Jump to content

I znowu sie zaczelo ; /

CharliesAngel

Recommended Posts

CharliesAngel
Posted

Jak wrazenia? ;) Opowiadajcie..

U mnie pierwsze dni zle nie byly, to tylko przedsmak tego co mnie czeka w tym roku...

Posted

Rozpoczęło się piekło. Mimo, że nauczyciele nawet fajni, ale i tak chcę mieć jak najszybciej lipiec! Problemem będzie dyrektorka, która uczyć będzie moją klasę :? Cholera, nie chcę nawet poznawać materiału, jaki mnie czeka!

Agnieszka1991
Posted

Adrenalinka mniejsza niż w zeszłym roku, ale czemu się dziwić, w końcu to druga klasa. Rozpoczęcie jak zwykle dla mnie nijakie, nie lubię takich uroczystości. Pierwszy dzień ok. Oczywiście jakieś powtórzenia itd. Zapowiedziane wypracowanie z polskiego, sprawdzian z historii...na razie tylko tyle :? Tak więc...czeka nas 10 miechów rycia jak kret wypełnionych w moim przypadku ogromnym stresem, zmęczeniem. Weekendy zawalone nauką (a podobno mamy czas na naukę i odpoczynek...śmiech na sali). Na korytarzach pełno kotów i absolwentów chętnych wcisnąć ci "tanio" podręczniki. Mury te same...klasy te same, szatnia ta sama, barek ten sam. Pff...monotonia...już widzę swoje oblicze w czerwcu po tej harówie. Najchętniej wróciłabym się do gimnazjum...to był lajt :D

Życzę wszystkim wytrwałości, która wam i mnie bardzo się przyda :mrgreen:

Posted

heh i znowu do tego obozu pracy :/ ale chociarz zbyty są :D

Kilgore Trout
Posted

od godziny piszę pracę z rosyjskiego i jestem nader wszystko szczęśliwym człowiekiem

Posted

nawet spoko, fajnie sie znów spotkać a ze szkoła ok pouczyć się nie zaszkodzi

Posted

U mnie mało pozytywnie

3 gimnazjum

Już nie ma tamtych ludzi

Moich kolegów z orlenu i bmx-ów ehh ;(( Bez brata też jakoś smutno

Musze jakoś przetrwać ten rok

Posted

Na dzień dobry dostaliśmy zadania domowe, powtórki materiału, zapowiedzieli kartkówki i pogadali o egzaminach. Od jutra zestawy zadań, słowem, żadnego czasu na aklimatyzowanie się w szkolnej rzeczywistości.

Renatazxcvbnm
Posted

No na dobry początek dwa testy z matematyki i fizyki już zapowiedziane ;D, panie ładnie przypomniały nam o jakiś większych pracach na geografię i matematykę, na widok nowej pani od angielskiego robi mi się niedobrze i chyba tyle, ogólnie beznadziejny dzień x(

Posted

Heh, u mnie na dobry początek niemiecki, angielski, chemia. Ciekawie.

7 godzin, ciężko tak od razu się przyzwyczaić.

Ciesze się że może będę na kółku tetralnym (:

Wróciłam zmęczona potwornie i zdołowana faktem, ze mam zaległości w chemii za duże ;\

Posted

Ja już miałam wypracowanie zadane xD

Posted

Pierwszy dzień był zupełnie inny niż w poprzednich latach. Od 8 rano uświadamiali nam, że terminy będą nas gonić, ciągle słyszałam słowo 'matura', a na deser dostaliśmy nową matematyczkę, która jest wymagająca (dodam, że dwa lata się obijaliśmy). Do tego praca z niemieckiego na 120-150 słów plus wybór tematu maturalnego w praktycznie dwa dni. Taaaak zdecydowanie było super, aż się nie mogę doczekać reszty ...

Posted

Pierwszy dzień niespodziewanie bardzo luźny, na wszystkich lekcjach gadali nauczyciele o PSO. Jedyny minus to to że miałem dwie lekcje w klasach informatycznych w których było piekielnie gorąco, mało się nie udusiłem.

Posted

Oh tak było cudownie. Szukanie klasy po szkole, schodzenie na sam dół, żeby dowiedzieć się, że jednak mamy na górze. Jakiś bardzo śmieszny film zdaniem pani o owadach na którym o mało co nie zasnęłam. Po pierwszym organizacyjnym dniu czuję się jakbym była już przynajmniej miesiąc w tej szkoła. I co? Wcale mi się nie podoba bo wiedziałam, że tak będzie. (: Ocenianie mnie zadziwiło. Jutro muszę pędzić po zeszyt bo przecież `ten zeszyt starczy na góra dwa miesiące 96 kartek.` posklejam dziesięć to może będzie dobrze.

Nie no. Rok szkolny jest super. :jupi: życzę wszystkim miłych dni i w ogóle przyjemnych lekcji.

Szczególnie Tobie Gareth długiej matematyki, którą tak uwielbiasz. xD

I mam bardzo fajną panią z matmy. O jedyny plus.

Posted

Budzik dzwoniący o 7 trochę mnie zdziwił i dopiero po chwili dotarło do mnie, że trzeba zwlec tyłek i się naszykować. Wrzuciłam kilka zeszytów i w drogę... A w szkole jak to w szkole. Raz lepiej, raz gorzej. ;] Ważne, że jest parę osób, na które mogę liczyć i z którymi się w tej szkole nie nudzę. ;] Nie ma co narzekać, największy syf pewnie jeszcze przede mną. ;)

Posted

heh u mnie z pierwszym dniem problemu nie było w końcu już druga klasa...drugi dzień też luzik bo we wtorki mam praktyki...heh tak naprawdę dzisiaj sie dopiero zaczyna prawdziwa nauka...Mam nadzieje że dobrze pójdzie....

Posted

Dzisiaj się pożegnałam ze złudzeniami co do faktu, że nauczyciel też człowiek: chyba im tego brakowało przez całe wakacje, bo jeszcze dobrze do klasy nie wejdą, już każą zapisywać zadania domowe. Jeśli ktoś mi powie, że materiał jest tak skonstruowany, żeby był czas na naukę i na odpoczynek, to zabiję go śmiechem. Ja rozumiem, że egzaminy. Ale sześć godzin matematyki tygodniowo, sześć zadań do domu i obowiązkowy zestaw dodatkowo to jest przegięcie. Jutro znowu zaczynam dzień dwoma godzinami matmy.

Posted

Nie było tak tragicznie. Dzisiaj czułam jakbym do szkoły chodziła już od miesiąca ;D I za klasą się stęskniłam też. Mam już zadania domowe, zapowiedziane kartkówki - powtórki z 2 klasy, ale..nie przeszkadza mi to, na razie =D

Posted

Jest jak jest, czyli na razie nudy. Powtarzanie w kółko o zbliżającym się egzaminie kończącym gimnazjum, przypominanie regulaminu szkoły, systemu oceniania i tak dalej. Pośmiać przynajmniej można z nauczycieli, pogadać z koleżanką z ławki i wyspać ;)

Posted

Hmm. U mnie już jedna praca pisemna, dzisiaj już na luzie zadali nam do domu pełno, tak jakby był środek roku szkolnego.

Ciężko jest i czuję że będzie.

Ale ciesze się z kółka tatralnego i muzycznego (;

Posted

Oj zapowiada się trudny rok.Po dzisiejszym dniu,mam dość.

Nauki sporo,wymagań jeszcze więcej.

Ale nie ma co się dziwić,w końcu klasa maturalna.

Jednak zastanawiam się nad jednym,co ja robię na takim profilu?!

Posted

nieznajoma1 ja tez sobie zadalam takie pytanie po dzisiejszej lekcji fizyki i masach relatywistycznych. Moze inny profesor by mi potrafil to wyltumaczyc. I dlaczego przed wakacjami podawal zupelnie inne wzory? ;/

ogolnie to ten dzien nie zaliczam do udanych.

CharliesAngel
Posted
nieznajoma1 ja tez sobie zadalam takie pytanie po dzisiejszej lekcji fizyki i masach relatywistycznych. Moze inny profesor by mi potrafil to wyltumaczyc. I dlaczego przed wakacjami podawal zupelnie inne wzory? ;/

ogolnie to ten dzien nie zaliczam do udanych.

oj wspolczuje ; (

Posted

Najgorzej za wstawaniem rano u mnie!

No i zapowiada się baardzo ciężki rok.. ojj.. dużo czasu spędze nad książkami!

crazy-in-love
Posted

3 gimnazjum już, ale wolałam klasę drugą. Fakt,że ci ludzie, którzy teraz wyszli z gima byli walnięci, ale jak patrze na pierwszoklasistów, to... no porażka po prostu. Już jakieś tam małe zadanka były. Jutro kartkówka:działania pisemne, potem tabliczka mnożenia;D No i sprawdzian z chemii za tydzień. No i jak zwykle w mojej klasie śmiechawka. Ciastko!Karmel! Czekoladaaa!

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane