Jump to content

Joe Christ


Pirat

Recommended Posts

Posted

Joe Christ

Pewnego dnia, roku pańskiego 1975, w małej mieścinie Bentleyem na świat przyszedł mały chłopiec nazwany później Joe. Jego matka Maya rodziła w obskurnej, drewnianej chacie, gdyż służba zdrowia w Izraelu nie stała na zadawalającym poziomie. Poród przyjmował ojciec Jonathan.

- przyj kochanie, przyj! – krzyczał Jonathan do swej żony, niczym jak na piłkarzy w telewizji

- zamknij się, ja rodzę!! – odkrzyknęła.

Urodziła, spojrzała na maleńkiego chłopca, który szczerze mówiąc wyglądał dość odrażająco, pokryty był dziwnym śluzem z łona matki.

- oo, jaki piękny bobas – powiedziała kobieta, zapominając jakie katusze znosiła jeszcze minutę temu

- tak, piękny, tyle że trochę oślizgły... – powiedział z przekąsem Jonathan

- urodę to ma po mamusi... że co?! oślizgły!? ja ci dam ty stary łazęgo!

Wnet zapukał ktoś do drzwi:

- dzień dobry, jesteśmy trzema królami z firmy ubezpieczeniowej „Królewskie Ubezpieczenia

Link to comment
Posted

O lol, dobre :wink:

Link to comment
Incomprehensible
Posted

Synek, rządzisz. (:

Tak jak miało, humor poprawiło. Ale to wczoraj. :mrgreen:

Link to comment
Posted

Piracie to jest genialnie niepoprawne xD

Fragment z chomikiem i chlebem najlepszy ^^

Link to comment
Posted

Mimo, że nie gustuję w tego typu opowiadaniach to to mi się bardzo spodobało. ;) Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję przeczytać coś Twojego autorstwa. (:

Link to comment
Posted
Piracie to jest genialnie niepoprawne xD

normy poprawności są zwyczajnie nudne ;)

Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję przeczytać coś Twojego autorstwa. (:

będzie okazja jeszcze nie raz ;)

(Pirat - drugi Mickiewicz xD )

Mile widziane są również opinie, sugestie odnośnie 'technicznej' strony, niewiele piszę, w sumie wcale więc niezbyt się na tym znam..

Link to comment
Posted

Piratku tak Cie wychowałem z Inco na ŚWIRA ; D

Pisz więcej mój ty utalentowany chłopcze, a Judasz tylko udawał Pijaka ;;

Link to comment
Posted

Piracie, podziwiam za wyobraźnie ; )

Link to comment
Posted
bierzcie i jedzcie, bo jak nie to ja zjem

Boskie ;)

8maja

Moje urodziny ; D

Mile widziane są również opinie, sugestie odnośnie 'technicznej' strony

Coś dla mnie ;)

Opowiadanie jest poprawnie napisane, zauważyłam jeden błąd ortograficzny, ale niewielki skoro nie mogę sobie przypomnieć co źle napisałeś. Nie ma rażących błędów językowych skoro nic nie zauważyłam. Opowiadanie jest napisane ciekawie, dowcipnie. Przeczytałam je z przyjemnością. Niektóre stwierdzenia są świetne i te nawiązania do biblijnych historii. Podoba mi się Twój styl pisania.

Piszesz lepiej niż Twój forumowy ojciec

Pisz dalej, bo masz dobry początek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • grzechu98
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up