• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

milerowna

Pocałunek z otwartymi czy zamkniętymi oczyma??

Recommended Posts

lubie zamknięte bo wtedy "odpada" mi jeden zmysł ( wzroku), do tego nie wsłuchuje sie w nic czyli zmysł słuchu też mi "odpada" i wtedy jest silniejszy zmysł smaku i czucia czyli większa przyjemność :D :D zmysł powonienia raczej na dużo też sie nie przydaje ( tylko troche :))

Jeżeli mamy ochotę popatrzeć sobie w oczy -to oczywiście, że z otwartymi. Jednak przeważnie wolę mieć zamknięta, zgadzam się, że lepsze doznania są :) Generalnie przy każdego rodzaju pieszczotach mam zamknięte oczy i skupiam się na czerpaniu przyjemności.

HHmm bez sensu to troche .Ja tam sama nie wiem czy moj parnet ma zamkniete oczy bo ja mam .Ale mysle ze to niejest problem .Moze poprostu spytaj sie jego

Mówią, że gdy partner ma otwarte oczy podczas całowania to, że nie całuje szczerze.
Ja właśnie dlatego czasem otwieram oczy. Ale jednak kiedy zamykam bardziej się wczuwam w pocałunek, czuje różnicę.

Ja bym dodal, ze jak ktos z dwojga ma otwarte oczy, to po prostu ma w glowie cos poza tym co sie akurat dzieje miedzy nimi. Na przyklad mysli o otoczeniu. Kiedy mrugamy oczami, to zmieniaja sie nasze mysli, moze to ma z tym zwiazek. Poza tym ja wyrazam w ten sposob niejaki szacunek "niepodgladania". Jak kto czuje, ale ja wole.. itd.

O ile, dla nas mężczyzn, całowanie nie jest niczym nadzwyczajnym, o tyle dla kobiet to bardzo intymne przeżycie.

Szczerze Ci radze - mow za siebie.

Tak dodajac, mysle, ze tu chodzi raczej o to jak bardzo jest ktos wrazliwy i - po prostu - romantyczny. Odnosze tez wrazenie, ze oczy nie sa potrzebne nam akurat w takim momencie do komunikacji. Wtedy "probujemy porozumiec sie" ustami :> Jak ktos otwiera to znaczy ze prawdopodobnie "sprawdza" druga osobe, troche kierunek nieufnosci.

lubie zamknięte bo wtedy "odpada" mi jeden zmysł ( wzroku), do tego nie wsłuchuje sie w nic czyli zmysł słuchu też mi "odpada" i wtedy jest silniejszy zmysł smaku i czucia czyli większa przyjemność :D :D zmysł powonienia raczej na dużo też sie nie przydaje ( tylko troche :))

Ktos tutaj czuje temat jak ja :)

jedno otwarte a jedno zamkniete i problem rozwiązany. ewentualnie można zmieniac ustawienie. np. najpierw lewe otwarte, a prawe zamkniete, a potem odwrotnie.
Rozwiazanie kapitalne! Nie omieszkam sprobowac.

Mój pierwszy pocałunek - na Mazurach - był z otwartymi oczami... Odbijało się mu światło ogniska w oczach - słodka sprawa, jednak wydawało mi się, że tak nie powinno być. Jednak do dzisiaj całujemy się z otwartymi oczami i chyba nie potrafiłabym inaczej. Czasem może przymknę na sekundkę, ale szczerze mówiąc uwielbiam tracić się w tym gorącym piwie :]

Preferuję oczywiście z zamkniętymi oczami..

z "otwartymi" oczami całują się tylko oschłe osoby, oczywiście to moje zdanie.

Różni ludzie, różne gusta... A ja czasem lubię gdy oboje mamy otwarte oczy, wtedy nie tylko czuję ale i widzę namiętnośc i pozadanie w jego oczach...

Preferuję oczywiście z zamkniętymi oczami..

z "otwartymi" oczami całują się tylko oschłe osoby, oczywiście to moje zdanie.

Oschłe osoby? Yyyy... a mogłabyś mi to nieco przybliżyć? Ja tam raczej do oschłych się nie zaliczam, a całuję w zasadzie TYLKO z otwartymi oczami ;P

ponoć gdy chłopak lub dziewczyna całują z zamkniętymi oczami oznacza że bardzo mocno kocha...

:P

może to tylko przesądy.

ale lepiej zamkniete ;>

hmmm ja tam zawsze zamykam oczy i mój partner też:P ale jeśli twój chłopak nie zamyka podczas pocałunku oczu to chyba nic dziwnego... wydaje mi się że nie musisz z nim o tym rozmawiać...chyba że ci to przeszkadza albo tak cię ciekawi to zapytaj czemu tak a nie innaczej:)

może to tylko przesądy.

ale lepiej zamkniete ;>

Nie tyle co przesady, ale polaczenie dwoch rzeczy: indywidualnosci osob oraz prawdziwych prawd mowy ciala.

Różni ludzie, różne gusta... A ja czasem lubię gdy oboje mamy otwarte oczy, wtedy nie tylko czuję ale i widzę namiętnośc i pozadanie w jego oczach...

A po co widziec pozadanie? Nie wystarczy tego czuc "dotykiem"? :D

@nameczanin: dziekuje za poparcie :>

To że nie zamyka oczu oznacza jedynie że woli mieć otwarte jak się z Tobą całuje. Mężczyźni są wzrokowcami, wolą widzieć swoją partnerkę, ale wiadomo że każdy ma swój gust. W każdym razie nie sądzę żeby to był powód do niepokoju :wink:

Zdecydowanie uważam , ze pocalunek z zamkniętymi oczami :) Taki pocalunek wydaje sie byc szczery ... i z zamknietymi oczami mozna sie rozkoszowac tym pocalunkiem :)

Ja ze swoim chłopakiem gdy się całujemy to mamy zamknięte oczy.Tak czujemy się o wiele lepiej.Ale uważam że to nie jest nic złego że jedna osoba przy pocałunku ma otwarte oczy.Ale jeżeli ci to przeszkadza to spróbuj z nim o tym porozmawiac.

Głównie zakmnięte ale czasami podglądamy i jak złapiemy sie wzrokiem to śmiejemy się ;> Chociaż czasami jak powiem partnerce, że sie peszy to nast. pocałunek przez chwile mamy otwarte oczy :P