Jump to content

koniec wakacji...

kirunia

Recommended Posts

Posted

co myślicie na temat kończących się wakacji???

Mi wakacje przeleciały bardzo szybko... praca, później wypad nad morze, ale było by za pięknie...przytrafił mi się kilku dniowy pobyt w szpitalu i teraz jest świetnie...ale już się kończą...

Posted

A co masz na mysli konkretnie???

Szkoda ze sie koncza.

Posted

Ja mysle, że beznadziejnie, że się konczą xD

Posted

Mam wrażenie że chodzi o ogólne podsumowanie minionych wakacji. Tak więc te wakacje oceniam bardzo pozytywnie. Udało mi się wziąć udział w 3 spotkaniach forumowiczów, dzięki czemu poznałem bliżej wielu wspaniałych ludzi. Dodatkowo jeszcze odnowiłem stare kontakty ze znajomymi z podstawówki czego jak najbardziej nie żałuję. Jedyny minus tych wakacji to średnio udany wyjazd do Włoch, ale nie warto o tym wspominać :D To by chyba było na tyle. Szkoda tylko że już się kończą :]

muzykoholiczna
Posted

A co mamy myśleć?

Wszystko co dobre się kończy. ;] Trzeba sie z tym pogodzić. Ewentualnie wziąć sobie jako pocieszający fakt, że za rok będą jeszcze raz ^^ .

Posted

Beznadziejnie, że się zaczęły.

Ale obawiam się, że jeszcze beznadziejnej będzie w roku szkolnym...

Posted

Wszystko co złe, kończy się lepiej : )) o tak!

Posted

Jezeli ogolnie to uwazam te wakacje za udane z reszta jak co roku.

Wczasy w Egipcie, na Słowacji i w Nałeczowie były na prawde super :)

I wiele innych, mniejszych wycieczek i spotkan z qmplami :) Było extra. ''To jest juz koniec, nie ma juz nic ...''

Posted

a ja się cieszę, że się kończą.. ;)

chcę wrócić do szkoły w końcu :P

Posted

Strasznie szybko zleciały te 2 miesiące.... lipiec-praktyki, sierpien szuuuur i koniec...a we wrzesniu poprawka no i znów studia ;/ yghhh

Posted
.a we wrzesniu poprawka no i znów studia ;/ yghhh

skąd ja to znam xD

tylko, że ja Magisterkę zaczynam :|

Posted

No kończą się jak wszystko ;) W zasadzie to mam mieszane uczucia wobec tego. Bo z jednej strony chciałabym już iść do nowej szkoły, bo wiem, że roi się tam od wielu wspaniałych ludzi, a z drugiej boję się nauczycieli i natłoku nauki... Eh.. ale niech ten tydzień minie szybko ;)

Posted

Wypoczęłam, wykorzystałam maksymalnie, tak więc teraz czas na szkołę. Nawet stęskniłam się za tymi ludźmi, poniektórymi nauczycielami, przedmiotami ścisłymi.

Fakt, minęły strasznie szybko, nim się obejrzalam, a tu jeszcze tydzień tylko.

Posted

nawet nie wiem kiedy mi przeleciały. W lipcu praca, w sierpniu odpoczynek i 2 miesiące poszły ot, tak.. Teraz klasa maturalna, więc nie bardzo chce mi się wracać do szkoły.

Posted

co mam myślec- wszystko co dobre, szybko się kończy :F

Posted

Dokładnie.Wydaje mi się że niedawno odebrałem świadectwo.

Posted

Fajne były. Wyjątkowo udane. Najlepsze. :)

Posted

Chociaż całe 2 miesiące nigdzie na dłużej nie wyjechałam, to jednak uważam te wakacje za udane. Co chwile jakieś wypady ze znajomymi, z chłopakiem. Za tydzień Magia Rocka =)=) i witaj szkoło! =(

Posted

To chyba były(no doooobra, jeszcze są) najkrótsze wakacje mojego życia. Nie mam pojęcia, gdzie podziały się te ostatnie dwa miesiące, jak słowo daję.

Posted
Nie mam pojęcia, gdzie podziały się te ostatnie dwa miesiące, jak słowo daję.

Dokładnie mam tak samo. Lipiec w zasadzie przesiedziany ale zleciał bardzo szybko. Dzięki temu, że jest sierpień wakacje zaliczam to bardzo udanych. Dzięki temu, że wyjeżdżałam, poznałam trochę ludzi, zobaczyłam Moją i z Nią spędziłam wiele dni. Może nie powtórzyły się dni z tamtego roku, które były piękne ale trudno. Tak musiało być. Jeszcze miesiąc by się przydał z chęcią, albo przynajmniej dwa tygodnie.

Może lepiej zmienić temat na bardziej konkretny.

Posted

niby tak się 'ciągnęły' ale jakoś szybko zleciały. nie były wyjątkowo udane, nigdzie nie wyjechałam, cały czas w domu, nie spotkałam się ani raz ze znajomymi z klasy bo każdy gdzieś wyjechał albo nie miał czasu.. zwykła nuda, nie chciałabym ich przedłużać, cieszę się że w końcu się kończą.

Posted

eeeeee wakacje do dupy miałem, a 1 września mnie przeraża bo idę no nowej szkoły;/ jak dla mnie podstawówka powinna mieć 12 klas :jupi:

Posted

w końcu :!:

ale to dzięki nim mogłam posiedzieć dłużej na m-forum :P

no cóż przyznam-nie lubię wakacji, ale odpoczynek się przydał po ostatnim roku szkolnym bo był wyjątkowo urozmaicony. zaczyna się nowy i trzeba się zabrać za naukę

Posted

Te wakacje oceniam jako średnie.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku będą o niebo lepsze.

A teraz cieszę się, bo wracamy do szkoły. ;)

Posted

Najlepsze jakie miałam, poznałam super osoby, byłam tam gdzie być zawsze chciałam. Sporo zwiedziłam, było wspaniale :)

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• dannonka
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane