Jump to content

Najgorszy zawód świata.

Mendoxes

Recommended Posts

Każdy ma swoje pasje.

Niektórych nie zniechęcają niskie zarobki - chcą robić, to co ich interesuje, dzięki czemu będą odczuwać satysfakcję.

Co nie znaczy, że za dobrze wykonywaną pracę chcemy być nagradzani w postaci wysokiej pensji.

Poza tym - jeśli nie byłoby nauczycieli - kto by Cię teraz uczył?

Żadna praca nie hańbi aczkolwiek najstarszy zawód świata to chyba jedyny zawód, którego bym się nie podjął niezależnie od sytuacji.

LadyInBlack123

Według mnie... Chyba osoba która wykonuje sekcje zwłok ma nie za ciekawą robotę xD Tylko chodzi mi tu o sekcje zwłok np. ciał po wypadkach itp. Ohyda... xD wiem ludzkie ciało ale jednak xD A tak poza tym to jeszcze pani do towarzystwa...

tak się zastanawiam skąd ci biedni nauczyciele w takim razie biorą pieniądze na domy pod miastem, dobre samochody i drogie ciuchy.

Zależy gdzie uczą i czy są dyplomowani itp. Poza tym czasem mają kasiastego partnera, są sami (nie mają na utrzymaniu rodziny), mogli wziąć kredyt, otrzymują spadek/pomoc po nadzianych rodzicach. Niektórzy mają wikt i opierunek za darmo, więc wywalają pieniądze na lansiarskie pierdoły.

Często małomiasteczkowe kompleksy dają się we znaki i taki belfer woli oszczędzać na jedzeniu, byle dobrze wyglądać. Wystarczy się trochę rozejrzeć.

Za to reszta, która nie miała tak z górki ledwo wiąże koniec z końcem, bo na same opłaty idzie większość pensji. Już nie mówiąc o utrzymaniu całej rodziny.

histeryczna
Prostytutka ;_;
Może niektóre lubią swoją "pracę", kto tam wie..

Według mnie można jeszcze dopisać ludzi pracujących z psychopatami itd.

E tam patolog to nie najgorsza robota, zależy co kto lubi, dlatego również zastanawiam się nad prostytutką mianowicie:

Może niektóre lubią swoją "pracę", kto tam wie..

właśnie.

Jednak zostaje przy swoim onkologu, szczególnie pracującym z dziećmi

Mówcie co chcecie ale dla mnie najgorszym zawodem jest bycie... księgowym.

Taki człowiek ma naprawdę przesrane wypełniając tyle tabel, rubryk i nie wiadomo czego jeszcze, mnie by szlag trafił od takiej roboty, codziennie tylko wypełnianie, wpisywanie itp.

.

Podpisuję się do tego rękami i nogami ;) Może jeszcze grabiarz, lekarze którzy wykonują sekcje zwłok, chirurdzy, dentyści. I nie pisać mi, ze przecież duzo zarabiają itd ;) Dla mnie te zawody są przerażające i ohydne ;) Oczywiście to moje subiektywne zdanie.

Jednak zostaje przy swoim onkologu, szczególnie pracującym z dziećmi

mysl ze pomagasz ludziom napewno pomaga w takiej pracy.. i nie uwazam ze to najgorsza praca ..

Mimo wszystko najgorszym jest zarabianie na siebie "dupa" ..

mysl ze pomagasz ludziom napewno pomaga w takiej pracy.. i nie uwazam ze to najgorsza praca ..

Jasne że pomaga, ale mówimy o nowotworze. Nie oszukujmy się. Nie wierzę że w całej swojej pracy onkolog nie poinformuje pacjenta że zostało mu mało czasu życia. To jest według mnie najgorsze w tym zawodzie.

histeryczna
chirurdzy, dentyści. I nie pisać mi, ze przecież duzo zarabiają itd Dla mnie te zawody są przerażające i ohydne
Hm, ohydne? Może trochę badźgania jest, ale wedlug mnie - fajne i ciekawe (:
Wyrafinowana

dla mnie najgorsze zawody, to takie ktore sa zwiazane ze smrodem.

wszystko co mi sie kojarzy ze smieciami, szambem, masarnia, rybami, ogolnym gniciem i rokladem porusza mnie do glebi (glownie doslownie).

Dla mnie najgorsza robota to pracva w Mc'Donaldzie. Pracuje tam dopiero 1,5 miesiąca a już jestem na skraju załamania psychicznego... Myślałęm że będzie tak jak w reklamie: "miła atmosfera, nowe fajne znajomości". Fakt znajomości fajne, ale jakby spojrzeć tylko na pracowników tych najniższych w hierarchi. Wymagania mają takie że masakra, i do tego robią wielkie wyrzuty, jak się chce wolne mieć, albo nie pójdzie do domu gdy mają za dużo ludzi. A do tego wypłata, to też już masakra.

histeryczna
dla mnie najgorsze zawody, to takie ktore sa zwiazane ze smrodem.

wszystko co mi sie kojarzy ze smieciami, szambem, masarnia, rybami, ogolnym gniciem i rokladem porusza mnie do glebi (glownie doslownie).

Po pewnym czasie ten zapach by Cię już nie odrażał, mogłabyś już tam nawet jeść - udowodnione naukowo w sumie x)

właściwie każdy mówi o zawodzie którego nie chciałby wykonywac, bo w jakis sposob go odraża, myślę że każdy ma inne powołanie i jeśli wybierze pracę(lub po prostu nie będzie miał wyboru) w której nie bedzie sie dobrze czuł to bedzie to dla niego najgorsza praca na świecie, są ludzie którzy dobrze czują się jako księgowi, akwizytorzy, lekarze, dla innych widok krwi jest przerażajacy, niektórzy nie lubią matematyki, liczby ich przerażają a inni chodzic po ludziach i wciskac jakies przedmioty.

Wyrafinowana
Po pewnym czasie ten zapach by Cię już nie odrażał, mogłabyś już tam nawet jeść - udowodnione naukowo w sumie x)

zdaje sobie z tego sprawe, menele i inni potrafia miec na sobie tak smrodliwe rzeczy i zyja;)

niemniej jednak watpie by zatrudnienie pracownika, ktory przez miesiac rzyga zanim sie przyzwyczai byloby oplacalne ;) ale jest dla mnie drugi aspekt takiego zawodu: czlowiek w pewnym momencie tym "zapachem" przesiaka... to juz nie kwestia tego czy ja to czuje, ale jakie przyjemnosci mieliby inni w kontakcie ze mna. brrrr.

• 2 weeks later...
Może jeszcze grabiarz, lekarze którzy wykonują sekcje zwłok, chirurdzy, dentyści.

a ja bym chciała być dentystką :D chirurg tez spoko, ale nie wiem czy bym dala radę :)

dla mnie to chyba prostytutki, kierowcy tirów i Ci, którzy pracują w smażalni ryb.

marlen'Ka ^^

Może grabarz straszne ;//

Lekarz chodź chciała bym być w przyszłości ale najgorsze jest patrzeć jak ktoś umiera ;// jesteś w tedy taki bezradny ;| Albo trzeba będzie powiedzieć że wasza "córeczka" niestety nie żyje.

Szok ;/ Chodź z jednej strony radość że komuś pomogłam uratowałam życie etc.

Witam:)Moim zdaniem nie ma naświecie taakiego zawodu ktoróego by sie czlowiek nie podjął:P dlatego trudno jest pwoiedzieć tak na prawde ktory z posrod tysiecy jest najtrudniejszy:P ale mysle ze najbardziej przerabanym zawodem i nie wdziecznym zarazem jest - NAUCZYCIEL:P

Pozdrawiam:)