Jump to content

Schizofrenik na forum ... Uciekamy.

Schizofrenik

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich. Liczę na wzajemne korzyści wypływające z wspólnego życia na forum.

Uwielbiam obśmiewać codzienną rzeczywistość i sprzeciwiać się wszystkim, którzy uważają się za mężów stanu, przewodników narodu oraz wybitnie uczonych w piśmie. Przez pewną część ludzi uznawany za heretyka, przez inną wręcz przeciwnie - ucieleśnienie normalności oraz zdrowego rozsądku. Jestem wiecznym dzieckiem, jeszcze nie przestałem się bacznie przyglądać światu i dziwić się nim. Moim marzeniem jest życie w społeczeństwie tolerancyjnym. Dopóki nie zostanie ono zrealizowane, będę wspierał uciskane mniejszości, tytułując się murzynem, żydem, homoseksualistą.

Okulary dają mi poczucie bezpieczeństwa, dają gwarancję, że nikt nie wejdzie z buciorami do moich oczu. Nie będzie starał się szukać osobowości, ja nie mam osobowości. Pozwalają z dystansem spojrzeć na rzeczywistość, wbrew pozorom nie ograniczają pola widzenia ...

Do tego wszystkiego ... JESTEM SKOŃCZONYM CHAMEM!

Prywatnie doprowadzam do licznych orgazmów udając romantyka ze zmutowanym głosem, raz wysokim jak IQ Doroty Rabczewskiej, raz niskim jak niziny środkowopolskie. Ot, taki sobie człowiek orkiestra ... Godzinami trenujący swoją nieokrzesaną aparycję, aby wyglądać jak Apollo 13 ...

Posted

hmm witaj (;

Posted

Kolejny menda?:) Siema;))

Posted
Kolejny menda?:)

Menda jest tylko jedna.

Schizofrenik Witaj.

Moje imie brzmi Menda i z przyjemnością pragnę Ci przedstawić świat pełen zmutowanych małp zwanych ludźmi m-forumowymi.

Widzę, że lubisz sprzeczać się z przewodnikami narodów, jako, że się ochrzciłem przyszłym władcą świata na pewno nie raz się ze mną tu zetkniesz, wchodzenie w butach gdziekolwiek czy to w krowie lajno czy w kłopoty czy w oczy ludzi to moje hobby, dlatego nie sądzę by okulary Cie obroniły przed moimi turbo reebokami.

Ogólnie witam pokrewną duszę na forum x)

Wrau.

Baw się dobrze pantominiarzu.

Incomprehensible
Posted
Do tego wszystkiego ... JESTEM SKOŃCZONYM CHAMEM!

To panuj, bo się szybko pożegnamy. <;

Ciekawie się opisałeś, zdjęcia też już widziałam. Zobaczymy, co z Ciebie będzie.

A tymczasem witam u nas i miłej zabawy.

Posted

dosyc zauwazalnie sie opisales, wiec mysle, ze wzbudziles moje zainteresowanie na tyle by sie przywitac ;)

Posted

1. Lans na schizofrenika mnie nie łapie. Na inne choroby psychiczne też nie. wręcz przeciwnie. nadwrażliwa jestem na tym punkcie, uważaj. Albo i zresztą nie- nie musisz :) W każdym razie wyrażam swoją dezaprobatę.

2. Lans na bunt też nie.

3.

Posted

Oj, większość osób pisze, że jest chamska, ironiczna, itp, itd, tylko,ze w praktyce jest całkowicie inaczej ;)

Pomimo tego, że boję się ludzi pomalowanych jak klauni/ w maskach klaunów. To i tak witam Cię serdecznie : )

Posted
1. Lans na schizofrenika mnie nie łapie. Na inne choroby psychiczne też nie. wręcz przeciwnie. nadwrażliwa jestem na tym punkcie, uważaj. Albo i zresztą nie- nie musisz :) W każdym razie wyrażam swoją dezaprobatę.

2. Lans na bunt też nie.

3.

Posted

Ten człowiek nie reprezentuje sobą tylko i wyłącznie wad. Tyle ode mnie.

Witam na m-forum, u mnie jestes na plusie [narazie na kredyt] za niebanalną osobowość. Mam nadzieje, że utrzymasz formę.

Cześć.

Posted

Pozwolę sobie tylko powiedzieć coś w temacie wyszydzania z chorób psychicznych. Nie wyszydzam z nikogo.

Posted

Starasz się wyróżnić indywidualizmem, a popadasz w oczywiste schematy.

Posted

Wszędzie można się doszukać dna intelektualnego, u mnie całkiem szybko. Nie ukrywam tego. Paskudne jest to, że wszyscy w nie popadamy. To okropne.

Posted

Z tym się muszę zgodzić, porzucając jedną gębę przywdziewamy inna..

Pamiętaj aby nie przyjmować postawy antykonformistycznej, bo często popadamy z jednej skrajności w inną.

Posted

witam na pokładzie

Posted
Posted

eee cześć. :)

Posted
Są świętości, z których śmiać się nie wypada, Ty właśnie taką plamisz.

Nawet nie wiem czy to chodzi o świętość, to chyba nie to słowo ale w każdym razię śmiem twierdzić że kolega o schizofrenikach wie tyle ile w filmach można obejrzeć. Gdyby musiał się np jakimś opiekować( to co robię ja- och, jak się zwierzam) to (znowu śmiem twierdzić) zaniechałby tej formy auto-prezentacji. O ile faktycznie nie masz papierka( nie wiem, nie znam) to wbrew temu co myslisz masz bardzo niewiele ze schizofrenikiem wspólnego. I całe szczęscie, uważam że powinieneś się cieszyć. Schizofrenikowi bliżej do nieszczęśnika niż buntownika.

Starasz się wyróżnić indywidualizmem, a popadasz w oczywiste schematy.

- doskonale ujęte, tym bardziej że buntowników mamy tu na pęczki. tak, na piśmie. :)

Średnio raz w tygodniu jakiś cham, raz na dwa miesięce jakiś chory psychicznie.

Dobrze, akceptuje że niczego nie wyszydzasz ale nieczego też nie zmieniasz. Jedno bla bla bla :)

Nie czepiam się absolutnie Ciebie. Czepiam sie pozy, bo jej nie uwierzyłam, wybacz :)

Mam nadzieję jednak że dobrze się bawisz :)

Z tym się muszę zgodzić, porzucając jedną gębę przywdziewamy inna..

Pamiętaj aby nie przyjmować postawy antykonformistycznej, bo często popadamy z jednej skrajności w inną.

Irra, jakoś za dobrze dobierasz słowa.

Szkoda Kolego że nie przedstawiłeś się swoim imieniem- bardziej tym udowadniając swój indywidualizm niż czymkolwiek innym. Żebyś wiedział jakie imiona są w cenie ;)

Ten człowiek nie reprezentuje sobą tylko i wyłącznie wad. Tyle ode mnie.

ależ oczywiście :)

Ja wbrew pozorom też nie jestem wredną czepiającą się babą. Ten tryb włącza się tylko w poniedziałki.No i czasem czwartki.

Natomiast nick bojkotuje nadal- nie użyję go i koniec. Uważaj, bo coś wymyślę w ramach zamiennika.

Posted

Specjalnie dla Ciebie, Tomek. Miło poznać. Bawię się świetnie, pewnie dlatego, że mogę nadal być solistą i patrzeć na ludzi z dystansem. Jeśli oburzam, jest mi to na rękę. Cały czas jednak doszukuje się tego buntu, który każdy, gdzieś widzi, tylko ja go nie zauważam. Dość zgrabnie i elegancko wszelkie odmienności można nazwać buntem...

Posted
Specjalnie dla Ciebie, Tomek. Miło poznać
och, cudownie!
Jeśli oburzam, jest mi to na rękę

:)

Nie przesadzajmy ;)

Dość zgrabnie i elegancko wszelkie odmienności można nazwać buntem...

tak? nie wiedziałam. I nie sądzę :)

Posted
raz, dwa.. dziesięć. Jest, wyszłam na nieparzystą.

amcia, 10 to akurat parzysta liczba:D

Ja od siebie powiem na razie tyle ze witam i bede sie przygladac bacznie Twojej osobie;p

Wiem, grubo ironizowałam:) // am

Posted
tak? nie wiedziałam. I nie sądzę :)

Wielu nazwało moje zachowanie buntem. Ja chcę, aby ów zjawisko zostało mi wskazane. Nie boje się mówić o swoich poglądach, i to nie tylko tu, gdzie w pewien sposób jestem anonimowy, ale także w życiu realnym, z resztą zdarzało mi się i swoje teksty w internecie publikować pod imieniem i nazwiskiem. Zostałem kolejnym żydem i masonem X'owej RP-dobrze mi z tym, naprawdę. Poza tym w pewien sposób łechtasz moją próżność wchodząć w polemikę. Dziękuje. :)

Posted

Wielu nazwało moje zachowanie buntem.

Tak tylko wpadłem na pomysł, żebyś zaczął pokazywać swój bunt na forum niż o nim tylko opowiadać X)

x)))))))

Posted

Mendo, od jutra zacznę być jak emu .... Taka moda podobno na bycie ptakiem.

Posted

Jak mogę zapytać ile masz lat?

Powiem tak, pierwsze wrażenie mieszane: z jednej strony może wniesiesz coś nowego do forum, z drugiej powiem szczerze jesteś dziwny. Próbujesz wykreować się na osobę mającą wszystko poukładane w głowie, a tym czasem wydaję mi się, że jest zupełnie inaczej.

Zobaczymy jak długo się tu utrzymasz. Na razie na pewno będę Ci się przyglądał zobaczymy co z tego wyniknie.