Jump to content

Angielski POMOCY!


mariusz2233

Recommended Posts

Posted

Witajcie,

man do napisania na angielski uwspółcześnianą wersje jakiegoś wydarzenia (możne to być np. bajka) a nie wiem jak to zrobić. Musze trochę poprawić oceny z angola wiec chce aby to było dobrze zrobione POMOŻECIE??

Link to comment
Posted

Nie czaje o.O czyli np. Czerwony Kapturek przeniesiony we swiat wspolczesny? (krolowa szefem gangu, nakazuje jakiemus gangsterowi zabicie czerwonego kapturka, a ten z litosci jej nie zabija tylko usmierca jakiegos dilera i podrzuca krolowej jego serce?)

Link to comment
Posted

Ja też z resztą dokładnie nie wiem o co chodzi ale moze to być np. czerwony kapturek. Idzie sobie do babci i policja go zatrzymała bo jechała samochodem i gadała przez telefon.

tylko jak to po angielsku napisac

Link to comment
Posted

Mam pomoc czy Ci to napisac? Napisz sam i wstaw, poprawimy bledy, ewentualnie cos od siebie dodamy czy poprzeksztalcamy

Link to comment
Posted

Czerwony Kapturek

Pewnego poranka dziewczyna którą nazywano "Czerwnony Kapturek" odpala swój komputer. Natychmiast włącza swoją ulubiona stronę internetową: www.nasza-klasa.pl. Po zalogowaniu się na swoim profilu zabaczyła, że dostała wiadomość od swojej mamy żeby poszła do babci i zaniosła jej nowy komputer. Nie tylko Czerwony Kapturek odczytał tą wiadomość, ale także Wilk, największy hacker w całym lesie. Wilk pomyślał, że pójdę do babci przed Kapturkiem i zje babcie. Jak pomyślał tak też zrobił. Pobiegł szybko do babci, zjadł ją i czekał w jej łóżku na kapturka. Gdy zjawił się Czerwony Kapturek zaczął wypytywać:

-Babciu dlaczego masz taki dziwny głos?

- A bo to ten nowy syntezator mowy.

- A dlaczego masz takie wielkie oczy?

- Bo mam nowe soczewki, żeby mi się oczy nie psuły od komputera.

Po krótkiej rozmowie Wilk nagle skoczył na Czerownego KApturka i zajadł go jak babcie. Wilk ucieszony zabiera nowy komputer babci i już chciał wychodzić, a ty nagle wpada CBŚ i zatrymuje Wilka. Chcieli zatrzymać Babcie za nielegalne oprogramowanie komputerowe i rozprowadzenie programów na czarnym runku. Zabierają Wilka usłyszeli głosy z jego brzucha. Zawieźli go do szpitala gdzie został operowany i uratowano Babcie i Czerwonego Kapturka. Babcie oczyszczono z zarzutów, ponieważ się pomylono, a Wilka zamknięto do wiezienia za hakerstwo. Czerwony Kapturek wrócił bezpiecznie do domu i zaczął używać programu antyhakerskiego babcinego pomysłu.

Wszyscy żyli długo i szczęśliwie oprócz Wilka.

Little Red Riding Hood

The certain morning the girl which one called "Czerwnony the Hood" lights its cigarette {ignites} its own computer. At once includes {switches on} her own favourite Internet site: www.nasza-klasa.pl. After the log-in on its own profile watched that had got the message from her own mother so that it go to the grandmamma and carried her new computer. Not only Little Red Riding Hood read this message, but also the Wolf, greatest hacker in the all forest. The wolf thought that I would go to the grandmamma before the Hood and it will eat grandmammas. How {as} it thought so also made. It ran over quickly to the grandmamma, ate her and waited in her bed for the hood. When it appeared Little Red Riding Hood began to question:

-Grandmamma why you have such strange voice?

- And because it is this new speech synthesizer.

- And why have you such great eyes?

- Because I have new lenses, so that to me himself to spoil {to deprave} by eyes from the computer.

After the short conversation the Wolf suddenly jumped on Czerownego Of The Hood and ate him as grandmammas. The wolf given pleasure takes the new computer of the grandmamma and already wanted to go out, and you suddenly falls {gets} CBŚ and trims the Wolf. They wanted to stop Grandmammas too {for} the illegal computer software and distributing {smearing} of programs on the Black little fleece. They take the Wolf heard voices {votes} from his abdomen. They took him to the hospital where was operated and one saved Grandmammas and Little Red Riding Hood. Grandmammas were vindicated, because one was mistaken, and the Wolf was closed to transporting behind hakerstwo. Little Red Riding Hood returned safely home and began to use the program of antiof hacker grandmother′s idea.

All they lived long and happily except the Wolf.

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up