Jump to content

Czat od 100 postów.

Mendoxes

Recommended Posts

Posted

Jak w temacie, chodzi głównie o to by dostęp do czata mieli forumowicze z jakąś symboliczną liczbą postów, choćby 100.

Unikniemy dzięki temu najazdów pokemonów co ostatnio się zdarza często, oraz zemsty zbanowanych ludków.

x)

Incomprehensible
Posted

Jestem za. ;) Jeśli trzeba 100 podpisów. ; DD

Posted
Jak w temacie, chodzi głównie o to by dostęp do czata mieli forumowicze z jakąś symboliczną liczbą postów, choćby 100.

Unikniemy dzięki temu najazdów pokemonów co ostatnio się zdarza często, oraz zemsty zbanowanych ludków.

x)

Piękniej bym tego nie napisala Menduś :*

Popieram.

Posted

Całkiem dobry pomysł. ;)

Posted

Popieram, choć wątpię by dało radę coś takiego zrobić. Poza tym tyle postów można w bardzo krótkim czasie nabić na placu zabaw.

muzykoholiczna
Posted

Ja też jestem za (;

Ostatnio kilkupostowców jakos przybyło..

Posted

jestem jak najbardziej za. coraz częściej zdarzają się najazdy zeropostowców którzy robią syf na czacie..

wyzwoliciel ludu
Posted

oraz zemsty zbanowanych ludków.

x)

taa ;d

Przez tego bana, jak to wprowadzą, będę musiał nabijać posty, żeby na chata wejść :razz:

Posted

Czat dla wielbicieli Placu Zabaw zamiast dla ludzi piszących mało, a mądrze? I dzielenie użytkowników względem postów? Zamykanie się na nowe znajomości? Totalna bzdura, zdecydowane nie z mojej strony.

Posted
Czat dla wielbicieli Placu Zabaw zamiast dla ludzi piszących mało, a mądrze?

Czy 100 postów to granica nie do przejścia dla ludzi piszących mało a mądrze?

I dzielenie użytkowników względem postów? Zamykanie się na nowe znajomości?

to nie jest zamknięta furtka na nowe znajomości, bo większość 1 postowców wbijających ostatnimi dniami na czata wbija tylko raz, pospamuje i ucieknie.

Totalna bzdura,

Możliwe

Posted

Bez przesady. Czat jest dla wszystkich. Nie widzę sensu, żeby wprowadzać jakieś ograniczenia. Dla wielu nowych użytkowników czat może być swojego rodzaju oswojeniem z ludźmi. Ja jestem na nie.

StreetArtist
Posted

@UP - Imo racja.

BTW. Raczej nie możliwe pod względem technicznym

Posted

Pod względem technicznym to żaden problem. Tylko wg mnie to nie ma sensu. Dam ludziom tylko okazję do nabijania postów.

Posted

zgadzam się z Qubą dla mnie bez sensu, bo będą tylko osły nabijać posty głownie w Placu Zabaw

Posted
Czat jest dla wszystkich.

Czat jest dla wszystkich forumowiczow... a czy osobe ktorej sie nawet jednego posta jeszcze nie zdarzylo napisac mozna forumowiczem nazwac?? ale to tylko moje sktomne zdanie, wladza tutaj decyduje :P

Posted

Ja tez jestem za. Kurcze.. Coraz więcej ostatnio zeropostowców, którzy są, że tak powiem troszkę irytujący. Jak dla mnie przynajmniej. ;)

Posted

Mi czat nie działa więc nie wiem co się dzieje ;) a może i dlatego że nowy jestem :) może zwiększenie liczby admów wystarczy? ;P

Posted
Czat jest dla wszystkich.

Czat jest dla wszystkich forumowiczow... a czy osobe ktorej sie nawet jednego posta jeszcze nie zdarzylo napisac mozna forumowiczem nazwac??

Ja uważam,że można kogoś takiego nazwać forumowiczem,bo wraz z założeniem konta dołączasz do takiego grona.Czat powinien być dla wszystkich dostępny.

Posted

[18] e

[18] e

[18] e

[18] e

[18] e

[18] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[18] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[18] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[19] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[19] zamknij sie lolka

[19] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[19] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[19] a

[19] a

[19] aa

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

[19] aa

[19] a

[19] a

[19] aa

[19] a

[19] a

[19] a

[19] aa

[19] a

[19] a

[19] a

[19] a

Tak tylko wkleję jakby ktoś nie wiedział o co nam chodzi x)

Posted

zwykły spam i zwykły ktoś ,,nienormalny'' :)

coraz więcej takich ..he

Posted

Menda: wygląda podobnie jak Twoje z amCią zabawy w

;

;

;

;

;

;;;;;

etc.

Posted

ale da się chyba zrobić coś takiego że jak jest bardzo krótki czas piasnia wiadomości w liczbie powyżej 5 np to wyskakuje informacja że spam zabroniony a jak się następnym razem zdaży tej samej osobie to kick ;)

Posted
ale da się chyba zrobić coś takiego że jak jest bardzo krótki czas piasnia wiadomości w liczbie powyżej 5 np to wyskakuje informacja że spam zabroniony a jak się następnym razem zdaży tej samej osobie to kick ;)

na starym czacie tak bylo o ile dobrze pamietam :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane