• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

joko

Playboy

Czy rozebralabys sie dla plaboya?  

72 members have voted

1. 1. Czy rozebralabys sie dla plaboya?

• tak
      38
    • nie
      34

Recommended Posts

Jesli tak to za ile ^^ , a jesli nie to dlaczego :> I prosze odstawic na bok kompleksy ;]

i oczywiscie "playboy" okreslilam ogolem magazyny dla panow ;) W sumie to bez roznicy playboy ckm czy co tam jeszcze ;]

Jako że szkoda moim zdaniem ograniczać dyskusję jedynie do damskiego grona pozwolę sobie poszerzyć temat o pytania dla panów: czy mielibyście coś przeciwko udziałowi w sesji Waszej partnerki i czy pozowanie do męskich magazynów jest czymś, czego dziewczyna powinna się wstydzić?

raczej nie

dlaczego?

bo nie chciałabym aby inni podniecali się na mój widok

wolałabym aby ten jeden mnie podziwiał a nie stado niewyżytych facetów

Dokładnie.

Nigdy nie wiesz co jeden z drugim będą robili podczas przeglądania owego pisma. :shock:

bo nie chciałabym aby inni podniecali się na mój widok

zgadzam się w pełni.

tak.

dlaczego? lubię swoje ciało, nie bałabym się go pokazać. Zwłaszcza gdyby w gre wchodziła duża ilość pieniędzy

• + 1

bo nie chciałabym aby inni podniecali się na mój widok wolałabym aby ten jeden mnie podziwiał a nie stado niewyżytych facetów
i ja się zgadzam z tą wypowiedzią.

moglabym sobie zrobic taka sesje, ale chcialabym aby zostalo spelnionych kilka warunkow:

1) zdjecia powinny miec wydzwiek bardziej artystyczny, by nie bylo to kolejne wypinanie tylka do aparatu

2) nie chcialabym aby zostaly przerobione przez photoshopa (jakis minimalny retusz typu: pieprzyk, plama na scianie moga byc, ale nie tworzenie wirtualnej wersji mojej osoby)

a co niewyzyci panowie zrobia potem z opublikowanymi zdjeciami niewiele mnie obchodzi, moga sobie zrobic dobrze, powiesic na scianie, zjesc czy tworzyc origamii... bo nie robilabym tego po to, aby zaspokajac gusta facetow, a raczej dla siebie, bo mialabym taki kaprys by byc np. na okladce ;)

Nigdy, robi mi się niedobrze jak sobie pomyśle, ze jacyś faceci mogliby sobie robić dobrze patrząc na moje zdjęcia, poza tym moja mama i chłopak chyba by oszaleli na wieść, że zgodziłam się na taką sesje.

Nie. Moje cialo, nie chce zeby go widzialy tlumy innych ludzi. Nie chcialabym pozniej na ulicy slyszec jakis komentarzy, zaczepek itd. Wole nie wiedziec co by na to powiedzialy bliskie mi osoby, bo zdanie innych by mnie malo obchodzilo dopoki by mnie nie wywalili ze szkoly.

ah mówicie o masturbowaniu się facetów itd. a pomyślcie, że oni mogą to robić patrząc na wasze zdjęcia wrzucone tutaj lub gdzie kolwiek indziej

albo kolega z klasy wali "pamięciówę" bo miałaś wczoraj duży dekolt

najlepiej to chodźcie jak zakonnice może nie dopadną was myśli, że kolega może walić bo miałaś mini i za dużo było widać ;]

ah mówicie o masturbowaniu się facetów itd. a pomyślcie, że oni mogą to robić patrząc na wasze zdjęcia wrzucone tutaj lub gdzie kolwiek indziej

albo kolega z klasy wali "pamięciówę" bo miałaś wczoraj duży dekolt

najlepiej to chodźcie jak zakonnice może nie dopadną was myśli, że kolega może walić bo miałaś mini i za dużo było widać ;]

No raczej nie o to nam chodziło.

Bo co innego być ubraną do szkoły, pracy, etc., a co innego rozbierać się przed aparatem.

gdybym byla slawna, byc moze zgodzilabym sie na jakas sesje, nie do konca rozbierana, po prostu kusicielska. i pozostawiajaca duzy niedosyt 8)

Po dłuższym zastanowieniu zgodziłabym się, jednak pod podobnymi warunkami jakie wymieniła Wyrafinowana.

onaszalona bo podajecie jakieś dziwne powody o męskiej masturbacji

dobre powody to są takie co podała Phony

Zgodziłabym się.

Nie uważam tego za coś wielce chaniebnego. Nie wstydzę się swojego ciała. A do tego, cóż, duża suma pieniędzy. Nie powiem, że by się nie przydała ...

onaszalona bo podajecie jakieś dziwne powody o męskiej masturbacji

dobre powody to są takie co podała Phony

myślę że trzeba być mocno niewyżytym albo ostro podnieconym, żeby walić gruchę nad gazetą...

poza tym póki nie wiem albo nie widzę jak ktoś to robi patrząc na moje fotki - nie rusza mnie to.

Nie, argumenty takie jakie już się pojawiły w wypowiedziach poprzedniczek. Nie żebym coś miała do rozbieranych sesji, po prostu nie widzę siebie pozującej nago przed aparatem (biorę pod uwagę oczywiście przyszłość, bo kto by chciał angażować w takie coś 15latkę :roll: )

Nie, bo nie czuję się na tyle dobrze ze swoim ciałem, by tak pozować.

nie robilabym tego po to, aby zaspokajac gusta facetow, a raczej dla siebie, bo mialabym taki kaprys by byc np. na okladce ;)

JEŚLI tak (ale nie), to tylko z takiego powodu.

Na dzień dzisiejszy zgodziłabym się. Lubię swoje ciało, nie mam faceta a na opinii otoczenia kompletnie mi nie zależy (i tak już mnie uważają za dziwaczkę). Jedyny warunek - zdjęcia mają być ładne, przyjemne w odbiorze, coś na wzór aktów, a nie wulgarne. Taka sesja napewno dodałaby mi pewności siebie. I mogłabym wspominać czasy młodości kiedy już będę stara brzydka i pomarszczona :P

Ja tez moze i bym sie zgodzila, ale tylko wtedy, gdy dostala bym za to duzo kasy :] A potem to niech mezczyzni robia co chca z moim zdjeciem:P

Mi to wisi :P