• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • Kerosine
      "Kultura" kierowców
      Korzystam z dróg przede wszystkim jako pieszy [oraz pasażer komunikacji miejskiej], zatem poniższa - równie krótka, co wysoce subiektywna - lista najbardziej irytujących mnie zachowań i zjawisk na nich spotykanych stworzona została właśnie z takiej perspektywy: Wszechobecny pośpiech - wielu kierowców, przepuszczając pieszego na przejściu, sprawia wrażenie, że gdyby tylko mogli przejechaliby mu po stopach [nie zatrzymują swojego pojazdu, jedynie zwalniają prędkość, a sam pieszy zmuszony j
    • Kalafior_Grozy
      Co ostatnio oglądałeś?
      Mroczna Przyjaźń Jest sobie prawniczka z sukcesami i poznaje detektywa co jest wporzo gościem. Jednego razu uderza ona swoim autem w auto Vanessy co tak na prawdę nie jest Vanessą a uciekła z psychiatryka i ta "nie-Vanessa" zaczyna mieć na punkcie tej prawniczki obsesję.
    • Martusiaaaaaa92
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Zdarzyło się parę razy dość boleśnie w życiu uczuciowym.
    • Kalafior_Grozy
      Co ostatnio oglądałeś?
      Nieznana Siostra Jest sobie małżeństwo z kłopotami, gdzie ona ma depresję a on jest prawnikiem. Pewnego razu ona dostaje list i odkrywa, że ma siostrę bliźniaczkę i ta bliźniaczka się chce z nią spotkać, ale się nie spotykają bo ta z depresją ma depresję. Tymczasem nowa bliźniaczka podbija do tego męża i w ogóle to niezłe jaja wychodzą na koniec filmu, ale nie chcę robić spoilera.
    • Kerosine
      Co ostatnio oglądałeś?
      Pozostawania w klimatach fantastyczno-naukowych ciąg dalszy. Tym razem film znacznie bardziej "poważny" i realistyczny niż poprzedni; dogłębnie uzmysławiający widzowi nie tylko, że Ziemia jest tylko jedna, ale i miejsce ludzkości znajduje się tylko i wyłącznie na jej powierzchni, a Kosmos - choć może uwodzić obrazami rozrzuconych po nim barwnych mgławic czy egzotyką zjawisk niespotykanych w żadnym zakątku naszej planety - jest tak naprawdę zimnym, mrocznym, zionącym pustką potworem zdolnym przyp