sa dla Ciebie wazne, nie mowmy zbiorowo ze uczciwy, czy odpowiedzialny .. zalózmy z gory ze taki juz jest.. :)

moje typy to np.

1.ogromne poczucie humoru

2. romantyczny! ahh.. ;)

3.dobry słuchacz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zaproponowany przez Ciebie temat jest jednak o 'idealnym' facecie, temat ktory nakazuje opisywac stronami, lub 'chwalic sie' ideałem, a w tym temacie chcialabym 'uslyszec' tylko 3 cechy NIEidealnego faceta ;p nie chce aby Dziewczyny rozpisywały sie tu nad wyobrazeniami doskonałego męzczyzny, jego nieskazitelnej muskularnej sylwetce czy wspaniałego charakteru...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Odpowiedzialny :!:

- Ambitny

- I tutaj waham się miedzy cierpliwym a takim z poczuciem humoru i nie mam pojęcia co wybrać...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. inteligencja

2.poczucie humoru

3. musi miec w zyciu pasje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Męski

2. Zdecydowany (bo ja jestem "meganiezdecydowana":P)

3. Skoro odpowiedzialnego pomijamy.. inteligentny, no przecież!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.romantyczny

2.czuły

3.umiejący cieszyc sie z małych drobiazgów (żeby miał w sobie cos niecoś z dziecka)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. dystans do siebie i wszystkiego innego przede wszystkim. Czyli żeby nie odbierał wszystkich moich żartów śmiertelnie poważnie. ;d Inaczej mówiąc - z poczuciem humoru.

2. wierny. Przykro mi, nie toleruję nawet najmniejszych oznak zainteresowania kimś innym.

3. szczery. Musi grać ze mną w otwarte karty. xd Dajmy na to jak mu się coś nie podoba w moim zachowaniu, ma mi to powiedzieć prosto z mostu. To taki przykład.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dystans do siebie i innych/poczucie humoru

inteligencja minimalna chociaż

musi lubić gadać, hm nie wiem jak to określić, ale nie lubię nawijać do osoby, która jedynie słucha.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

• Poznałem dziewczynę bez szkoły
      Ocenianie osób po tym, jaką szkołę ukończyli (albo czy w ogóle jakąkolwiek) jest zdecydowanie nie na miejscu. Osobiście znam wiele ludzi, którzy mają np. wykształcenie podstawowe, a są bardziej wartościowi od całej rzeszy tych, którzy skończyli jakieś liceum, technikum czy też studia.  To nie wykształcenie świadczy o człowieku, ale jego charakter i podejście do drugiej osoby. 
    • Co zmienić na forum?
      Ja też, naprawdę było zarazem o wiele bardziej przytulne i funkcjonalne :<
    • Praca tymczasowa, wakacyjna, dodatkowa
      Warto jeśli rozumie się i akceptuje specyfikę zarówno pracy tymczasowej, jak i konkretnych ofert [przykładowo w moim mieście ok. 90% z nich to oferty pracy w zakładach przemysłowych i magazynach przy produkcji oraz pakowaniu/kompletacji/wysyłce towaru]. Masz prawo między innymi do krótszego, siedmio- a nie ośmiogodzinnego czasu pracy, nie możesz również pracować w godzinach nadliczbowych i nocnych. Powyższe ograniczenia nie obowiązują jednak m. in. właśnie gdy chce się podjąć pracę w ochronie. Generalnie jednak nie polecam przyznawania się do bycia osobą niepełnosprawną starając się o pracę tymczasową - raczej nie załatwi nam to dodatkowych przywilejów, za to najprawdopodobniej spowoduje, że nie zostaniemy w ogóle zatrudnieni   Wbrew pozorom ten sposób nie jest do końca wiarygodny - znakomita większość sieciowych opinii o jakiejkolwiek agencji jest negatywna, nierzadko napisana pod wpływem impulsu przez osoby, które swoim postępowaniem same sprawiły, że mają powód do narzekań i w sporej mierze wynika po prostu z niezrozumienia specyfiki pracy tymczasowej i/lub konkretnej oferty [polecam zapoznać się z linkiem]. Doskonale ponadto sprawdza się tu zasada "Komentujemy tylko wtedy, gdy mamy powód do narzekań, gdy wszystko jest ok milczymy". Zdecydowanie lepiej - choć może to wymagać więcej zachodu - wejść w bezpośredni kontakt z pracownikami zatrudnionymi przez daną agencję [swoją drogą nie mniej istotne niż zebranie opinii o niej jest wykonanie podobnego researchu na temat miejsca pracy, do którego oddelegowuje]. W największym skrócie prawda o agencjach brzmi następująco: tak, zdecydowana większość z nich jest uczciwa. Za ewentualne problemy np. z wypłatą wynagrodzenia w większości przypadków odpowiada zakład pracy lub sam pracownik, nie ona.
    • Krótki związek. dziwne zachowanie. Panowie oceńcie to.
      No tak, napisał że nie da rady to oczywiście trzeba sobie dopowiedzieć całą historię do tego. Może faktycznie nie mógł. Trzeba było zapytać o inny termin, a nie od razu urywać kontakt. Niby w czym to ma pomóc, nagle Cię olśni co mu chodzi po głowie. Po prostu z nim porozmawiaj jak Ci zależy...
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84133
    • Najwięcej online
      833

Najnowszy użytkownik
    adamrys63

• Tematów
      57836