Jump to content

Zaproszenie na półmetek

Didus

Recommended Posts

Posted

Witam.

Wiem, że są już tematy założone o półmetkach, lecz ja mam troche inny problem.

Więc tak: Mam chłopaka, chodzę z nim już ponad 2 lata i za miesiąc on ma półmetek. Zaprosił mnie, zgodziłam się niechętnie ponieważ chodzimy do różnych szkół i nie znam nawet 1 osoby z jego klasy. Będę się czuła trochę dziwnie.. :( Dodam jeszcze, że jestem młodsza od niego o rok. Boję się tych dziwnych spojrzeń dziewczyn z jego klasy i wogóle... Nawet nie wiem w co mam się ubrać, żeby się na mnie nie gapiły..

Podobno chłopaki z jego klasy też zapraszają dziewczyny z innych szkół.. Sama nie wiem co już zrobić.. Mam iść na ten półmetek czy lepiej sobie darować? Ale nie chce go urazić bo bardzo mnie prosił.

Z góry dziękuję za doradzenie.

Posted

Myślę, że mogłabyś pójść.

nie znam nawet 1 osoby z jego klasy. Będę się czuła trochę dziwnie.. :(

no to poznasz :)

Boję się tych dziwnych spojrzeń dziewczyn z jego klasy i wogóle... Nawet nie wiem w co mam się ubrać, żeby się na mnie nie gapiły..

nie zwracaj na nie uwagi (a chociazby dlaczego mialyby sie na Ciebie 'dziwnie' patrzec?). Co do ubioru to cos skromnego ale tez hm szalonego. poszperaj w szafie, na pewno znajdziesz^^

Podobno chłopaki z jego klasy też zapraszają dziewczyny z innych szkół..

Nie bedziesz sama =DD

uzalezniona_od_miodu
Posted

..chodzę z nim już ponad 2 lata.. i nie znam nawet 1 osoby z jego klasy.

Dziwne :|

Boję się tych dziwnych spojrzeń dziewczyn z jego klasy i wogóle... Nawet nie wiem w co mam się ubrać, żeby się na mnie nie gapiły...

Co Cię one obchodzą???

Mam iść na ten półmetek czy lepiej sobie darować?.

A czemu miałabyś nie iść? ja bym się nie zastanawiała.. idź i baw się!

Posted

No odpowiedź jest jasna: idź! ;D

Nie bój się spojrzeń innych. No daj spokój.

Na początku może i będziesz czuć jakąś krępacje, ale potem się wszystko raczej rozkręci. ;p

On na pewno zapozna Cię ze wszystkimi i dogadasz się ;)

Pójdź tam a na pewno samo się wszystko ułoży ;)

Baw się świetnie ! ;p

Posted

Oczywiście, że iść :wink: Nie tylko Ty będziesz tam obca, przecież inni też zapraszają ludzi z różnych szkół. Poznasz nowych ludzi :wink:

Posted

Ja bym poszla =] i nie przejmowala sie jakimis glupimi komentarzami czy nietakimi spojrzeniami dziewczyn z jego klasy =) a ubrac sie- to zalezy od tego czy oni maja taki typowe polmetek czy raczej taki malo formalny. W pierwszym przypadku najlepiej jakas sukienke (ale niekoniecznie czarna!), w drugim tak zebys sie dobrze czula i wygodnie sie tanczylo ;) nie mowie tu o dresie sprzed 3 lat, tylko raczej o dzinsach i jakiejs fajnej bluzce do tego =]

paczka_chrupków
Posted

idź. nie znasz ich to poznasz.

z resztą i tak prędzej czy później (patrz studniówka :wink: )

Posted
Boję się tych dziwnych spojrzeń dziewczyn z jego klasy i wogóle...

Nie zakładaj, że to głupie, złośliwe jędze.

Zresztą w czym problem? Idziesz tam ze swoim menem, on Cię tam zapozna z ludźmi i będzie fajnie ;) Przecież nie zostawi Cię samej w koncie.

Dodam jeszcze, że jestem młodsza od niego o rok. Boję się tych dziwnych spojrzeń dziewczyn z jego klasy i wogóle...

Tym akurat najmniej bym się przejmowała...

I na marginesie- może spotkasz jakieś swoje znajome ;)

Posted

idź! poznasz ludzi, a dziewczyny z jego klasy... co cię obchodzą, nie widzą, że z nim chodzisz.

Posted

Pójdź dla niego :) Za łatwo by było jak by w związku było tylko przyjemnie i bez większego wysiłku.

Posted

hej idź w koncu to TWÓJ chłopak i będziesz tam razem z nim. Powiedz jemu ze nie wiesz w co sie ubrać i aby popytal sie dziewczyn w klasie co one planują włożyć

Posted

Idź z nim. Nie rób mu tego, że nagle zmienisz zdanie i odpuścisz.

Nie ważne, że nie znasz nikogo z jego klasy. Będziesz z nim, a w trakcie zabawy na pewno poznasz wiele osób.

Spojrzenia zawsze są. I jest to nieuniknione. Ale chyba to nie jest największy problem (;

Sukienkę pożycz od koleżanki, kuzynki, kogokolwiek. I nie przejmuj się tym, że możesz wyglądać hmm.. inaczej niż pozostałe dziewczyny. Ważne, byś Ty czuła się dobrze w tym, w czym jesteś.

AniolekWGlanach
Posted

Ja bym poszła. Na początku na pewno będziesz sie czuła skrępowana, ale przecież poznasz nowe osoby. Załóż to, na co masz ochotę i nie przejmuj się głupimi docinkami czy spojrzeniami.

Posted

Pewnie że powinnaś iść. Więcej pewności siebie. nie ważne że jesteś młodsza nie rezygnuj z poznawania nowych ludzi 8) jeszcze masz okazję poznać znajomych chłopaka to fajnie.

Diogenes z Synopy
Posted

Jasne, że tak. Idź :) Po to są imprezy żeby poznać innych ludzi. Poznasz jego znajomych, może się zaprzyjaźnisz. Co z tego że jestes młodsza o rok? nic :P

Zobaczysz będzie fajnie ^^

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia