neon103

Nastolatki w ciąży

756 postów w tym temacie

co myślicie o dziewczynach które w wieku 15-17 lat są w ciąży?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nie mysle. Maja juz do dupy zycie... bo co to za perspektywa w wieku 16lat urodzic dziecko?... Poza tym takie laski to zamiast myslec głow? my?l? inn? czę?ci? ciała.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mazina chodzi ci o tylni? czę?ć ciała???

Moja ciocia w wieku 16 lat urodziła dziecko...

A ogl?dała? ostatnio rozmowy w toku, jak to 24 latka zrobiła dziecko z 16 letnim gówniarzem? I s? razem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogl?dałem ostatnio na Discovery jak 15-letnia dziewczyna była wci?ży i jak rodziła to ledwo co przeżyła :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednym slowem maja.. nie fajne... jeszcze nie ma najgorzej jak sa z miare normalnej rodziny, a rodzice mino bolu troche im pomagaja. Ja znam taka dziewczyne co wlasnie w wieku 16 lat urodzila dziecko. Jak to bywa w takich przypadkach, ojciec sie ulotnil, a dziewczyna nie dosc ze jest z biednej rodziny to jeszcze z rozbitej. Na szczescie matka jej pomaga, no i znajomi. Dawno juz jej nie widzialam ale podobno ma sie przeprowadzic, bo tutaj ludzie by jej zyc chyba nie dali :? Jedno co wiem na pewno to to ze sie bardzo zmienila.. na lepsze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem co mam o tym my?leć. współczuć czy gratulować głupoty. bo czasami ma się pecha... ale czasem to tylko nasza wina, bo po co pchać się do łóżka w tym wieku bez odpowiedniego zabezpieczenia? ma się czas, można poczekać, jeszcze bedzie nie jedna okazja. moja opinia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedy? na TVN były rozmowy w toku pokazywali dziewczyny co miały po 16 lat a dzieci rodziły jak miały 13-14 lat większo?ć z nich ma wtedy ciężko zwłaszcza je?li trafi? na faceta który je zostawi:/ a wychowaniem dziecka i tak w głównej mierze zajmuje się jej matka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nom, była też jedna która chodzila grubo ponad 7 miesiecy z dzieckiem w brzuchu i nikt z zewnatrz tego nie zauważył :) dopiero potem czas na bilans przyszedł

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no było było nie wiem jak można tego nie zauważyć:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuję takim dziewczynom, bo maj? zmarnowane życie.

Chociaż moja koleżanka jest teraz w klasie maturalnej i jest w ci?ży. Zarówno ona jak i jej chłopak bardzo się ciesz? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam wiele dziewczyn które urodziły dzieci w wieku 16 lat... Nie s? to moje jakie? bliskie koleżanki, ale powiedzmy znajome znajomych :] ogólnie życie takich dziewczyn jest straszne... Brak wykształcenia (rzadko która jest w stanie skończyć szkołę) Czesto rodzice się odwracaj? i nie chc? pomagać :( To przykre, bo co taka dziewczyna niepełnoletnia ma zrobić sama?? Znam też przypadek (koleżanka) która maj?c 15 lat (of course już dawno przeżyła swój pierwszy raz :] NO COMENT!!) chce miec dziecko :| Ja nie wiem jak jeszcze dziecko, moze wychowywać dziecko...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się bawić nie mog? tak jak przed tym bo teraz maj? obowi?zek.

Musz? wiedzieć że teraz musz? stać się dorosłe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No własnie nie mog? się bawić... To jest zmarnowanie najlepszych lat swojego życia, młodo?ci, wspomnień... W głowie mi się nie mie?ci ile te dziewczyny trac?.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem najpierw trzeba się wyszaleć bo młodo?ć niestety przyminie :( Dopiero potem mysleć o założeniu rodziny :D potem takie dziewczyny s? na wszystkich złe że straciły młodo?ć tak szybko przez nie zabezpieczenie się i pewno chciały by wrócić czas lecz na razie jest to nie możliwe cofn?ć się w czasie :( Może kiedy? będziemy mogli się cofn?ć w czasie i próbować naprawiać błedy które popełnili?my :) Chętnie bym cofn?ł czas i post?pił bym inaczej niż post?piłem :(

Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chętnie bym cofn?ł czas i post?pił bym inaczej niż post?piłem

raczej czasu sie cofn?ć nie da.. :( nie tylko ty chciałbys cofn?ć czas..

"to co odeszło już nie wróci" ehh...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każd popełnia błędy ale mam nadzieje że dorosnie czy dorosła do tego co się stało i bedzie dobrze zajmować się dzieckiem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No za ciekawie to takie dziewczyny nie maj?. A jeszcze gorzej, je?li chłopak nie chce jej już znać i nie uznaje dziecka.

Chociaż sami w dwójkę się w "takie co?" wpakowali. Bo wydaje mi się, że je?li kto? już się decyduje na seks, to powinien być ?wiadomy ewntualnej ci?ży itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chociaż sami w dwójkę się w "takie co?" wpakowali. Bo wydaje mi się, że je?li kto? już się decyduje na seks, to powinien być ?wiadomy ewntualnej ci?ży itp.

Oj tak... To 100% prawda. Trzeba my?leć zanim się co? zrobi. Czesto ludzie nie zwracaj? uwagi na knsekwencje, które s?, jak np. w przypadu nastolatek w ci?ży... straszne..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorzej jak sama wuchowuje bo wspólnik mowa o tacie nienarodzonego dziecka np: uciekł :/

Dziecko powinno mieć dwoje rodziców mamę i tatę

niektórzy chcieliby miec mamę i tatę ale nie mog? bo im Stwórca zabrał :/

a ci co mog? to nie maj? często przez głupotę rodziców :/

s? tez takie przypadki że matka nastolatki która jest w ci?zy zrzeka się córki i wnuka b?dz wnuczki :/

Żałosne ale tak niestety bywa :/

Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
s? tez takie przypadki że matka nastolatki która jest w ci?zy zrzeka się córki i wnuka b?dz wnuczki

własnie .. i co taka biedna dziewczyna ma pocz?ć.. ale gdyby j? kochali to nigdy by tak nie post?pili..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jednej strony żal mi takich dziewczyn,ale z drugiej no sorry to jest XXI w.,no jak mogli się nie zabezpieczyć.Lito?ci! No ale zdarza się.Moja kumpela ma 18 lat i dwu letni? córeczke.Cieżko miała dziewczyna ale teraz jest lepiej.Przyszły tatu? nie mógł doj?ć do siebie przez chyba rok,dziecka nie zauważał ,ale potem naszczę?cie się nawrócił ,dziewczyne wział do siebie do domu,bo miała sajgon w domu.I teraz dalej s? razem( w miare szczę?liwi) dziecko ma oboje rodziców.A Tatu? baaardzo kocha swoj? córeczkę..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co ja my?le o taich dziewczynach , gdy widze takie z wózkiem od razu na język przychodzi mi jedno , ale przecież nie można tak uogólniać wszystkich , może jednak One chciały zostać matkami? chciały Mieć spieprzone jedym słowem swoje życie osobiste? .. w?tpie by kto? chciał sobie partaczyć życie na własn? ręke ,,, jakby nie było na pewno s? to osoby nieszczesliwe , bo wiadomo ze w wiekszosi przypadkow s? one potepiane przez spoleczenstwo, wyklete przez dzielnice na ktorych mieszkaja , wytykane palcami na terenach poza itp. , ale jednak trzeba mieć dla nich odrobine tego wspolczucia , zrozumienia , kazdemu z Nas łatwo wygłaszać s?dy że to sama chciała , sama lazła do łóżka itp. racja zgadzam sie z tym , ale najpierw trzeba sie zastanowic jak My by?my sie zastanowili gdyby?my to My byli na jej miejscu , wielu z Was odpowie że jednak ma rozum i nigdy do tego by nie dopuscili by taka sytuacja zaistniała , nie bronie teraz tych wszystkich dziewczyn które mimo młodego wieku s? już matkami ale też nie potępiam , mam poprostu swoje zdanie , ale sam nie wiem czy to jest krytyka czy wspolczucie ... reasumujac wszystko sam nie wiem co robić , jakie wyglaszac sadyw tej sprawie , ciezko mi osadzac kogo? po tym co robi , nie przytakuje na taki tok postepowania bo moim zdaniem poprostu "taka wpadka" komplikuje nam reszte zycia, uniemozliwia dalsza nauke , zmusza nas do innych wyborów scieżek ... to tyle ..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie potępiam tych dziewczyn.Mnie sie wydaje że to nie które robi? dziewczęta żeby zakozaczyć że już s? dorosłe albo na przekór rodzicom.

Moja kolezanka mówiła że zrobiła dziecko z gosciem na przekór rodzicom.

Ale wiem ze kocha swojego syneczka i nie dała by go skrzywdzić.

Mozliwe że jest dużo takich dziewczyn które chc? mieć dziecko dlatego

żeby udowodnić że sie jest dorosłym. To smutne ale czasami tak bywa.

Moja kumpela jest dumna że ma syneczka.Powiedziała mi że tylko dla niego żyje.Jest całym jej ?wiatem.Pięknie to ujeła :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chciały Mieć spieprzone jedym słowem swoje życie osobiste?

Sczezrez w to w?tpie :] Chyba nikt na własne życzenie nie chce sobie zmarnować życia. One wiedziały co robi?, ale nie do końca my?lały o konsekwencjach jaki mog? zaistnieć

jednak trzeba mieć dla nich odrobine tego wspolczucia , zrozumienia , kazdemu z Nas łatwo wygłaszać s?dy że to sama chciała , sama lazła do łóżka itp.

Zgadzam się... I bardzo mi żal takich dziewczyn... mam do nich szacunek, ze pomimo cięzkiej sytuacji w tak młodym wieku, potrafi? sobie poradzić. Często bez pomocy rodziców, którzy się od nich odwracaj?...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz