grzybeq

Najlepszy DJ Świata...

41 postów w tym temacie

Sebo, tyl "wirtualnej krwi" sie już przelało w trakcie rozmów między internautami na wielu forach w temacie Tiesto & Armin, że nie mam ochoty nawet poruszać tematu tych dwóch panów... :)

Komercja jest teraz wszechobecna, jest jej za wiele... Co prawda i vixa i vixiarze mają na ziemi swoje miejsce, dzieki temu można dostrzec ambitną, niekomercyjną muzykę, a co za tym idzie - genialnych artystów (niekiedy Undergroundowych), a i co oczywiste - prawdziwych miłośników niekomercyjnych brzmień. W dzisiejszych czasach jednak tej komercji jest zdecydowanie za wiele, jest wszędzie gdzie tylko "spojrzymy".

Ps. Eddie jest dla mnie od dawna numerem jeden, na chwile obecną deklasuję wszystkich, jesli DJing chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tiesto - żal.pl !. Jego muzyka jest poprostu do bani, jedyny jego fajny kawalek to Shandar i Alone In The Dark.

Najlepszymi Dj-ami wg mnie są:

Adam Nickey (Polak, jego nuty sa kapitalne http://www.adamnickey.com)

Above & Beyond ( Niektore ich kawalki są świetne)

Viframa (Rise Again From Dj Sammy zremixowany poprostu wymiata)

John O'Callaghan (Big Skay, Dream On <3)

Maor Levi (Cudowne brzmienia)

Bobina :)

Andain (Beutiful Things :*)

Oliver Smith (Nimbus i Cirrus wymiatają)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ps. Eddie jest dla mnie od dawna numerem jeden, na chwile obecną deklasuję wszystkich, jesli DJing chodzi.

tak Eddie gra świetne sety :), ale ogólnie trochę bardziej wolę Markusa i jego Glbobal DJ Broadcast

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszy DJ?

Zdecydowanie Eddie Halliwell...

Świetny technicznie, super kontakt z publicznością...często nawet fizyczny xD (bierze rozbieg i skacze na ludzi :D ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dj i producent : Laidback Luke zdecydowanie !

Widziałam (słyszałam) 3 razy na żywo więc mogę z całą pewnością przyznać,że jest dla mnie mistrzem :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dj i producent : Laidback Luke zdecydowanie !

Widziałam (słyszałam) 3 razy na żywo więc mogę z całą pewnością przyznać,że jest dla mnie mistrzem :mrgreen:

Bo puścił jakieś sialalanki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oceniasz go pod względem produkcji czy grania setów? Bo jeżeli to drugie, to 5 letnie dziecko by lepiej od niego zagrało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz