Jump to content

Nowa kategoria - Sprawy duchowe

Pegaz

Recommended Posts

Posted

W kategorii Tylko na poważnie widnieje wiele tematów dotyczących spraw duchowych/wiary itp. Proponuję utworzyć w forum Młodzież kategorię Sprawy duchowe.

Forum byłoby bardziej przejrzyste, a takie tematy miałyby swoją oddzielną kategorię.

Pomysł zapewne już był, ale i tak zapytam:

Co wy na to?

Posted

Ja jestem za. Przynajmniej mogłabym to omijać łukiem szerokim, a nie natykać się na takie wzniosłe wypociny (wymiociny?) co trzy kroki.

Posted
Ja jestem za. Przynajmniej mogłabym to omijać łukiem szerokim, a nie natykać się na takie wzniosłe wypociny (wymiociny?) co trzy kroki.

Ja też jestem za ale z dokładnie odwrotnych powodów - a nuż ktoś coś ciekawego wymyśli/napisze?

Posted
Przynajmniej mogłabym to omijać łukiem szerokim,

nazwy tematów w "Na powaznie"są na tyle sprecyzowane, że można wywnioskować z ich treści jakich tematów dotyczą.

Renatazxcvbnm
Posted

Wiesz jak zauważyłam nawet w temacie o rozwolnieniu ludzie potrafiliby chrzanić o bogu więc taki oddzielanie nie ma większego sensu.

Po za tym amcia ma racje na forum pilnowane jest aby nazwy tematów były odpowiednie do ich treści i tak myślę jest więc dużego problemu być nie powinno.

Posted
Przynajmniej mogłabym to omijać łukiem szerokim

to ja bym prosił o oddzielny dział "Vegeta", to byłoby mi dane omijać szerokim łukiem 'błyskotliwe' tematy tego usera.

A tak serio: wg mnie pomysł nietrafiony, gdyż nie ma sensu rozbijać za bardzo działów. ot co..

a nie natykać się na takie wzniosłe wypociny (wymiociny?) co trzy kroki.

mniej ambitne tematy zawsze możesz znaleźć na placu zabaw..

Posted

Podzielmy jeszcze na 10 kategorii, 20 podkategorii i 30 tematów wiodących.. Bez przesady, w mojej opinii już jest trochę niepotrzebnych działów, więc po co robić kolejne?

Guest Anonymous
Posted
W kategorii Tylko na poważnie widnieje wiele tematów dotyczących spraw duchowych/wiary itp

Jeszcze więcej widnieje tam tematów filozoficznych/egzystencjonalnych/poruszających logiczne zagadnienia.

Zapewne inne liczne podgatunki również się znajdą, trzeba byłoby utworzyć działy również dla nich. Podczas gdy "Na poważnie" by opustoszało. Dział dobrze spełnia swoje zadanie i jest całkiem przejrzysty.

Ja też jestem za ale z dokładnie odwrotnych powodów - a nuż ktoś coś ciekawego wymyśli/napisze?

Obie rzeczy można zacząć robić w każdej chwili, kwestia chęci jedynie.

Wiesz jak zauważyłam nawet w temacie o rozwolnieniu ludzie potrafiliby chrzanić o bogu więc taki oddzielanie nie ma większego sensu.

Nie zapominaj o Hefalumpach!

Posted

Myślę, że nie jest to najlepszy pomysł. Teraz nawiązanie do wiary i do Boga można już nawet spotkać w dziale "Seks, miłość i przyjaźń", więc utworzenie działu "Sprawy religijne" nie rozwiąże problemu.

Poza tym ok. 60% działu "Na poważnie" to sprawy kościelne, religijne, więc jeśli ktoś nie chce mieć z nimi do czyniania, może omijać ten dział, lub po prostu tematy związane z religią.

Posted

To ja chce osobno kategorie o prawie polskim, filozofii i emo-samoagresji.

Bez jaj, jest dobrze, siedzę głownie w tym temacie a jakoś sie orientuję.

Posted

Za bardzo wieszacie koty na tym pomyśle. To jest duże forum, naprawdę duże i... Zasadniczo ten pomysł miałby sens.

No właśnie, miałby. Dlaczego nie ma?

Po pierwsze: Vegeto, bez obrazy, ale twoich tematów nie nazwę poważnymi. Czasem naprawdę wystarczy google aby obalić jakąś teorię. Jeśli wynika z wątku jakaś poważniejsza dyskusja to zazwyczaj wykracza poza niego tematyką w znacznym stopniu. To zdecydowanie mało. A tymczasem tematy typu "Boga nie ma bo pochodzimy od małpy" to koło połowy wątków na temat religii.

Druga sprawa to ilość tych wątków których jakość można ocenić jako dobrą. Jest ich mało, na dodatek nieraz czytam posty które mi dobitnie udowadniają jak ludzie potrafią iść w zaparte. Gratulacje, wygracie wyścig szczurów ale jeśli mnie kiedyś spotkacie po paru minutach ujrzycie na mojej twarzy sympatyczne, gniewne wypieki.

Trzecia sprawa zaś to powtarzalność. Odsialiśmy tematy niemądre, zostały te inteligentne, załóżmy, że nieraz wypowiadają się tam osoby które mają więcej do przekazania niż "zgadzam się z poprzednikiem" bądź "a ty nie masz racji bo". Tyle, że zostaje nam tematów kilka, które i tak dałoby się upchnąć w jeszcze mniej - wiara to kwestia bardzo rozległa, taką też wątek powinien mieć tematykę.

Gdyby taki przesiew kiedyś zrobić, zostałoby tego w gruncie rzeczy niewiele. No, chyba, że wróżka zębuszka dorwała się do jakiegoś apokryfu.

Co do przeciągania forum - jak już mówiła,, m-forum jest duże. Więc chyba dodatkowy dział nie jest aż takim problemem, szczególnie, że mógłby istnieć jako poddział Tylko na Poważnie, chociaż wtedy wypadałoby stworzyć jeszcze kilka takich podforów dla inteligentów.

Pozdrawiam serdecznie i życzę względnie miłej nocy.

Posted

fajnie ...

Dodano 12 Lis 2008, 13:21:35:

bla bla bla

co za ograniczenie intelektualne. ostrzeżenie // amcia

• 3 weeks later...
Posted

Mara, w sumie pomysł poddziałów nie jest zły. W kulturze i muzyce się sprawdza.

Posted

Nie jestem za dzieleniem ludzi na inteligentów i całą resztę ponieważ ta reszta od tych pierwszych może się wiele nauczyć. Chociaż stwierdzam po dłuższej nieobecności na forum że tematy i forma dyskusji a dokładnie ich poziom znacznie sie obniżył co często odpycha mnie od dyskusji.

Posted
to ja bym prosił o oddzielny dział "Vegeta", to byłoby mi dane omijać szerokim łukiem 'błyskotliwe' tematy tego usera.

xD

Wracając to tematu uważam, że to zbędne.

przynajmniej mogłabym to omijać łukiem szerokim, a nie natykać się na takie wzniosłe wypociny (wymiociny?) co trzy kroki.

Ojej, patrzysz na temat i idziesz dalej, nie widzę problemu, nie przesadzajmy x]]

Posted

Myślę, że gdyby administracja zaaprobowała pomysł, coś byśmy o tym wiedzieli, a tymczasem jest zupełnie inaczej, a gadka trwa :P

Posted

hm

imo małe zainteresowanie działem, patrząc na ilość tematów o religii nie ma sensu tworzyć nowego działu.

No chyba, ze zaspamujecie forum różnymi tematami o religii to wtedy moze bysmy sie zastanowili :P

Posted
No chyba, ze zaspamujecie forum różnymi tematami o religii to wtedy moze bysmy sie zastanowili

Cóż, tu tylko pozostaje odwołać się do wniosku Pirata - jest taka osoba, która może je zaspamować ;D

Ale myślę, że nie ma potrzeby. Kolejne tematy o religii i Bogu jeśli staną się za podobne można połączyć, albo te nowsze wyrzucać. Nie ma ich raczej aż tak dużo, a stworzenie działu by prowokowało do ich mnożenia prawda?

Posted
Jednakze jezeli by powstal taki dzial to tematow by sie namnozylo...

i z każdą nowo odkrytą duperela powstawałyby nowe tematy i nowe i nowsze i najnowsze i nowsze od najnowszych.

dla mnie to temat zamknięty. jestem na to obojętna.

niech sie dzieje wola administratora, z nią się (nie zawsze, cale szczęście) zgadzać trzeba

• 11 months later...
Posted

popieram, wszytsko trzeba zebrac w kupe ;))

Posted

Z rocznym opóźnieniem, ale co tam...

Temat uważam za zamknięty i go zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Celt
      Katrina @ The Waves - Love shine a light  
    • Martusiaaaaaa92
      https://www.thesun.co.uk/fabulous/19019204/scarlett-moffatt-happier-body-positivity/ Brytyjska prezenterka telewizyjna, która przez lata nosiła cichy w rozmiarze 8, a teraz 18. Czyli po europejsku są to rozmiary odpowiednio 34 i 42. I teraz czuje się szczęśliwsza żyjąc po swojemu i akceptując swoje ciało, a nie utrzymując rozmiar 8 kosztem nieludzkich wyrzeczeń (6 godzin ćwiczeń i 800 kalorii dziennie). I według mnie jest piękna
    • Celt
      Więc może dobrze by było mu uświadomić, jak się czujesz z tym, co mówi Ci matka? No chyba że on jest nieczuły wobec Ciebie i sprawia wrażenie, że Cię nie kocha. Nie podchodź do tej kwestii z poczuciem winy. Ty i tak nie będziesz winna stanowi relacji między Twoimi rodzicami. Nie obwiniaj siebie ani nie pozwalaj, żeby ktokolwiek Cię obwiniał za stosunki między rodzicami. To oni sami odpowiadają za swoje relacje. Nie Ty. Dlaczego masz się męczyć? Nie niszcz się. Twoje potrzeby też mają znaczenie.
    • Kreciolek16
      Hej Ostatnio miałam zastuj czytelniczych ale chyba wracam do porządnego czytania. Zaczełam czytać "rogi" Joe Hill i czytam jeszcze "forest Gump". Nie umiem się zdecydować jakie książki kupić. Lubię książki LGBT+, Stephena kinga. Może ktoś mi poleci jakiąś fajna księgarnie. W domu została mi tylko książka Alice Osman "lovelles".
    • Kreciolek16
      Miałam taką sytuację. Kupiłam książkę w empiku bo była tania i po opisie wydawało się spoko. Niestety po przeczytaniu 1,5 strony stwierdziłam, że chcę jak najszybciej sprzedać tą książkę. Piszę o "niemożliwa para" Emmy Mills. Niestety nie umiem się do tego przekonać. Przeczytałam do momentu: Abso-różo-lutnie. Po przeczytaniu tego już wiedziałam że to nie jest książka dla mnie. Wydawała się spoko po opisie. Romanse i przyjaźnie. "Rozbrajająca historia o przyjaźni i miłości. Prawdziwa, szczera i śmieszna do bólu." Tak napisał autor ale mi się nie spodobała. Może ktoś będzie chciał kupić na vinted za 21.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      2
    2. 2
      Krit