szalona1507

Z jakiej firmy masz telefon ?<ANKIETA>

Z jakiej firmy masz telefon?  

288 members have voted

1. 1. Z jakiej firmy masz telefon?

• NOKIA
      97
    • LG
      18
    • MOTOROLA
      12
    • SAMSUNG
      44
    • SIEMENS
      3
    • Sony Ericsson
      97
    • Inny
      18

Recommended Posts

Sony Ericsson muzyczny, od kiedy wpadł mi do kibelka już nie służy tak dobrze :< styki z kartą pamięci zostały poluzowane i ogólnie czasem się wyłącza. Ale przedtem był super, :D

myslalam ze tylko ja jestem tak zdolna zeby utopic telefon w kiblu :D:wink:

ja mam iPhone'a, zreszta drugiego juz (choc ten utopiony o dziwo nadal dziala, tylko nie tak sprawnie czasem) i to pierwszy telefon ktory mnie nie nudzi! :)

Nokia N73 Music Edition, prawie od zawsze mam Nokie i jakoś mnie nie zawodzi, wytrzymała, solidna, lekki minus za soft w N73, ponieważ czasami się wiesza. Miałem jeszcze kilka telefonów, jednym z nich który także mi przypadł do gustu był HTC Touch Diamond, bardzo fajny telefonik.

Nokia 5800 xpress music, trochę musiałam na nią zbierać, ale jestem w 99 procentach zadowolona, opłacało się :)

tez mam 5800 ale placilem za nia 9zl, bo mialem zmiane abonamentu ;]

Kupiłem rok temu Samsunga Avila z ery. To był mój błąd, gdyż:

1. ma wgrany pierwszy soft jaki był wtedy na avile w erze, z błędami.

2. zablokowana JAVA przez soft, żadnych gier czy programów

3. Nie można zmienić softu bez utraty gwarancji, no chyba, że w salonie i zapłacić ładną sumkę.

4. niby robi ładne zdjęcia, ale w nocy nie da rady, brak lampy

5.kupiłem kartę 4gb micro sdhc, kiedy zostaje na niej 1,5 gb wolnego już komórka muli niemiłosiernie.

6. brak 3G

:P

Również zmieniłam telefon z SE właśnie na AVILE ... ŻA

HTC, niezmiennie odkąd w ogóle zaczęłam korzystać ze smartfonów. Zdaję sobie sprawę, że to wybór podyktowany w głównej mierze przyzwyczajeniem i sentymentem [mój pierwszy telefon tego typu, do którego byłam bardzo przywiązana, pochodził właśnie ze stajni tego producenta, więc wybór marki kolejnego był dla mnie dosyć naturalny], jednak póki co nie mam większych powodów do narzekań. Kolejny sprzęt - o ile tylko upewnię się co do posiadania przezeń odpowiednio szerokich możliwości personalizacji interfejsu - będzie już jednak najprawdopodobniej modelem Samsunga, swoista niszowość HTC bywa czasami problematyczna. Jestem też zwyczajnie ciekawa lidera rynku.

Obecnie mam nieszczęsny polski telefon, Kiano.Planuję w najbliższym czasie kupić Samsunga, ponieważ wydają się być najbardziej wytrzymałe niżeli Sony.

Samsung, konkretnie J7. W zasadzie podobnie jak u przedmówcy,

O 22.07.2017 at 23:39, Borowy napisał:

ani nic ciekawego, ani nic złego

jednak mam wrażenie, że jak na model z siódemką w nazwie twórcy mogli nieco więcej zaoferować (a pan sprzedający w salonie wspomnieć o tym, że urządzenie nie obsługuje LTE).

Alcatel A3, jeden z lepszych telefonów jaki miałem.

Mam Samsunga, służy mi od trzech lat. Jeszcze się trzyma, chociaż w zeszłym roku trzeba było wymienić gniazdo do ładowania.

Lenovo C2 Power. Zwykły smartfon z długo działającą baterią, którą można wyjąć, co teraz nie często się zdarza. Na razie jestem z niego zadowolona, nie wiesza się, na moje potrzeby mi wystarcza.

Od prawie 4 lat używam prehistorycznego Huawei P8 Lite. Jak dla mnie głównym minusem jest zbyt mała pamięć wewnętrzna, dlatego myślę, by zacząć powoli odkładać pieniądze na nowy telefon.

Od wielu lat jestem wierna Samsungowi i nie zapowiada się na zmianę mojego faworyta.. Chociaż... może dam szansę Motoroli za jakiś czas. Bo przecież Motorola L7 była najlepszym telefonem na świecie i działa mi do dziś ♥