Madziula01989

biopsja

6 postów w tym temacie

Czy miała któraś z was robioną biopsję a jeśli tak to czy to boli?Na jakiej zasadzie to się odbywa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam robioną biopsję kolana. Szczerze? Boli, niestety boli, i niech lekarza nie zdziwi jeśli zaczniesz nawet przez zaciśnięte zęby kląć tak, że sama siebie nie poznasz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja mama miała z węzła koło szyi;/ przez miesiac miała porażenie nerwów w ręce;/ na szczęscie jej przeszło-tak jak powiedział lekarz...

w czasie zabiegu zemdlała prawie 2 razy...

jednak jak trzeba to trzeba!...;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zapomniałam dodać że chodzi mi tu o biopsję piersi bo niedługo będę miała ją robioną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze troche bolec, zalezy od tego jaki rodzaj biopsji. Sa takie ktore polegaja na wycieciu malego kawaleczka, i sa takie ktory pobieraja tylko troszeczke tkanki i prawie nie bolą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Wygląd zewnętrzny - w jakim stopniu ważny?
      Dokładnie. Dużo łatwiej (i przyjemniej) nawiązywać kontakt z osobą o miłej powierzchowności, niż z kimś, kto wydaje nam się odpychający. Nie wiem jak inni, ale ja przy pierwszym kontakcie nie jestem w stanie wywnioskować, że, dajmy na to, tęga i pryszczata osoba, pod swoją fizycznością kryje świetny gust muzyczny i zamiłowanie do literatury. Nie. Pierwsze wrażenie sprowadza się do tego, że to ktoś po prostu zaniedbany.   
    • Co ostatnio sami ugotowaliście/usmażyliście/upiekliście?
      Jestem w trakcie gotowania zupy z pieczonej cukinii i szpinaku. Przepis znaleziony w internecie, nie wiem czego się po tym spodziewać. 
    • Gdzie trzymacie pieniądze podczas wakacji?
      Na każdej wyprawie mam pieniądze zawsze przy sobie. Zwykle portfel mam w małej nerce na brzuchu tak, żeby kieszonkowcy mieli utrudniony dostęp, a w hotelach nerka idzie pod poduszkę w razie wieczornej niespodzianki. Pod namiotem też zawsze kasa przy serduchu, a na noc pod głowę. Jeszcze pieniędzy mi nie ukradli. 
    • Katastrofa w Smoleńsku - wypadek czy zamach ?
      Najlepiej jak by tam wcale nie polecieli tylko pojechali pociągiem. Nie było by katastrofy, nie zginęli by ludzie. Nie jestem ekspertem do spraw badania wypadków lotniczych i daleko mi do formułowania jakichś dalece idących tez na temat przyczyn, ale jednego jestem pewien. Gdyby leciał z wizytą Miedwiedjew i jego samolot rozbiłby się w lasach kabackich, ruscy na pewno by nam nie oddali śledztwa a wrak by zabrali do siebie tak szybko jak to tylko możliwe. Oczywiście są sprawy bardziej palące niż Smoleńsk, które dotykają nas bezpośrednio i one powinny byc priorytetem.
    • Wasz ostatni zakup.
      Patelnia. W końcu porządna! Zawsze chciałam miec patelnie, którą będę mogła wsadzić równieć do piekarnika, albo nie będę się bała że facet mi ją porysuje metalową opatką ;D No i oto jest patelnia ambition z serii taurus. Kupiłam taką nie za dużą, 24 cm, ale idealna na moje smażenie na 2 osoby. Jest z odlewanego aluminium, nic nie przywiera. Od razu jak tylko do mnie przyszła to ją przetestowałam  Schabowe idealne
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84330
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Okapi2016

• Tematów
      57870