• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Weronika

Wymarzony ciuch

Recommended Posts

Temat zaczerpnięty z innego forum, mam nadzieję że się tutaj nie powtórzył ;)

Każda kobietka popada w pewnym momencie życia w obsesje na punkcie jakiegoś ciuszka-czy to zakochuje się w cudnej bluzeczce z wystawy, obok której przechodzi idąc ze szkoły, czy umiera z zazdrosci patrząc na śliczny żakiet koleżanki z klasy... JEDNAK z jakiś powodow nie może mieć takiego ciuszka (za niskie kieszonkowe/inne wydatki/...)

Na punkcie jakiego ubrania macie małą obsesję? Moze szukacie czegoś bezowocnie?

(można opisywać, wklejać zdjęcia-a nóż widelec któraś z dziewczyn będzie wiedziała gdzie można spotkać np spodnie o danym kroju...)

Suknia ślubna hahaha :) to to potrafi zrujnować kieszenie :P

O tak. Zawsze jak idę przez miasto - podziwiam suknie ślubne. Uwielbiam na nie patrzeć.

A tak z takich nieosiągalnych dla mnie.. Spodnie z levisa z wystaw (rurki) za 200-300 pln, na które mnie niestety nie stać, ach, trudno. :roll:

hmm, taki ktory podziwiam na przechodzacych ulicami kobietach, a pozniej za zadne skarby swiata nie moge znalezc czegos podobnego w sklepach ;P ! Czasem sie zastanawiam,gdzie niektore kobiety robia zakupy, skoro ja obejde wszystkie mozliwe sklepy i nie tafie na taka rzecz ;P

hmm, taki ktory podziwiam na przechodzacych ulicami kobietach, a pozniej za zadne skarby swiata nie moge znalezc czegos podobnego w sklepach ;P ! Czasem sie zastanawiam,gdzie niektore kobiety robia zakupy, skoro ja obejde wszystkie mozliwe sklepy i nie tafie na taka rzecz ;P

O, to, to.

Ostatnio mnie nawiedziła faza na płaszczyk, taki jak na teraz, na jesień, z kapturem. *_*

W sumie już jeden mam, ładny, czarny, ale bez kaptura. A ja muszę z kapturem mieć, bo... no, bo muszę. ;P

Dzisiaj szła dziewczyna i miała taki właśnie płaszczyk śliczny, tylko zielony. No i z kapturem! Zastanawiam się, gdzie ona go dorwała, skoro ja nigdzie nie widziałam. :<

buty na jesień. płaskie botki z zaokrąglonymi noskami, nie w szpic! nie ma, nie ma nigdzie.

oraz buty na obcasie w stylu lat 20tych, których teraz pełno w sklepach, ale wszystkie mnie uwierają.

Mówicie, że nie możecie znaleźć takich ciuchów - może większość z nich jest kupowana w lumpeksach. ;P

Co do tematu - mi się również marzy suknia ślubna, ale poza tym to arafatka, mrr. Tylko nigdzie nie widziałam takiej, jaką chciałam. A poza tym to czas postarać się o bluzkę z logo happysad.

Wymarzony ciuch?

Nie wiem,czy taki jest, zresztą i tak nie biegałabym w gotyckiej sukience

po mieście, szybko by mi się znudziła.

ja mam obsesje na punkcie bucikow emu. moje 2 przyjaciolki takie maja i tez bym chciala ale to tak glupio 3 w takich samych, a one mialy jakies waty o to. kase mam no ale kupic ich nie kupie:( ;p

ojojoj....buty Nike takie kolorowe,wielkie i efektowne za 300 stówy..albo buty reeboka freestyle....boskie :P:P i jeszcze czarna albo fioletowa kurtka skórzana......ach te marzenia :P:P

ojojoj....buty Nike takie kolorowe,wielkie i efektowne za 300 stówy..albo buty reeboka freestyle....boskie :P:P i jeszcze czarna albo fioletowa kurtka skórzana......ach te marzenia :P:P

taa.. te butki z nike są booskie;)

..i do tego kolorowe kolczyki.. szał^^

a za mną chodzi od jakiegoś czasu taka klasyczna mała czarna - zapinana z tyłu na suwak, w dekoltem aż pod szyję, do kolan i wcięciem w talii, ach! ^^

buty na jesień. płaskie botki z zaokrąglonymi noskami, nie w szpic! nie ma, nie ma nigdzie.

oraz buty na obcasie w stylu lat 20tych, których teraz pełno w sklepach, ale wszystkie mnie uwierają.

nic tylko pozostało mi smutno potaknąć. słowo w słowo identycznie. gorzej bo to nie zachcianka ale konieczność gdyż ponieważ nie mam w czym chodzić po świecie, serio.

Inco w Bershce są i w Stradivarius'ie, widziałam też w H&M'mie, i pewnie na allegro ich pełno znajdziesz : )

Marzy mi się taka koszulka [już niedługo ją zakupię ; D ]:

o taka:

11461xt2.jpg

Oprócz tego czerne rurki, ale z takiego śliskiego materiału, cos jak satyna [ a może to jest satyna?] i te buty [tylko, że inny kolor]:

456162055

Tylko, że butów chyba nie kupię, ale chciałabym, ładne.

Albo te:

mexican-bingo-el-diablito-wmns-nike-vandal-high-1.jpg

PIKNE :D

Kejti, te pierwsze buty są boskie, ale owszem inny kolor by się zdał ;)

Ja właśnie mam zamiar kupić jakieś buciki w tym stylu, w sklepach mały wybór, jak zawsze przez Internet zamówię ;)

Są są. Ja takie kupiłam i to w przystępnej cenie - 59.99 (;

Mnie się teraz aktualnie marzy sukienka-bombka. W sumie kupię chyba taką na bal, ale chcę teraz (:

Czarne kozaczki, zamszowe. W stylu balerinek. Na szpilce. Do tego czarny płaszczyk na zimę (:

Na lato - cienka sukienka, czerwona, wiązana na szyi, przed kolana, achh.

Kejt, żeby to było takie proste. (; Stradivariusa uwielbiam, jak jestem we Wrocławiu to tam zaglądam. U mnie ani w okolicach niestety nie ma. Bershki też nie. No, poszukamy w H&M'ie.

Te Twoje wymarzone butki fajne. ; DD

I jeszcze bym chciała płaszczyk na zimę i jakieś ładne botki, bo moje z Heavy Duty się tak pozdzierały, że żaden szewc ich nie chce zrobić. ;x