jaszczurka

Masz czy nie masz

13366 postów w tym temacie

Mam. Pisanie sprawia mi przyjemność, a ograniczenia ilości znaków we wszelakich pracach były dla mnie wręcz katorgą...

Masz pesymistyczne myśli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam.

Masz pluszowego misia w pokoju.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. Większość gryzie ziemię. 

Marzysz o pracy w korpo. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nienawidzę pracy w korporacji, nie wyobrażałbym sobie spędzić całe moje życie przed biurkiem.

Masz mózg?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam. Mogę podejmować takie decyzje, jakie chcę i nikt w to nie ingeruje. Jeśli popełnię błąd - mogę mieć pretensję tylko do siebie. 

Masz przekonanie, że zawsze masz rację? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kłamię zwykle żeby coś ukryć, więc przyznanie się do tego byłoby głupotą.

Nie jesteś na diecie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie nie. Czasem błahostka potrafi wyprowadzić mnie z równowagi.

Masz kupione prezenty na święta. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, proszę się zalogować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Nieudane farbowanie - kiedy mozna poprawic
      Problem jak w temacie. Co najgorsze, nieudanego farbowania dokonala sprawdzona od lat fryzjerka. Bylo to lekkie podjasnienie wlosow cyklicznie farbowanych na braz, tzw. Refleksy. Wyszlo niby ok ale w paru miejscach troche sie pani fryzjerce przyszalalo i zamiast cienkich zylek wyszly pasy. Ona nawet probowala to poprawiac ale nie wyszlo i tak jak powinno. Plusem jest to ze wlosy nie sa zniszczone. Nie bylo to jakies agresywne rozjasnianie, w sensie rozjasniacz nie wisial na nich godzine. Po prostu wizualnie nie wyglada to ladnie, jest nierowno i nie ten kolor. Stad moje pytanie - czy dwa tygodnie po rozjasnianiu moge na to polozyc normalna brazowa farbe? Nie drogeryjna, ale u fryzjera. Pytam Was bo spodziewam sie ze fryzjer powie mi wszystko co chce uslyszec, byle tylko zarobic. Nie strace wlosow?
    • O czym teraz myślisz?
      Idziemrok spotkał Niewczasa w barze Rozpacz Lamy. Pili piwo z małży, zagryzając je tamtą nocą, o której Idziemrok boi się myśleć. Przeszedł zbyt wiele dróg leśnych i zbyt wiele krótkich ulic, zakrętów szarego dnia, tylko po to by Niewczas nie potrafił przyznać się do tego, kim nie był. 
    • O czym teraz myślisz?
      Czy zawsze musi tak być, że jeśli mam pieniądze, to nic nie widzę w sklepach?! Swoją drogą nie mogłam znaleźć żadnej kurtki zimowej dla siebie. Same worki, w których wyglądam komicznie, szukam obcisłej, krótkiej kurtki z pięknym futrzanym kapturem. Nawet jeśli podobną znalazłam to niestety bez pięknego kaptura :< Tak, wiem problem z upy, ale nie będę kupowała badziewia.
    • Kim jest dla Ciebie ...?
      Grzesiu to był taki dziwak w gronie, którego mój tata lubił i uczył, że kawa smaczniejsza bez cukru. Grzesiu przychodził do nas na niezapowiadane kawy latami i często powtarzał ze zdumieniem, że pamięta jak by to było wczoraj, - tu pokazywał rękoma - gdy byłam "rozmiarów chleba". Grzesiu nie zaprosił nas na swój ślub, ale pokazał później zdjęcia. Teraz jest sam, zapuścił długą brodę i włóczy się ulicami. Teodor
    • O czym teraz myślisz?
      Czekałam na śnieg. Jest piękny i to nic, że uwypukla cały smutek. Chciałabym żeby nie przestało już padać.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      86756
    • Najwięcej online
      7884

Najnowszy użytkownik
    Dagmaradyxfug

• Statystyki forum

• Tematów
      57980