Jump to content

Ostrzeżenie za pogrubioną czcionkę

Vegeta

Recommended Posts

Posted

Dlaczego nie można używać pogrubionej czcionki?

Przecież jest dostępna dla zwykłych użytkowników :-)

Dlaczego w takim razie jej nie usuniecie, skoro nie mogą jej używać zwykli użytkownicy?

I w ogóle dlaczego nie można jej używać? Byłem moderatorem na http://www.k5[ciah] i tam mogłem używać, byłem moderatorem na http://www.se-[ciah] i też mogło jej się tam używać. Byłem użytkownikiem na http://www.dark[ciah] i też można było jej używać, praktycznie wszędzie można jej używać tylko nie na tym forum dlaczego? Przecież z czcionką lepiej się czyta, wygodniej. Można wyróżnić poszczególne wyrazy, co pomaga w prawidłowym odczytaniu posta. Dlaczego u was to zabronione?

Jest jakiś logiczny argument?

Posted

ponieważ to robi burdel i jest nieestetyczne.

Ucinam linki

Posted

To dlaczego na wielu forach jest to używane?

Szczerze to pierwszy raz spotkałem się na forum, w którym jest to zabronione, a na forach siedzę od 5 lat :P

Chodziarz to jest małe forum, zazwyczaj siedziałem na dużych, ale nie będę podawał linków :D

Aż 10 razy musiałem czytać powód ostrzeżenia bo nie mogłem uwierzyć.

Po prostu mnie totalnie zamurowało.

Zawsze się lepiej czyta gdy jakiś tekst jest wyróżniony, jakimś kolorem, czy pogrubionym tekstem.

Adminie w takim razie dlaczego nie usuniesz opcji pogrubiania czcionki?

Po co ta opcja widnieje w ogóle, po co ona jest, skoro według ciebie jest to nieestetyczne i robi burdel?

Po co ona jest dostępna?

pollywantsacracker
Posted

Po co ona jest dostępna?

Może po to, żeby zaznaczyć najważniejsze wyrazy, by łatwiej do nas dotarły, a nie cały tekst? ;]

Posted

Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=31&p=684541#p684541 Pogrubiona czcionka.

Więc domyśliłem się, że chodzi o sam fakt użycia pogrubionej czcionki.

Ale nie dostałem ostrzeżenia :

Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=31&p=684541#p684541 Używamy czcionki tylko dla pojedyńczych wyrazów

Jak mi to wytłumaczycie?

PS: Napisałem o tym kumplowi na gg, moderatorowi pewnego dużego forum i się popłakał :lol::lol::lol:

On też pierwszy raz spotkał się z takim czymś

Posted

Vegeta, wszędzie panują inne zasady ;P Na innym forum dostawało się osty za podawanie linków, a tutaj za pogrubioną czczonkę. Admini i moderatorzy chcą, aby forum zachowało swoją estetykę i bronią jej jak ognia w paleolicie ;P Przynajmniej wiadomo, że administracja forum trzyma się ściśle swoich reguł i nie opierniczają się.

Posted
Dlaczego w takim razie jej nie usuniecie, skoro nie mogą jej używać zwykli użytkownicy?

bo nieraz się przydaje, żeby pogrubić jakieś słowo, ale nie napewno cały post..

i tam mogłem używać

tam, a nie tu...

To dlaczego na wielu forach jest to używane?
bo na wielu forach jest syf?
Posted
Jak mi to wytłumaczycie?PS: Napisałem o tym kumplowi na gg, moderatorowi pewnego dużego forum i się popłakał

hmm to skoro tak Cie m-forum denerwuje i śmieszy-to czemu nie wrócisz na te, jak to podkreślasz-duuuże fora :] ?

Może po to, żeby zaznaczyć najważniejsze wyrazy, by łatwiej do nas dotarły, a nie cały tekst? ;]

właśnie-też tak to traktuje-i uważam że to bardzo dobra opcja-zwrócić uwagę na dany fakt (;

Posted

Jeśli Ci to nie pasuje to może po prostu zmień forum?

Posted
PS: Napisałem o tym kumplowi na gg, moderatorowi pewnego dużego forum i się popłakał :lol::lol::lol:

On też pierwszy raz spotkał się z takim czymś

Jesteś przykry. Po co nam to mówisz? Chcesz zmienić to forum, na takie jak ma kumpel? To idź na tamto forum. Nikt ci tu nie każe siedzieć.
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=31&p=684541#p684541 Pogrubiona czcionka.
Może osoba przyznająca ci osta myślała, że jesteś na tyle domyślny, że skapczysz o co chodzi?

Po co ona jest dostępna?

Jak już ci powiedzieli - żeby zaznaczyć' date=' jeden, dwa czy trzy wyrazy i podkreślić ich znaczenie.
Można wyróżnić poszczególne wyrazy, co pomaga w prawidłowym odczytaniu posta. Dlaczego u was to zabronione?
Sam napisałeś poszczególne wyrazy.. nie cały tekst.
Posted

nie widzę problemu, tutaj są takie zasady na innym forum inne, jeżeli nie można pogrubiać całego tekstu to nie można i trzeba się do tego dostosować, specjalnie dla Ciebie nie będą zmieniane zasady

Posted

Pogrubiona czcionka służy do zaznaczenia, zaakcentowania pojedyńczych wyrazów.

Pomyśl, gdyby każdy chciał pisać pogrubioną czcionką z podkreśleniami i wykolorowanymi literkami - jaki by to tworzyło efekt? Delikatnie mówiąc - beznadziejny.

Posted

gówno nas obchodzą inne fora, to jest to i tyle, jest zakaz pisania postów pogrubioną czcionką, bo po co?. Pogrubiona czcionka służy do wyżej wymienionych celów.

Te twoje "fora" prawdopodobnie wolą mięć większy bałagan i niestosować się do zasad estetyki pisma komputerowego.

Na każdym szanującym się forum wklepali by Ci ostrzeżenie.

Twój kolega moderator musi byc strasznym mamisynkiem skoro się popłakał

Posted
gówno nas obchodzą inne fora
Te twoje "fora" prawdopodobnie wolą mięć większy bałagan
ponieważ to robi burdel
Jesteś przykry.
Może osoba przyznająca ci osta myślała, że jesteś na tyle domyślny, że skapczysz o co chodzi?
bo na wielu forach jest syf?

Widzę że admin używa nie za ciekawego słownictwa, oraz ja, i inne fora, zostały przez was ostro "pojechane" tak jakby to forum było lepsze od o wiele większych, i bardziej rozległych forum dyskusyjnych. A ja zostałem przez was poniżony, i nie zostałem potraktowany jako ,,nie wiedzącego" tylko ,,idiotę".

Poważne fora ukazują tolerancję wobec swoich użytkowników, czego tutaj nie widzę, po tym jak się do mnie zwracacie.

Jedyna osoba, która naprawdę przypadła mi do gustu to Irra,

Chyba jedynie ty mnie swoją wypowiedzią ucieszyłeś. Nie zjechałeś mnie, traktujesz mnie poważnie itp.

I myślę że zmienię. Dostałem tu już dwa ostrzeżenia, niby to nic takiego, ale jeszcze jedno i nie będę mógł się zalogować na te forum.

Może jeszcze zdążę się kilka razy wypowiedzieć, zanim zostanę zbanowany :-)

Irra,

Takich ludzi powinno być więcej jak ty, nie spotkałem się żebyś kogoś wyzywał, czy ośmieszał, odpowiadasz nie lekceważąc rozmówcy, oraz posiadasz mega inteligencję. Piszesz bardzo mądre rzeczy, o czym nie raz się zdążyłem przekonać. Mało ciebie znałem, ale poziom twoich postów jest na olbrzymim poziomie.

Dzięki za to, że mogłem ciebie poznać :-)

I dzięki za wskazówkę, najwyższy czas wynieść się z tego forum póki nie jest za późno.

Posted
6 Zabrania się używania w postach setek znaków zapytania, znaków specjalnych oraz nadmiernej ilości emotikon. Niemile widziane jest pisanie wielkimi literami, gdyż nikt nie lubi jak się na niego krzyczy. Nieuzasadnione powiększanie, kolorowanie, pogrubianie czcionki również zalicza się do zjawisk sprzecznych z regulaminem.

Co do wypowiedzi puchatego - sama kwintesencja. Nie obchodzą mnie zasady panujące na innym forum. Te ma swoje i chcac sie tutaj udzielac trzeba je respektowac.

Guest Anonymous
Posted
hmm to skoro tak Cie m-forum denerwuje i śmieszy-to czemu nie wrócisz na te, jak to podkreślasz-duuuże fora :] ?

Cóż, mnie to też setnie rozbawiło. Pogrubiona czcionka w kawałku posta to bardzo przykry pretekst, żeby się na kimś wyżyć.

Czytałem. Bywam pedantyczny pod tym względem. Mnie to jakoś nie uderzyło.

Jesteś przykry. Po co nam to mówisz? Chcesz zmienić to forum, na takie jak ma kumpel? To idź na tamto forum. Nikt ci tu nie każe siedzieć.

I ruszył lud z pochodniami na owce w wilczej skórze! Ale, gdy rozpruli delikwenta było już za późno!

A tak serio, to ja się zastanawiam o co wam tak naprawdę chodzi? Fakt faktem, że kilka tematów Vegety było nieco niemerytorycznych, a ich zawartość mogła wydać się bzdurna, jednak to one zmobilizowały "inteligencję" forum do sprostowań, dyskusji i wyciągania wniosków.

Tematy kolegi są o wiele ciekawsze niż "Jak mam mu to powiedzieć?" czy "Bóg ma brodę a może tylko wąsy?", których ostatnio się produkuje pełno.

Chłopak pyta, szuka odpowiedzi, dzieli się wnioskami. Są na forum ludzie piszący bzdurne rzeczy, którzy są konsekwentnie pomijani. Czemu z kolegi sobie zrobiliście świętą inkwizycję?

Tematy są całkiem do rzeczy, bo mobilizują do myślenia, ew. poruszają w jakimś stopniu ciekawe kwestie.

A, no i obrazki daje ładne.

Posted

Vegeta, powiedz tylko co chciałeś osiągnąć przez ten temat? Pokazać, że jesteś kulturalny? Że jesteś na wyższym poziomie intelektualnym i kulturowym niż reszta osób na forum? Bo ja takie wrażenie odebrałem przez ten czas. Próbujesz nam wbić swoją wizję widzenia świata. Masz pewne szlachetne postanowienia, gratuluję, ale nie staraj się wbić innym ludzi Twojego punktu widzienia, bo to nic nie da.

Piszesz często na temat, o którym nie masz bladego pojecia. Często tworzysz tematy dotyczące religii, tylko, że ty niewiele masz wspólnego z nią. Nie czytasz Biblii, a jak już czytasz to w znaczeniu dosłownym i się czepiasz głupich szczegółów, łapiesz staruszków sprzed 3000 lat za język. W Boga nie wierzysz, dobra, ja też jestem ateistą, ale nie staram się za wszelką cenę wbić reszcie ludzi, że Boga nie ma, bo oni i tak wiedzą swoje. Nawet jakbyś był Stalinem to w dzisiejszych czasach, tylko ułomy by Ci uwierzyły, że jesteś Bogiem.

Od 5 lat wchodzisz na fora i jak widzę nie wyciągnąłeś ważnej lekcji przez ten czas. Mianowicie, zawsze czyta się na początku regulamin i zasady forum nim się coś napisze!

Gdybyś był kulturalnym człowiekiem, to byś się nie kłócił, w takim temacie, ale napisałbyś na PW do admina i tam załatwiał sprawę, a nie się wywyższał na całe forum, aby pokazać, że umiesz się postawić, ale pamiętaj, że jest to forum publiczne, a to sprawa inwidualna i powinieneś to załatwiać z jedną osobą lub kilkoma, a nie krzyczeć na całe forum, że oni są "beee". Admin używa obraźliwego języka, no trudno widocznie ma słabe nerwy, zmienisz go przez to? Nie. Każdy powie, że takie są zasady i ich należy przestrzegać, a ty porównujesz to forum z innymi. Patrzysz na to jak małe dziecko. To tak jakbyś powiedział nauczycielowi, który dał Ci 3, że inny by Ci za to postawił 5. A co obchodzi Twojego nauczyciela zdanie jakiegoś innego, to on Ci wystawia ocenę, on Cię uczy i przedstawia swoje wymagania. Tak samo z administratorami, oni mają w nosie, co się dzieje na innym forum, bo ich nie interesuje, jak tam działa administracja. Ustalili pewne zasady i proszą o ich przestrzeganie.

Co do obrażania Cię i robienia z siebie "idioty", to ja to powiem tak. Nie my z Ciebie zrobiliśmy idiotę, sam to zrobiłeś.

Powodzenia na innym, większym i lepszym forum niż to ;P

Posted

Bez zadnego sensownego uzasadnienia pogrupia posta, co np. mi utrudnia czytanie. Tyle na temat.

Guest Anonymous
Posted
Vegeta, powiedz tylko co chciałeś osiągnąć przez ten temat? Pokazać, że jesteś kulturalny? Że jesteś na wyższym poziomie intelektualnym i kulturowym niż reszta osób na forum? Bo ja takie wrażenie odebrałem przez ten czas. Próbujesz nam wbić swoją wizję widzenia świata

Trzeba się bardzo wysilić, żeby posunąć się do tak idiotycznej interpretacji.

Chłopak po prostu się obruszył i wdając się w rozmowę z administracją chciał poznać powód swojej "krzywdy". Proste jak drut. Do tego taki elastyczny, co się sam prostuje.

Uprzedzając odpowiedzi: Nie, nie uważam was za idiotów, twierdzę tylko, że bardzo skrupulatnie staracie się zrobić z niego kogoś kim nie jest.

Posted

No wiec dostal ode mnie odpowiedz. Nie przeczytal regulaminu wiec zostal ukarany. Znajac go bardzo trudno jest dostac teraz 3 ostrzeżenie.

Guest Anonymous
Posted
No wiec dostal ode mnie odpowiedz. Nie przeczytal regulaminu wiec zostal ukarany. Znajac go bardzo trudno jest dostac teraz 3 ostrzeżenie.

No tak, okej. Co w regulaminie to w regulaminie. Ja się czepiam ataku na jego osobę przez użytkowników w stylu "głupek jesteś! nie pisz nic! najlepiej idź stąd bo musimy się wysilać, żeby odpowiadać w twoich tematach bo inaczej nie dotrze! I w ogóle co ty robisz? co z tego, że wcale nie musimy czytać ani odpowiadać w twoim tematach!chcesz być pępkiem świata!? ".

Posted

To jest stanowisko uzytkownikow, a nie moje. Nic nie poradze na to, ze takie jest ich podejscie do problemu. Ja nikogo nie wyzywam, tylko wskazuję błędy. Tyle na temat.

Posted
Ja się czepiam ataku na jego osobę przez użytkowników w stylu "głupek jesteś! nie pisz nic! najlepiej idź stąd bo musimy się wysilać, żeby odpowiadać w twoich tematach bo inaczej nie dotrze! I w ogóle co ty robisz? co z tego, że wcale nie musimy czytać ani odpowiadać w twoim tematach!chcesz być pępkiem świata!? ".

Czy ja wiem... ja osobiście daje mu radę-po co ma sie tutaj denerwować, skoro inne fora są lepsze, większe, ma tam fajnych znajomych, którzy nie czepiają się go za pogrubiony post... User ma pretensje o ostrzeżenia-a jak ktos wyżej zauwazył-w regulaminie pisze o pogrubionych czcionkach-gdyby przeczytał to by wiedział (;

Pisząc na m-forum poniekąd zgadzamy się na regulamin, admin go nam narzuca-a skoro decydujemy się tu wypowiadać-to go akceptujemy ;)

Pozdrawiam (:

Posted

Arboretum, czy go zaatakowałem? Pokazałem alternatywne wyjście, a to nie atak.

Posted
Dlaczego nie można używać pogrubionej czcionki?

Można. Ale raczej nie w całym poście.

Myślę, że warto jej używać jeśli chce się coś podkreślić w swojej wypowiedzi [jedno, dwa słowa].

I tyle.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia