Jump to content

zwiazek miedzy 16latka a 32 latkiem

nieznajoma21

Recommended Posts

nieznajoma21
Posted

co myslicie o tym jesli 16 latka jest zwiazana z 32 latkiem????

Posted

w dzisiejszych czasach 16 latkowie zostają czasem rodzicami.. czyli wychodzi na to że móglby byc Twoim ojcem... Jak dla mnie jest to paranoja... A wszyscy bedą to postrzegać jak typowy związek dla kasy;) Znam kilka takich dziewczyn i wiem jak wszyscy je oceniają. I tak wybór pozostaje dla tej 16 latki ale no cóz;p pozdro

nieznajoma21
Posted

no a jesli ten zwiazek nie jest dla kasy tylko dlatego ze ta 16latka dobrze sie czuje przy nim i zalezy jej na nim????

Posted

Szczerze ? Nie wyobrażam sobie takiego związku. Dla kasy ? Ok, ale to raczej nie związek tylko sponsoring wzamian za towarzystwo. Facet w tym wieku ma swoje potrzeby, których nastolatka nie zawsze może spełnic. A jesli już się na to zgadza i w pełni jest świadoma tego co robi to już jej osobista sprawa, zachowanie, które ciężko tolerowac.

wind_of_hope
Posted

Zacznijmy od tego: czego 32-letni mężczyzna szuka u 16-letniej dziewczyny? Może chce skorzystać na jej naiwności i wierzę w piękne uczucie? Cóż, wygląda to dziwnie i tyle. I wątpię, by pan w tym wieku myślał na poważnie o tak młodej dziewczynie. Jestem "przeciw".

Posted

A ja myślę, że każdy ma swoje życie i swoją głowę na karku. Jeśli tej dziewczynie jest z nim dobrze to jest jej świadomy wybór a reszcie świata nic do tego. Różne rzeczy się w końcu zdarzają. Może to być typowy związek dla kasy ale może też mieć zupełnie inne motywy.

Posted

Ja sobie tego jakoś nie wyobrażam, ale to tylko twoja sprawa [jeśli w takim związku się znajdujesz.]. mówią 'milosc o wiek nie pyta' hmmm.. może i tak jest.

Posted

Dziewczynki w tym wieku mają siano w głowie, facet mający 32 lata i gustujący w 16latkach też musi mieć siano w głowie, tak więc pasują do siebie :lol:

Posted
Zacznijmy od tego: czego 32-letni mężczyzna szuka u 16-letniej dziewczyny? Może chce skorzystać na jej naiwności i wierzę w piękne uczucie? Cóż, wygląda to dziwnie i tyle. I wątpię, by pan w tym wieku myślał na poważnie o tak młodej dziewczynie. Jestem "przeciw".

do tego dodajmy że kobietą to ona nie jest bo dzieckiem

..nie wiem co ma w sobie czym mogłaby obdażyć doroslego faceta..

Posted

Dla tak starszego faceta, jesteś zwykłą "dupodają". Masz nadzieje, że coś takiego przetrwa? To jesteś w cholernym błędzie. Co to mało facetów na świecie? Poszukaj sobie jakiegoś w miarę normalnym wieku, no chyba że lecisz na kasę.

wind_of_hope dobrze gada. Jak myślisz, co taki stary facet 16latce?

Posted

Dla mnie to troche dziwne. Nie moge sobie tego wyobrazic ;] ale podobno milosc zwycieza wszystko...

Posted

Ja sie podpisuje pod wypowiedzia wind_of_hope. Dodam tylko ze dla mnie jest juz dosc dziwne jesli taka 16 latka spotyka sie z facetem powyzej 20 roku zycia.

wind_of_hope
Posted
Dla mnie to troche dziwne. Nie moge sobie tego wyobrazic ;] ale podobno milosc zwycieza wszystko...

O ile w tym przypadku jest jakaś miłość. W sumie to może być tyle,że ze strony nastolatki. I nie miłość tylko zauroczenie, które w jej główce urosło do uczucia do grobowej deski.

nieznajoma21
Posted

hmmm tak cztam wasze wypomiedzi i mysle to wydaje wam sie ze ten koles chce tylko sexu chociasz od 2 miesiecy mowi ze cos czuje....znam go i nie jest zaladna osoba wiec moze jednak cos czuje do niej????

nieznajoma21
Posted

a i jak ona zapytala sie raz jak nocowala u niego czy sie pokochaja to on powiedzial ze nie chce ze on ja szanuje i kocha i chce zeby byla z nim szczesliwa a na sex przyjdzie czas nadal uwazacie ze chdzi tylko o sex???

Posted

Podobnie jak osoby wypowiadające się powyżej sądzę, że jest to za duża różnica wieku i coś mi tu nie pasuje..

wind_of_hope
Posted

To i tak nie jest normalne. Czy 32-letni mężczyzna może zaznać szczęścia u takie młodej dziewczyny? Raczej bym powiedziała,że ma problem z relacjami z kobietami w swoim wieku i szuka łatwiejszych z młodszą osobą. Może kobiety w jego wieku nie są zainteresowane jego osobą i potrzebuje takiej dziewuszki, by poprawić swoją wartość. Bo takie dziewczę potrafi idealizować i to bardzo,więc w jej oczach będzie najwspanialszy i o to może mu chodzić.

Posted

Teraz mów, że na seksie mu nie zależy a za tydzień jeśli dziewczyna się nie zgodzi może zaciągnąć ją do łóżka. W głowie faceta nie siedzimy.

Ale dziwne jest, że pan 32 lat chce się wiązać z dziewczyną, która ma lat 16. Czy kocha i czy mówi prawdę on sam wie najlepiej. Dziwne jest to, że nie szuka miłości w kobietach podobnego wieku. Za kilka lat ta różnica nie wyglądałaby na aż taką dużą.

Posted

To chore.

Posted

Dla mnie to jest chore... Nie zbadane są wyroki Boskie . Ale dla mnie to dziwne . mówi się że wiek nie ma nic do rzeczy w milosc. ALe czy to moze byc milosc?.. . CHyba jednak ten pan, po tylu latach przezytych na swiecie inaczej rozumuje niz 16 latka. I watpie zeby dobrze sie rozumieli. Rozumim przyjazn on by ja uczyl lub opowiadal jej o zyciu ... Ale to dziwne .Akurat miedzy mna a moim bratem jest taka roznica wieku.

wind_of_hope
Posted
Rozumim przyjazn on by ja uczyl lub opowiadal jej o zyciu ...

Przyjaźń da się jeszcze zrozumieć. To miało by jeszcze jako taki sens. Ale miłość? Bądźmy szczerzy. Szansę na przetrwanie tej znajomości są maleńkie.

A gdzie ta "parka" się poznała? Chyba nie przez internet?

nieznajoma21
Posted

szczeze tez na poczatku sie dziwilam i tlumaczylam jej on bedzie mial 50 lat jak ty 34 ale teraz coraz bardziej wieze ze miedzy nnimi jest milosc i czasem zazdroszcze jej ze znalazla kogos takiego jak on.....

nieznajoma21
Posted

nie przez internet tylko przez znajomych.......

Posted
ale teraz coraz bardziej wieze ze miedzy nnimi jest milosc i czasem zazdroszcze jej ze znalazla kogos takiego jak on.....

A jak to się objawia? Bo nie za bardzo rozumiem.

Nie masz czego zazdrościć, bo znajdziesz chłopaka w swoim wieku, albo podobnym. ;) Wydaje mi się, że szybko zamydlił jej oczy i po prostu się zauroczyła.

Nie pisz posta pod postem, tylko edytuj.

nieznajoma21
Posted

nie wiem jak to jest....kazy ma inne zdanie ale czy warto niszczyc to???ona sama nie wiezy w to ze ten zwiazek ma przyszlosc ale chce sprobowac chociasz sie bardzo boi.....