djjoker

8-latek zastrzelił ojca.

28 postów w tym temacie

W miejscowości St. Johns w stanie Arizona doszło do szokującego morderstwa. Jak się okazało, autorem wstrząsającej zbrodni jest zaledwie 8-letni chłopiec, który zabił swego ojca i jednego z jego kolegów - informuje serwis CNN.

Według nauczycieli, 8-latek uchodził w swej szkole za dobrego ucznia, który nie sprawiał żadnych kłopotów; chłopiec nie miał także żadnych problemów w domu.

- To ogromna tragedia - mówi obrońca chłopca, Benjamin Brewer. - Mamy dwie ofiary i ośmioletnie dziecko w więzieniu. To prawdziwy szok, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości - dodaje. Według wstępnych wyników śledztwa, 8-latek zastrzelił swego ojca i jego kolegę, z myśliwskiej strzelby. Choć oficjalne dochodzenie jeszcze się nie zakończyło, sędzia już postawił chłopcu zarzut podwójnego morderstwa z premedytacją. Jak relacjonują lokalne media, zbrodnia zaszokowała nie tylko mieszkańców miejscowości St. Johns, ale także całą Amerykę - informuje serwis CNN.

Jestem w szoku ,dzieciaki sa teraz grozniejsze od dorosłych na szczescie takie przypadki zdazaja sie narazie tylko w ameryce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak to jest jak amerykanie mają łatwy dostęp do broni..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oł.:shock:Nie no brawa,fajnie sobie synka wychowali.Poza tym to,co dzieci widzą w TV-eh.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oł.:shock:Nie no brawa,fajnie sobie synka wychowali.Poza tym to,co dzieci widzą w TV-eh.

+ gry i internet i rosną małe terrorystyczne szczeniaki :shock:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czemu, ale jak pierwszy raz o tym usłyszałem to prawie się zabiłem o ścianę ze śmiechu ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście są powody do śmiechu.Za kilka lat wyjdziesz z domu i jakiś bobas w pieluchach wy****e Ci z rewolweru kulką w łeb.Wtedy jak o tym przeczytam zacznę się śmiać.Buaha.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

broń nie powinna się znaleźć w zasięgu ręki tego dziecka.

tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rzeczywiście są powody do śmiechu.Za kilka lat wyjdziesz z domu i jakiś bobas w pieluchach wy****e Ci z rewolweru kulką w łeb.Wtedy jak o tym przeczytam zacznę się śmiać.Buaha.

Zluzuj sobie warkoczyki ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedna śmierć to tragedia milion to statystyka.

na wojnach dzieciaki latają z karabinami. no zabił, zabił, pewnie specjalnie.

ale jak ma sie broń i bachora to chyba instynkt nakazuje schowac ja gdzies poza zasięg.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no dzieciak jak wiele innych myli sobie fikcje z życiem...

wszystko przez te gry w które gra coraz więcej bachorów...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tak to jest jak amerykanie mają łatwy dostęp do broni..

nic dodać nic ująć...

paranoja....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie tylko, dlaczego ośmiolatek z premedytacją zabija ojca... Czyżby liczył że jak w grze komputerowej miał trzy życia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, takich przypadków będzie więcej. Internet, media, gry robią swoje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pytanie tylko, dlaczego ośmiolatek z premedytacją zabija ojca... Czyżby liczył że jak w grze komputerowej miał trzy życia?

a może go nie lubił bo nie chciał mu kupić zabawki, albo bił go i gwałcił..

A wydaje się oczywistą oczywistością żeby chować broń przed dziećmi :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogóle teraz się w społeczeństwie porypało wszytko ;x Dzieciaki oglądają takie bajki jakie oglądają, grają w takie gry jakie oglądają, po za tym wszędzie teraz jest przemoc, gazety telewizja, nie omija to nawet pism dla najmłodszych. Nie zauważyłam żeby dziecko, które ma do wyboru kupić jakąś ciuchcię czy coś tego pokroju alby witche cze batmany i spidermany wybierało to pierwsze. Bo niestety takie sytuacje w szczególności wywołują choć nieświadomie media... A to, że dziecko miało dostęp do broni to już druga i według mnie jeszcze bardziej poraniona sprawa o.O

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro zabił miał powód, wina leży także po stronie ojca, nie dopilnował by broń nie znalazła się w zaciągu dziecka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pytanie tylko co mu teraz zrobią.

Właśnie, bo teoretycznie takie dziecko nie podlega żadnej karze. Przy czym to, że ma tylko osiem lat a broń była w zasięgu jego ręki to nie jego wina. Dziecko to dziecko nie można od niego wymagać rozumu osoby dorosłej, zwłaszcza, jeżeli na tego konkretnego chłopca wpływ miały bajki i gry i kto wie co jeszcze...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dopiero gdzieś pisałem, że za nie długo, będą się zabijać w przedszkolu... Jakieś dziecko bez mózgu, nawet jak kierowany jest przez gry, Internet itp. to nawet przeciętny 8-letni dzieciak, wie że to tylko gra. No, a ojciec genialny, zostawił tak sobie broń, bo przecież legalna i mu wolno... Heh cała Ameryka, no i ktoś tu kiedyś założył temat dlaczego ludzie sądzą, że Amerykanie są głupi :? Ciekawi mnie co zrobią temu 8-latkowi ? : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
broń nie powinna się znaleźć w zasięgu ręki tego dziecka.

tyle.

Dokładnie, to samo mam do powiedzenia.

Ośmiolatek? Przecież to jeszcze mały dzieciak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ośmiolatek? Przecież to jeszcze mały dzieciak.

Pewnie chciał pokazać tacie kto tu rządzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zaloze sie ze ojciec go olewal bo byl z kolega chlopiec poszedl po bron myslac ze jest nieszkodliwa i chcial sie pobawic z tata

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Choć oficjalne dochodzenie jeszcze się nie zakończyło, sędzia już postawił chłopcu zarzut podwójnego morderstwa z premedytacją.

Ciekawe, bo czytałam ta informację w wielu innych źródłach i było tam napisane że ojciec był pod wpływem alkoholu i dał dziecku strzelbę żeby potrzymał/ pobawil się. Chłopiec prawdopodobnie widząc jak ojciec wcześniej strzelał, oraz wzorując sie na jakiś filmach lub bajkach gdzie strzelano a potem postac wstawała i miał się dobrze, tez postanowił spróbowac.

a że w Ameryce wszyscy moga legalnie posiadac broń to takiej tragedi wcale nie ma sie co dziwic :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 lat? Morderstwo z premedytacją? Bez przesady, 8-latek nie ma jeszcze wykształconego instynktu samozachowawczego i nie odróżnia zbytnio co jest dobre, a co złe :/ To racja, że problemem w Ameryce jest to, że cholernie łatwo zdobyć broń, widzimy to na podstawie tej sytuacji. W więzieniu? Ludzie, to chyba jakiś żart. Nawet jest mowa o tym, że był spokojnym, bardzo dobrym uczniem :/ Po prostu brak mu było wyobraźni, i tak będzie za kilka lat z tego powodu cierpiał psychicznie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz