Jump to content

Psychopata.

AG Iwcia

Recommended Posts

Posted

Zacznę od samego początku...

Kiedy moja przyjaciółka była w szpitalu, do jej koleżanki z sali przyszedł jakiś chłopak... Sylwia nie znała go, zobaczyła go pierwszy raz w życiu. Zaczęli rozmawiać. Aż on w pewnym momencie powiedział jej że ją kocha. o.O I chciał ją pocałować tego samego dnia co się 'poznali'. Ona spoliczkowała go... i odeszła. Już się nie pojawił...

Lecz kiedy wróciła do domu zaczął pisać. Nie wiadomo skąd zdobył jej nr. Nie podawała mu, ani tej dziewczynie z sali. Pisał ciągle że nie może bez niej żyć, że ją kocha ponad życie itp...

Ona tylko raz na jakiś czas odpisywała żeby do niej nie pisał itp...

On jednak nie przestawał. Któregoś dnia znalazł się pod jej domem. Ona nie wiedziała, że wie gdzie mieszka. Wyszła niespodziewanie z domu i spotkali się... ;/

On zaczął jej znowu prosto w twarz mówić że ją kocha i że oszaleje bez niej dłużej... Ona zignorowała go. On w ataku furii uderzył ją w twarz( nie wspominając już o tym że z pięści.)

Ona uciekła... Dalej pisał... Groził, że ją zabije...

Sprawa ucichła w ciągu wakacji jakoś. Teraz jednak jest jeszcze gorzej...

Dalej pisze. Namówiłam ją żeby powiedziała o tym rodzicom. Do tej pory nie wiedzą o niczym. Jedyny plus w tym , że jej siostra wie i zgłosiły to na policję.

Tylko, że policja na początku uznała, że 'nic się nie stało' i chciała to po prostu zignorować.

Jednak kiedy zaczęli czytać te wiadomości uświadomili (chyba) że to poważna sprawa.

Zadzwonili chyba do niego. Tyle wiadomo. Napisał do niej, że już może się pożegnać z życiem, że wszystko już sobie zaplanował jak ją dorwie.

Ona się boi... Dalej nic nie chce powiedzieć rodzicom. Nie zgłosiła nawet policji, o tych dalszych wiadomościach. ;/

Chłopak jest nie wiele starszy. Ona ma 16 lat, on 17-18.

Nie mogę po prostu na o patrzeć, ale nie wiem już co mam zrobić... Jak jej pomóc.

Posted

Przenoszę do "wasze problemy"

A co do tematu to...

Przekonaj ją, żeby porozmawiała o tym z rodzicami? wstydzi się o tym mówić? to nie jest głupia sprawa i nie należy jej bagatelizować.

Posted
Dalej nic nie chce powiedzieć rodzicom.

No to bardzo "mądrze" postępuje...

Niech sie nie wygłupia tylko powie rodzicom-oni coś na pewno zdziałają. Policja powinna ich posłuchać-dorośli są zawsze bardziej wiarygodni.

Chyba już nie ma żartow... różne swiry po świecie chodzą:/

Posted

Najważniejsze by powiedziała rodzicom o tym facecie (może dla, niektórych to co teraz napisze będzie dziwne lub\i niemożliwe, ale tak jest naprawde), bo na serio mogą pomóc. No i fakt faktem, że ona musi na siebie uważac (nigdy nie wiadomo co koleś wymyśli) i dobrze by było, by się zbyt często sama nigdzie nie włóczyła.

Posted

skoro ona nie chce nic powiedzieć swoim rodzicom to Ty to zrób. jeszcze się zastanawiasz... sprawa wygląda na cholernie poważną.

Posted

najlepiej skombinuj jego adres i jak bede miałczas to siez nim zabawie:P

Posted

albo ty porozmawiaj z jej rodzicami

Posted

Jak ona nie chce powiedzieć tego rodzicom to Ty to zrób jak najszybciej. Sprawa wygląda na poważną. on może zrobić jej naprawdę krzywdę.

Posted

po pierwsze jak można się zakochać w kimś po paru godzinach znajomości?

to naprawdę jakiś psychopata, dobrze , że zglosila to na policje.

Jak narazie musicie liczyć na policje, jezeli bedą to dalej ignorować to Wy musicie naciskac ich na tą sprawę.

Posted

Dla mnie to dziwne. Namow ją żeby wszystko natychmiast powiedziała rodzicom. czy zdajesz sobie sprawe, że on ją może w każdje chwili zabić?! Koniecznie idź jeszcze dziś na policje. Najgorsze co w tej chwili teraz robicie to bezczynne siedzenie.

Posted

No tak, sprawa jest poważna. Nawet jeśli ona nie chce powiedzieć rodzicom (nie rozumiem dlaczego?) i prosi Cię byś Ty także tego nie robiła- nie możesz słuchać jej w momencie, kiedy coś może zagrażać jej życiu. Jak najprędzej porozmawiaj z jej rodzicami, jak mówili już poprzednicy. Nawet słowo dane przyjaciółce nie jest ważniejsze, jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo. I wspomnij jej, żeby broń boże nie włóczyła się nigdzie sama(szczególnie wieczorem!).

Posted

Coś mi się wierzyć nie chce, że policja nie poinformowała rodziców- prawnych opiekunów o całej sprawie.

Posted

Jej matka już wie i z tego co wiem nie ma zamiaru nic z tym zrobić !!!! ;/

A co do tego ona nie chce z nią w ogóle rozmawiać... Nie dogaduje się z rodzicami, nigdy też nie zwierzała się matce.

Więc co zrobić w takiej sytuacji???;>

Irra nie wiem czemu nie powiadomili ich...Może dlatego ze była z siostrą.

Posted

A ojciec? Nie może powiedzieć ojcu? Lub innemu członkowi rodziny z którym jest 'bliżej'? Nie pozwól jej chodzić samotnie ani w dzień ani wieczorami.

Wyciąg ją siłą na policję! Pokażcie smsy i poproście o pomoc, bo to się może źle skończyć.

Posted

Ale ona była na policji !! Powiedziała siostrze !!!

Policja olała całą sprawę !

Ona już nie widzi sensu chce się zabić... a ja nie wiem już jak mam jej pomóc !!!

Posted

Jeśli strach przed rodzicami jest większy od strachu przed śmiercią, niech to zrobi, proszę.

Irra nie wiem czemu nie powiadomili ich...Może dlatego ze była z siostrą.
Siostrę ma na tyle głupią, że sprawę zataiła przed rodzicami? Coś mi ten temat śmierdzi.
Posted

to może niech z nim będzie i już?

a tak na serio, to powinna:

1. kupić sobie gaz pieprzowy

2. powiedzieć rodzicom

3. zachować spokój

Posted
Tylko, że policja na początku uznała, że 'nic się nie stało' i chciała to po prostu zignorować.

Jednak kiedy zaczęli czytać te wiadomości uświadomili (chyba) że to poważna sprawa

Ale ona była na policji !! Powiedziała siostrze !!!

Policja olała całą sprawę !

Według mnie to się chyba troszkę wyklucza:) Ale może się mylę.

Faktycznie dziwi mnie fakt, że policja została poinformowana, a prawni opiekunowie ( twoja koleżanka nie jest pełnoletnia przecież) nic o tym nie wiedzą.

W każdym razie z takimi ludźmi nie ma żartów. Niech dziewczyna się nie wygłupia. Musi powiedzieć wszytko rodzicom, policji.

• 2 weeks later...
Posted

No to naprawde jakiś psychopata!Moim zdaniem powinna o nim powiedzieć rodzicom...może oni coś zaradzą!I niech znowu idzie na policje i pokaże te smsy,które od niego niedawno dostała...

Posted

Powiedzieć rodzicom - i to zrobić od razu. Może jak zajmą się tym ludzie nieco starsi policja zacznie interweniować.

Pokazać SMSa z groźbą, że 'może pożegnać się z życiem', a najlepiej wszystkie SMSy i na tym skończyć. Nie wolno tego bagatelizować, to poważna sprawa i dobrze byłoby żeby zajęły się tym osoby dorosłe.

Posted

chyba dziewczyna powinna powiedziec rodzicom. takie jest moje zdanie. w koncu ma 16 lat i tylko zgloszenie sprawy z rodzicami bedzie brane do konca na powanie. nie rozumiem czego tu sie bac.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• grzechu98
      @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
    • Gloria
      Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
    • Gloria
      Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
    • grzechu98
      Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
    • yiliyane
      I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      wolnaczeczenia