myraxidos

czasami mam wrażenie, że..

224 postów w tym temacie

...że to wszystko to jedna wielka mistyfikacja, żyję jak Truman Burbank, obserwują mnie setki kamer i co wieczór świat toczy bekę z moich niepowodzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

..., że wszystkie decyzje jakie podejmuję w życiu okazują się być błędem/ kolejną porażką, albo w najlepszym razie po prostu nie są wynikiem tego czego naprawdę chcę a jedynie tego czego wydaje mi się, że chcę, albo tego czego inni oczekują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

..., że komuś bardzo zależy na tym, żeby zniszczyć Europę i zrobić z Niej drugą Afrykę. Fuj :crazy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

...nie potrafię nikogo kochać. (Banał, cholerny banał i pretensjonalne stwierdzenie, ale papier zniesie więcej niż człowiek). No śmiesznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

... że nie będę mogła wiecznie uciekać przed rzeczywistością, przed życiem tym "prawdziwym". Wydaję mi się, że żyję na niby ale lada moment będę musiała się ocknąć. W końcu i tak zataczam koło, wracając do stanu gdzie te myśli nie istnieją - wierzę wtedy, że to na niby jest na prawdę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, Kerosine napisał:

... nie nadaję się absolutnie do niczego, nawet do tych nielicznych rzeczy, w których wydaje mi się, że jestem całkiem dobra.

Mogę się dziś pod tym w 100% podpisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasem wydaje mi się, że 90% osób z mojego roku powinno wylecieć na zbity ryj. Tego jeszcze nie grali, by ludzie z WPiA chcieli oszukać dziekana jakimś badziewiem przerobionym w ... Paincie.. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 14.03.2018 at 19:26, Lilla Weneda napisał:

... powinnam napisać książkę.

... ja sama jestem bohaterką jakiejś książki albo serialu (film to chyba zbyt zwięzła forma mimo wszystko). Z mega pokomplikowaną fabułą, zupełnie nieoczekiwanymi zwrotami akcji i protagonistą, który o niczym innym nie marzy tak jak o nudnym, spokojnym życiu absolutnie bez żadnych przygód - jak wiadomo, właśnie tacy stanowią najlepszy materiał na głównych bohaterów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz