Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
melido

Jazda na rowerku

Recommended Posts

melido

Lubicie jeździć na rowerku wpiszcie się i mówcie o swoich osiągnięciach 8) Jeździsz zawodowo czy amatorsko?? Może masz jakiś problem - pisz i może wspólnie go rozwiążemy.

Piszcie też o fajnych trasach rowerowych :D

Forum dla ludzi lubiących Rowery

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mała90

hehe, chyba kazdy lubi, ja bardzo amatorsko, zeby powdychac swiezego powietrza, odpoczac, odstresowac sie, zrelaksowac itd. ot tak sobie pojezdzic, a ty zawodowo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
melido

tez amatorsko:D Dzisiaj jade kilkanascie km:D do zameczku w Wojnowicach:]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maker

Ja jeżdże amatorsko,jak jest dobra pogoda zazwyczaj jade z ok 10 km :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tadomekaari

Jazda amotorska. Jak jest ladna pogoda to jezdze. Dlugosc tras przerozna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karolinn

jazda amatorska, stopien srednio (baaaaaaardzo srednio) zaawansowany ;D. Fajne trasy rowerowe mam w okolicy i szlaki leśne, wiec dosyc czesto na rower sie wybieram. Lubie tez jezdzic trasa rowerowa wzdluz morza, od Gdyni, przez Sopot azdo Gdanska ( z tym,ze to juz calodniowa wycieczka). A tak to po lesie koło domu jezdze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
HelloKitty

Jeżdżę amatorsko i sprawia mi to ogromną przyjemność. Szczególnie w pochmurny dzień, gdy nie jest gorąco. Lubię jeździć sama, jeżdżenie w grupie na rowerze, według mnie, mija się z celem. Jeżdżę, bo mogę się wyciszyć, skupić na trasie, posłuchać muzyki, popatrzeć na widoki, ponać nowe miejsca, poodychać leśnym powietrzem. Stres, zmartwienia, problemy zostawiam w domu i zostaję tylko ja, jeżdżąca 15 km/h po leśnych dróżkach i nieużywanych uliczkach ;)

Staram się jeździć codziennie. Nie tylko dla odreagowania, ale też dla utrzymania kondycji i ładnej sylwetki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SkyMaja

Też lubię jazdę na rowerze :) Kiedyś był to mój ulubiony sport, ale jak skoczyłam ze spadochronem, zszedł na drugie miejsce i teraz jeżdżę dużo rzadziej niż kilka lat temu. Co do osiągnięć, to mogę się pochwalić, że raz zajęłam drugie miejsce w zawodach, w których w mojej kategorii były dwie zawodniczki i raz trzecie miejsce w zawodach, w których w mojej kategorii były trzy zawodniczki :mrgreen: :wink: A problem mam taki, że już objeździłam całą moją okolicę i teraz muszę albo jeździć po miejscach, które już znam, co nie jest tak ciekawe, jak zwiedzanie nowych, albo jechać gdzieś na cały dzień, żeby dojechać w jakieś nowe miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Liszka

Rowery <333333333

ale amatorszczyzna czysta, nic nie rózna się z 30-50km lub więcej wypadem po leśnych drogach, takie odstępstwo od codzienności. A wwakacje, w wakacja podrózowanie po lasach i między wsiami i miasteczkami z przyjaciółmi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cukinka :)

kocham jeździć na rowerku :D na mojej rasta - kozie :D

osiągnięć żadnych nie mam bo jeżdzę sobię tylko na wycieczki rowerowe :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Anelle

Witam. :) Ja do tej pory rzadko jeździłam na rowerku. :( Od paru dni planuję jakieś codzienne (jak na początek chyba nie za długie) przejażdżki. Nie tylko dla rekreacji (chociaż też) ale mi głownie chodzi o zadbanie o kondycję i ogólnie żebym miała zgrabniejszą figurkę :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wtyczk@

Ja jeżdżę całorocznie,dzień w dzień do szkoły,do miasta,wszędzie w obrębie mego pięknego Rzeszowa i okolic poruszam się na rowerze ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kredka Na Baterie

Jeżdżę amatorsko. Uwielbiam ten wiatr we włosach. W wakacje dużą ilość czasu spędzam właśnie na rowerze. Ogólnie, gdy tylko jest pogoda z ochotą wsiadam na rower.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mastero

Jak miałem 6 lat but wpadł mi w koło przednie, skończyło się 3 saltami i wylądowaniem na asfalcie plackiem, ale tylko brodę lekko zdarłem. xD Teraz DH kiedy zrobi się ciepło ide do lasu robić ttraski - KOSZALIN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wrhoistee

Bardzo lubię jeździc na rowerze :wink:

Często jeżdżę z przyjaciółmi na długie wycieczki rowerowe po lasach (:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lovly

Rower to jest dla mnie najlepsza forma sportu, nie męczysz się, aż tak bardzo, a te wrażenie wiatru rozwiewającego ci włosy - bezcenne :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adi_adi_pl

Nie powiem że nie lubie aczkolwiek nie przepadam.

Czasami z nudów to sobie pojeżdże ale to i tak tylko amatorsko w okolicy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kobziak

Mmmm.. trafiłem na temat dla siebie :mrgreen: ..

Jeżdżę na rowerze amatorsko od 3 lat(oczywiście w okresach ciepłych)

Osiągnięcia?? Hmmm nie pamiętam ile, ale zrobiłem na swoim rowerku już dość dużo km, ponieważ już 2 razy mój licznik się zresetował(po 1000km jest reset), a aktualnego stanu licznika nie pamiętam;).

Głównie robię trasy 30 km asfaltowe po całych okolicach(leśne trasy także się trafiają). Rekord jak na razie to w jednym dniu pokonanie 90 km. Niestety jazda po naszych drogach jest niebezpieczna, nieraz doświadczyłem sytuacji, gdy musiałem ostro pakować się do rowu lub uciekać na drugą stronę jezdni. Na szczęście odpukać wypadku jako takiego nie doświadczyłem;]

Lubię jeździć sam słuchając muzyki, wtedy za nikim nie muszę gonić ani czekać;], a prędkość z jaką śmigam to 27-32 km/h, zależy od drogi oczywiście;]..

Mam astmę, a ten sport doskonale pozwala mi zachować kondycję;].

Zrobi się cieplej i migiem na rowerek : )..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blu

W wakacje , na działce rower to podstawa komunikacji (;

Praktycznie rano, wieczorem , w południe kilka razy nie obejdzie się bez rundki. Rozwija kondycję, i bardzo przyjemnie jest pojeździć. Ogólnie to mój ulubiony , sport.. Amatorsko oczywiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uszolot10

trasy 50 km - góry powyżej 1000 m.n.p.m to normalka

Interesuje mnie tylko "Pure Mountain Biking"

Asfalt - nie jeżdżę, bo nudno.

Jeżdżę naprawdę ostro, nierzadko katując siebie (długi tlenowe), jak i sprzęt. Przede wszystkim treningi, treningi i treningi.

A takie pytanie, jeździcie w kasku??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
matt90

Amatorsko, amatorsko. W wakacje o ile nie pracuje, korzystam. Średnio 30km. Max zdarzyło się ok. 70 w dzień. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sosodef

ja juz dawno nie mialem okazji posmigam moim rowerkiem, ostatnio jak sie wybralem to myslalem ze zejde zanim wroce do domu, zabraklo mi energii w polowie drogi ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zlosliwieurocza

o jaaa!kiedy ostatnio jeździłam na rowerze...brak kondycji przez papieroski ale chyba muszę się wziąść za siebie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
olofasolo

ja przejechałem 130 km , ale rower sie roz................walił i kicha .

trzeba zainwestować w nowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
olibenek

Jak tak dużo jeżdzisz to sprzęt jest potrzebny dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz