Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
melido

Jazda na rowerku

Recommended Posts

misia01

Jeżdżę amatorsko. Uwielbiam jeździć na rowerze, zwłaszcza z przyjaciółmi, bo wtedy nigdy nam się nie nudzi :P :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
paper.sun

Nienawidzę jeździć rowerem w długie trasy. W ogóle, po mieście np. też odpada. Za to kocham BMX. Uwielbiam szybkość podczas ściganek, albo to niesamowite uczucie, kiedy na hopach wychodzi Ci 36. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cala_w_trawie

tak, uwielbiam jeździć rowerem, jednak nie mam jakichś osiągnięć w tej dyscyplinie - amatorszczyzna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
biegacznbr

ja jeżdzę 60 km tygodniowo w terenie lekko górzystym i kondycja sama z siebie rośnie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
die

Jeżdżę amatorsko, aczkolwiek mogę pochwalić się troszeczkę lepszymi rezultatami - 1800 km (lipiec-sierpień). Chciałbym zająć się tym troszkę na poważniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
misiorrrr

JAZDA NA ROWERZE

rzecz przyjemna i porzyteczna :)

ja jezdze bardziej DH FR :)

i to nie na kilonetry tylko na adrenaline

lubie poczuć wiatr we włosach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rick99

Pomimo licznych kontuzji, jakich doznawałem w związku z jazdą na rowerze- to popylam i po mieście i  pod miastem w lesie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jansobota.1980

Rowerem jeżdze amatorsko najdłuższy mój dystans to 100 km w 1 dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
oliwro

Ja rowerkiem co drugi dzień robie 20 km, czasami startuje w jakiś eventach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@torres

W weekendy zawsze gdzieś jadę, jak pada wybieram rower stacjonarny - to jest mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu :) 

Moim zdaniem najlepsze są rowery szosowe, sprawdza się zarówno na nizinach jak i w górach. 100 km nie jest problemem :) mój maks to jazda nad morze (ok 360km w 20h) prawdziwy hardcor, ale fajnie jest przeżyć taki wyjazd :D  

// nie wstawiamy linków poniżej 50 postów. Poza tym, reklama Nin

Edytowane przez Nineku
usunięto link, odsyłam do regulaminu forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
artek91

Rower to fajna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Polecam wszystkim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Celt

Rowerem jeżdżę amatorsko. Nie licząc miesięcy zimowych, jest to mój główny środek transportu. Dziennie pokonuję zwykle od 20 do 30 km. Chociaż kilka razy zdarzyło mi się pokonać ok. 80 km, gdy jechałem z Bydgoszczy do Torunia i z powrotem. Wtedy, gdy jechałem w drugą stronę, było naprawdę ciężko, i jechałem dwa razy wolniej niż w tamtą stronę.

Kilka razy jechałem razem z rowerową Masą Krytyczną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ustrojka
O 9.04.2018 at 18:58, Celt napisał:

Rowerem jeżdżę amatorsko. Nie licząc miesięcy zimowych, jest to mój główny środek transportu. Dziennie pokonuję zwykle od 20 do 30 km. Chociaż kilka razy zdarzyło mi się pokonać ok. 80 km, gdy jechałem z Bydgoszczy do Torunia i z powrotem. Wtedy, gdy jechałem w drugą stronę, było naprawdę ciężko, i jechałem dwa razy wolniej niż w tamtą stronę.

Kilka razy jechałem razem z rowerową Masą Krytyczną.

Jaki masz typ roweru? Ja szukam teraz czegoś do jazdy po mieście i tras szutrowych. Par osób mi mówiło, że trekkingowe powinny się dobrze sprawdzić.

O 30.08.2016 at 11:34, @torres napisał:

W weekendy zawsze gdzieś jadę, jak pada wybieram rower stacjonarny - to jest mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu :) 

Moim zdaniem najlepsze są rowery szosowe, sprawdza się zarówno na nizinach jak i w górach. 100 km nie jest problemem :) mój maks to jazda nad morze (ok 360km w 20h) prawdziwy hardcor, ale fajnie jest przeżyć taki wyjazd :D  

// nie wstawiamy linków poniżej 50 postów. Poza tym, reklama Nin

Szosowe? One nie mają przypadkiem za cienkich opon na górskie szlaki? Parę kamieni na ścieżce i tyłek cały poobijany ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Celt

@Ustrojka: Mam Beryl 270 Arkus. Całkiem dobry rower do jazdy w terenie, chociaż przerzutki są takie nie bardzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz