• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

angell:*

Kastracja pedofili

Recommended Posts

a taki pedofil to nie zwierze?

Może nie... to coś gorszego..

Taaaak, zniżmy się do jego poziomu, pobawmy sie w dżungle i kodeks Hammurabiego, bo na cholerę wyciągać wnioski z 5000 lat cywilizacji?

Tak więc:

-nie gadajcie głupot, że po kastracji zostają im ręce, język i reszta, bo to sobie może wykorzystać do pracy, ale nie do molestowania. Dla mniej zorientowanych w temacie, po kastracji mężczyzna nie czuje żadnego pociągu seksualnego

-a ja nie jestem za tym, żeby dawać ich na dożywocie, bo dlaczego ja mam doginać w pracy na utrzymanie tego skurwysy___wa?

-a jeśli chodzi o głosy, że zawsze można skrzywdzić niewinnego człowieka.... Postuluję o niewsadzanie ludzi do więzień. Mało siedziało bez winy? I nie aresztujmy żadnych pseudokibiców. Może on trzymał kija, bo kolega z rywalizującego klubu zakrztusił się dropsem i pomaga mu wykrztusić?

Osobiście jestem za przymusową kastracją dla: pedofili (po drugim wyroku), gwałcicieli (po drugim wyroku) i dewiantów/morderców/gwałcicieli, którzy zmuszali do stosunku i wykorzystywali ze szczególnym okrucieństwem (po pierwszym wyroku, ale tylko wtedy gdy nie ma najmniejszych wątpliwości co do winy).

Dodatkowo dobrym pomysłem byłoby nałożenie grzywny w wysokości kosztu wykonania zabiegu.

-nie gadajcie głupot, że po kastracji zostają im ręce, język i reszta, bo to sobie może wykorzystać do pracy, ale nie do molestowania.

Zastanów się raz jeszcze.

Dla mniej zorientowanych w temacie, po kastracji mężczyzna nie czuje żadnego pociągu seksualnego

Pociąg seksualny swoją drogą, ześwirowanie drugą.

Pedofil, gwałciciel czy jakikolwiek skurczysyn to nadal nie kot a może w ogóle zacznijmy nałogowo kastrować ludzi, zaczniemy kastrować wszystkich co są Don Hłanami, wszystkim puszczającym się za często panią zaszyjemy.

Wsadzanie do więzienia jedno, przymusowe leczenie drugie, kastracja nie powinna być trzecia, w żadnym przypadku.

może w ogóle zacznijmy nałogowo kastrować ludzi, zaczniemy kastrować wszystkich co są Don Hłanami, wszystkim puszczającym się za często panią zaszyjemy

W takiej sytuacji moglibyśmy się czuć bezpiecznie stąpając po świecie, prawda? ;)

Kobietę nikt by nie zgwałcił, dziecka tym bardziej. Małżeństwa nie byłyby rozbijane z powodu romansów.

Jestem na nie.

Jeśli mamy być sprawiedliwi - tak jak napisał Mendoxes - traktujmy wszystkich na równi. Skoro pedofil krzywdzi dziecko - ok, wykastrujmy go, ale wykastrujmy również gwałciciela, który krzywdzi kobietę. Wykastrujmy niejednego ojca, który molestuje swoją córkę.

Jeśli chcemy wprowadzić kastrację - dla wszystkich osób, które wykorzystują seksualnie inne istoty.

Oczywiście, każdy patrzy na fakt, że pedofil krzywdzi dziecko w ten sposób, że drzazga na zawsze pozostaje w jego psychice. Ale nikt nie myśli o młodej dziewczynie/kobiecie, która zostaje zgwałcona przez obcego, lub co gorsze krewnego.

Jestem za kastracją, tak jak już powiedziała claudynka, dla wszystkich istot, które wykorzystują seksualnie innych.

skrzywienie seksualne swoją drogą, ale wyrządzanie poprzez to krzywdy innym jest niedopuszczalne w XXI wieku. Bestialskie zachowanie seksualne wobec dzieci, czy dorosłych z możliwością ich powtórzenia moim zdaniem skłania ku kastracji.

I jakoś nie ma u mnie żadnego z przejawów litości. Nawet na słodkie oczka. bo co komu po tym, że jakiś psychopatyczny pedofil czy gwałciciel trafi do więzienia. Polskie prawo jest na tyle ograniczone, że pewnie da ma góra 10 lat. A po 10 latach co? znowu może zaczaić się w krzakach i porywać bezbronne bachory.

Moim zdaniem kastracja - nie. Bo co mu to da? Może ze złości zabije kogoś, a nie zgwałci, bo nie może? Po drugie, odetnie mu się co trzeba - koszy, i niby kto będzie za to płacił? Zapewne państwo. Po trzecie, co to za kara? Operacja, która nic nie będzie boleć, wykonana pod narkozą i koniec?

Powinni raczej po prostu zwiększyć wyroki dla takich przestępców, bo w Polsce to fakt, że za małe są.

Taaaak, zniżmy się do jego poziomu, pobawmy sie w dżungle i kodeks Hammurabiego, bo na cholerę wyciągać wnioski z 5000 lat cywilizacji?

posłużę się tylko słowami Kazika: "nie ma litości dla skur**synów"

Według mnie powinna wejść taka ustawa, ponieważ tacy ludzie nie będą już krzywdzić dzieci.

Człowiek to człowiek, mimo, że chory to dalej człowiek!. Jestem za tym aby pedofile dostawali dożywocie, bez możliwości wcześniejszego zwolnienia, ale nie kastrować ich. Poza tym w więzieniu pedofile mają naprawdę ciężkie życie u innych współwięźniów.

No i bardzo dobrze, należy się im. To, że mają w więzieniach ciężkie życie, nie znaczy, że już wystarczy im cierpienia. Cierpienie tych zboczeńców w więzieniu jest niczym w stosunku z tym co przeżywa wykorzystywane seksualnie dziecko!

Wszystko jest kwestią odróżnienia kary od zemsty.

Istnieją jakieś prawa człowieka, jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji, przeciwnikiem obcinania rąk za kradzież, torturowania więźniów i innych podobnych rzeczy to nie mógłby się zgodzić na PRZYMUSOWĄ kastracje.

Ja nie za bardzo wierzę w coś takiego jak sprawiedliwość, wieć zawsze patrzę na tych niesłusznie skazanych.

Moim zdaniem zamiast wydawać pieniądze na kastrację, lub leki dla pedofili, powinno się te pieniądze przeznaczyć na odkrywanie przyczyn takiego pociągu.

Istotna sprawa która powinno się podać pod dyskusję społeczną to także kwestie zniesienia ograniczeń wiekowych w kwestiach seksu - tak jak jakaś 14 latka i 15 latek mają się ku sobie i jak coś takiego postrzega społeczeństwo. Nadal w wieku kwestiach seks postrzegany jest jako zło. A co jeśli to jest powodem że człowiek zmienia się w pedofili?

Inna sprawa to coś takiego jak tolerancja. Coraz więcej się walczy o tolerancje dla takich osób jak homoseksualiści. Ich lobby spowodowało że nie jest to już zaburzenie psychiczne (zostało to skreślone z listy) i istnieje obawa że i pedofilia zostanie z takiej listy skreślona. W Holandii już kilka lat temu założono partię białych pedofili - i to jest istotne zagrożenie.

Podsumowując to w 3 punktach:

Znęcanie się - NIE

Poszukiwanie przyczyny - TAK

Realne zwiększenie bezpieczeństwa osób nieletnich uprawiających seks - TAK

posłużę się tylko słowami Kazika: "nie ma litości dla skur**synów"

A co, polskie prawo ma się dostosowywać do jakiś mało znanych filozofii życiowych? Nie, dzięki. Nie mam zamiaru w przyszłości płacić za traktowanie potworów tak jak oni potraktowali kogoś.

ja również jestem za.

ale tylko, jeśli będzie 101% pewności, że oskarżony jest winny.

dlaczego jestem za?

a dlatego, że wykorzystywanie seksualne dzieci jest nienormalne. takie dziecko, jesli przeżyje nie ma przyszłości. takie wspomnienia na pewno prześladują przez całe życie. pedofil w pewnym sensie zabija człowieka. dziecko. ostatnio słyszałam o przypadku, który molestował dziecko półroczne. niemowlę. i czerpał z tego przyjemność. coś takiego jest niepojęte. chore.

Morgana Kazik nie miał na myśli pedofilów;)

natusi_a, ale nie ma takiego prawa które mówi że ktoś ma być winny na 101%, prawo jest albo go nie ma. To sędzia decyduje kto jest winny a kto nie, a sędzia jest tylko człowiekiem i może się mylić. I tu pojawia się problem!

Sędziego można przekupić, może on ulec presji jakichś środowisk (społeczeństwa, medialnej nagonki, rodziców). Dowody można spreparować, świadkowie mogą kłamać - to duże zagrożenie, zbyt duże.

Czy byłabyś gotowa wydać na kogoś taki wyrok?

I kto miałby tą kastrację przeprowadzać, to pewna forma kary śmierci.

A co jeśli po roku okaże się jakie są przyczyny, lub znajdzie się lek na taki chory pociąg seksualny?

Jest zbyt wiele pytan i zbyt mało odpowiedzi.

Nie wiadomo też co by było z tymi skazanymi na kastrację. Oni mogli by doznać psychicznego spaczenia o dużo większym poziomie, mogliby np chcieć zemsty i albo nie mogąc wykorzystywać mogli by zacząć zabijać.

Choroba chorobą, ale nie róbmy z ludzi psów lepiej zabić niż wykastrować, bo pedofilom i tak zostaną palce, języki i inne tego typu rzeczy.

Dokładnie. Pedofil wciąż będzie nękał dzieci. To nic nie da. I wątpię, żeby ta ustawa weszła w życie..

Dorothee, kastracja to nie odcinanie penisa. To co jest celem kastracji to zmniejszenie, a wlasciwie zanik popędu seksualnego, o ile dobrze pamiętam to staje się to poprzez uniemożliwienie produkcji testosteronu.

Palce i język pozostają, ale ktoś nie powinien mieć już chęci by je wykorzystać.

Chociaż jedna rzecz to czyjś popęd seksualny idący z lędzwi a inna to co ma w mózgu.

Ja się tym nigdy nie interesowałem, nie wiem jak to jest, i o co chodzi z pedofilami.

W moich powyższych postach tylko zwracałem uwagę na możliwości błędnego wykorzystania tego prawa, bo ot ma największe znaczenie.

Głupio by było gdyby kiedyś wasz ukochany niewinnie został wykastrowany.

Morgana Kazik nie miał na myśli pedofilów;)

Naprawdę wydałam się aż taką idiotką?

Głupio by było gdyby kiedyś wasz ukochany niewinnie został wykastrowany.

Oj, kto powiedział że niewinnie?

zazwyczaj jeśli ktoś zabije człowieka z broni palnej, zabiera mu się ją.. czemu nie miałoby być tak i w tym przypadku?

Dorothee, kastracja to nie odcinanie penisa.

Wiem przecież. Za kogo Ty mnie masz? Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie, że tabletki są w stanie tak zadziałać na człowieka, że zupełnie przestanie odczuwać popęd

Proponuję dorzucić lobotomię , zamknięty zakład psychiatryczny albo wydanie gawiedzi .

Szczerze? Gościa, który zbliżyłby się do moich dzieci zabiłabym gołymi rękoma, i niech nie bawią się w humanitarnych ludzie, którzy zza biurka mają do czynienia z takimi ludźmi.

Uważam, że powinna być kara kastracji, ale oczywiscie na udowodnione winy. POWINNA być, bo później słyszymy ojeciec ma z wlasną córką 5 dzieciaków! Zgroza.

Powinno sie kastrować pedofili, ba... nawet trzeba! W naszym wspaniałym państwie pedofil za dobre sprawowanie wychodzi z wiezienia po niecałym roku. Do tego zdarza sie,że ci "ludzie" wracają w miejsca gdzie mieszkały napastowane przez nich dzieci. To jest chore! A po kastracji... może coś by ona dała. Jak najbardziej jestem ZA.